Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277805 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #450 -: Март 08, 2015, 07:26:10 pm »
А той иска ли ме или по-скоро не?
Негов Плутон съвпад с твоя Луна си е много мощен сексуален аспект,ако питаш това.Сигурна съм,че те желае.И това се случва съвсем в 1Домове
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Синастрии
« Отговор #451 -: Март 08, 2015, 07:43:23 pm »
Това за кариерното разгръщане,което каза е точно в целта. Обаче си мисля,че за сега ме дърпа по-скоро назад,отколкото напред. Според неговите думи, съм точно типът жена който търси. Иска да сме заедно,но аз се дърпам...малко не му вярвам. Чудя се, ако сме заедно, дали връзката ни би била хармонична,каквито са отношенията ни сега или точно обратното.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Синастрии
« Отговор #452 -: Март 08, 2015, 11:50:22 pm »
Дракониада, според теб харесва ли ме наистина, или играе игри? Манипулативен ми се струва.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #453 -: Март 08, 2015, 11:59:56 pm »
Plutonian, има перфектни синастрии, от които нищо не излиза, и проблемни с 50 годишен брак
Ти го познаваш този човек и можеш сама да прецениш с времето колко те харесва

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #454 -: Март 09, 2015, 12:00:35 am »
Дракониада, според теб харесва ли ме наистина, или играе игри? Манипулативен ми се струва.
Ако го познавах щях да знам дали е лайно.Нептун квадрат Юпитер ти създава това усещане за неискреност.Може да не е съзнателно манипулативен,което не означава,че няма да те подведе.Млада си,имаш да срещаш много мъже в бъдеще.като ти създава съмнения просто го отрежи и разкарай.Послушай си вътрешния глас,който те предупреждава за опасност и не се води по фиксидеята непременно да имаш някой до себе си.Ако искаш го изпитай.Дръж се хладно с него и му обясни,че той не е човекът,с който искаш да бъдеш като подчертай негов реален недостатък и виж как ще реагира ЗА ПО-ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН период от време -половин година,година.Рискувай,за да си отговориш на въпросите като СИ с него или като го отрежеш пробно.И в двата случая може да(и ще) ти е тежко.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #455 -: Март 09, 2015, 12:37:52 am »
На картата не е дадена опозиция Луна/Марс.Нито има съвпад негова Луна с нейно Слънце-орбисът ще е големичък.Не си падам и по знакови съвпади,в които бързата планета-Луна(в случая) е отминала градусът на Слънцето.Съобразявам се с тези неща.
Негова Венера/нейно Слънце колко да я огрее като ТЯ е жената.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Синастрии
« Отговор #456 -: Март 11, 2015, 06:53:33 pm »
Нищо не разбрах... Според вас, ще стане ли нещо между нас? Не съм сигурна каква карта трябва да направя, за да се проследят събитията в най-близко време, някой има ли идея?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #457 -: Март 11, 2015, 07:06:15 pm »
Нищо не разбрах... Според вас, ще стане ли нещо между нас? Не съм сигурна каква карта трябва да направя, за да се проследят събитията в най-близко време, някой има ли идея?
.
Защо не вземеш да прочетеш темите за синастрии,в които хората са писали опита си до колкото го имат и не го сдъвчиш сама.Чукаш на гугъл търсачката аспектите,които имате и четеш,четеш,четеш дни,месеци и години и разчопляш синастрията като те интересува толкова.Тук кой каквото искаше да каже по твоя казус го направи.Сега си ти.
Не си единствената,която се интересува от някоя си синастрия-живей си терзанията,ако искаш мини през нея-оправяй се някак.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #458 -: Март 11, 2015, 07:49:24 pm »
Ама-ха, нъл тъй

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #459 -: Март 11, 2015, 08:01:13 pm »
Ама-ха, нъл тъй
Тъй я!  То с четене и с патене става таз работа.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Синастрии
« Отговор #460 -: Март 24, 2015, 02:16:58 am »
 :58: Здравейте момичета, наскоро открих този форум, не знаех че сществува доста преди това. Но открих много познати, за което се радвам и се регнах веднага. Но не съм писала нищо, пък и почти 2 години астрологията нещо се е отдалечила от мен или аз от нея. Сега имам време  та се надявам да чета с интерес. И аз като повечето новодошли захващам със синастрията  :57:.
Даже не знам как да формулирам въпроса си, но повече ме вълнуват кармичните аспекти, в случая опозиция на Лилит с Лилит - почти точна, както и на Селена с моята Луна /пишат, че се явява мой ангел хранител/. И понеже Лилит е фиктивна точка, досега не обръщах внимание, на аспектите й, изключая съвпадението й с някоя от личните планети на партньора, защото е мощен кармичен транслатор, да го наречем. Връзката е прясна, нямам идея колко ще продължи и като че ли не ме вълнува толкова. Но партньора явно е привлечен от моята персона, предполагам заради съвпада на моята Лилит с неговия Асцедент. Ще се радвам да прочета и вашето мнение  :58:
« Последна редакция: Март 24, 2015, 02:22:19 am от daisy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #461 -: Март 24, 2015, 03:20:56 am »
Здравей, Дейзи. ;)

Луна /Марс и в двете карти, нодална ос силно активирана, не знам за Лилит, но негова Венера е в твоя АСЦ, а твоя "ненаситен" стелиум в Скорпион в 6-ти дом се е срещнал с АСЦ Дева и Плутон там. Имате сходни теми и двамата. Разгледа ли внимателно какво е активирано по транзит и при двамата , за да се питаш "защо " и "какво" ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #462 -: Март 24, 2015, 08:39:38 am »
:58: Здравейте момичета, наскоро открих този форум, не знаех че сществува доста преди това. Но открих много познати, за което се радвам и се регнах веднага. Но не съм писала нищо, пък и почти 2 години астрологията нещо се е отдалечила от мен или аз от нея. Сега имам време  та се надявам да чета с интерес. И аз като повечето новодошли захващам със синастрията  :57:.
Даже не знам как да формулирам въпроса си, но повече ме вълнуват кармичните аспекти, в случая опозиция на Лилит с Лилит - почти точна, както и на Селена с моята Луна /пишат, че се явява мой ангел хранител/. И понеже Лилит е фиктивна точка, досега не обръщах внимание, на аспектите й, изключая съвпадението й с някоя от личните планети на партньора, защото е мощен кармичен транслатор, да го наречем. Връзката е прясна, нямам идея колко ще продължи и като че ли не ме вълнува толкова. Но партньора явно е привлечен от моята персона, предполагам заради съвпада на моята Лилит с неговия Асцедент. Ще се радвам да прочета и вашето мнение  :58:

не знам за Лилит и Селена, но твоята Венера е в Съвпад с неговия ЮЛВ. По-кармично от това .... :) - просто имате да си довършвате нещо лично/интимно/хубаво/любовно :).
Едва ли ти не си заинтересована ... напротив, просто първо гледаш какво би станало и после се замисляш, какво всъщност Е. :)
За мен тази връзка трябва да просъществува колкото й е писано и не е "здравословно" за теб да се "опъваш" :). В някакъв момент мъжът ще се почувства сигурно притиснат и ще прекрати, но не е ясно кога - това си е Вселенска работа.

Засега имаш прекрасната възможност да си изживееш една прекрасна връзка :) - но имай предвид, че в нея той ще дирижира нещата, твоята задача е да даваш любов/грижа/внимание.

Ще са ми интересни и вашите прогресии и дирекции. А също и инфото, кога започна задявката - дали съвпада с времето, когато Уран е минал през 8-я градус на Овен?

Твоята синастрия е доста подобна на моята, с която се занимавам (или си мисля, че приключвам) от една година :). В композита има един йод със Сатурн на върха, а самия Сатурн е в опозиция със Слънцета на ИЦ, което е У1. Това също е кармичен аспект, но на мен ми е още трудно да го разтълкувам подобаващо - и моя още не съм си го разтълкувала :).
« Последна редакция: Март 24, 2015, 08:58:51 am от Happy58 »

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Синастрии
« Отговор #463 -: Март 24, 2015, 01:32:47 pm »
 :58: Благодаря момичета. Дааам, вече съм приела, че в този живот имам урок, да давам любов и да продължвам напред. Много ми се искаше да имам само един мъж в живота, но някъде, някога съм си определила сегашната карма. Щом се случва, значи има за какво, за това гледам да се насладя на момента, колкото и да е кратък...Тази връзка започна малко преди пълнолунието на 5.03.2015г. Отскочихме до Кавала да хапнем морски деликатеси и малко преди точния аспект на Пълнолунието всеки тръгна по пътя си и така.....Сега връзката е от разстояние, за това не искам да се филмирам. Докато има енергия за консумиране, ще продължи предполагам....Тогава са били замесени и на двамата Лилилтките, а сегашното Новолуние - /слънчевото затъмнение на 20.03.2015г./ акцентира Сатурна му, а на мен Плутона ми. По прогресии, има интересни аспекти при мен. Венерата и прогресивната и символичната са на точен съвпад със Слънцето ми в 7-ми дом. Всеки ще каже, че ме очакват супер любови и тям подобни. Но в радикса ми Слънцето е връх /СЛВ и Венера рамене/ на една кофти комбинация - " Кама" - та за това, колкото получа, толкова ще и дам, ако не повече.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #464 -: Март 24, 2015, 02:06:25 pm »
Благодаря за споделеното :)

Дейзи, има ли нещо общо в работата ви? Защо все ми се въртят тези теми, заедно с лИбовните ....