Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277929 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #510 -: Май 31, 2015, 02:54:32 pm »
Ема е горски дух, фея, живее в цветята и играе със светулките ,ръси цветен прашец и раздава пъстри близалки и захарен памук, а Рени е дъщеря на Посейдон и речна русалка-привидно нежна, но опитна магъосница- събирач на мъжки сърца от китове, заргани ,делфини, цаци ,раци и простосмъртни мъже . :012:

 :012: :13: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Синастрии
« Отговор #511 -: Май 31, 2015, 03:04:25 pm »
А, Ема няма да тръгне да се мята от скали заради мъж. Тя е уранична.
Рени също няма да се метне от скалата, защото не е типичната риба- жертва тип малката Русалка, а хищна Сирена :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #512 -: Май 31, 2015, 03:17:52 pm »
Хм, замислихте ме, четейки коментарите ви,  разбрах че всеки вижда другия синастрично през призмата на  точка, място къде същия влиза или активира с нещо сходно от натала си. Май не можах да се изразя разбираемо. ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #513 -: Май 31, 2015, 04:17:11 pm »
При мен Нептун е У7 , а Нептун от картата на жена, на която знам само датата на раждане, без час, съвпада с моята Венера У2, У9 във 2д.
Хайде сега астропсихоложките да ми изтълкуват този синастричен аспект, пък аз после ще кажа как го усещам.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синастрии
« Отговор #514 -: Май 31, 2015, 04:51:08 pm »
Дами и Репс. Аз съм и котка. Оплитам си мъжете с концентрични кръгове дълго време. Но накрая си ги хапя за гръкляна и не пускам. Колкото да дишат. Не повече. Лошичка съм... Но мога и да съм фея. И русалка. Зависи кой какво ще изкара от мен. Репси, не с рогата. Знам и да се хвърлям от скали за мъж.  :58:  но е по собствено желание, не като ме викат.  И по повод синастриите и усещането. Сега съм с двама овни - опозират ме. И сме си на един акъл. Една рачка, която ме изумява... Типичен рак. На майната си в планината си повлякла половината дом. Иска удобства. Даже простор си направи.... Пълен потрес. Толкова дървета и камъни, на които да простира. Хич няма уважение към планината.  На каре ми е, а го усещам гадно. И един рак-лъв граничен имаме - ядва се, ама пък ми карира плутона и аз съм му трудна. Двата овена малко се агресират. С това темпо ще приключим почивколата скоро. По причина нерви или убийство.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #515 -: Май 31, 2015, 04:55:44 pm »
Емче, ти се радвай, че някоя жена не си е помъкнала тоалетката и паравана за преобличане. Тогава не знам какво щеше да кажеш. :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синастрии
« Отговор #516 -: Май 31, 2015, 05:05:57 pm »
Лили, имам нож и знам как да го ползвам. И пълното ми възмущение от рачката... Как може да се издрискаш в реката... За два дена стигнахме две граници. Родопите са вълшебни. Но не всеки допускат явно. Чуждите не я понесоха. Градски хора. Сигурно и за кенеф им е нужна навигация. Заради която вчера минахме един проход два пъти... Ай, какви глупци.  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #517 -: Май 31, 2015, 05:10:55 pm »
Ахаха, верно ли? Дрискат направо в реката - сигурно си мислят, че течението ще го отнесе.  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синастрии
« Отговор #518 -: Май 31, 2015, 05:27:27 pm »
Така направи рачката. Имаше едно дребно вирче за къпане. А те накъкали мястото около него и него.  :(  стига спам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #519 -: Юни 02, 2015, 11:03:36 pm »
Момичета какво мислите за тази синастрия аз ще дам ов .

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Синастрии
« Отговор #520 -: Юни 03, 2015, 08:20:58 am »
моят сатурн и ац са в съвпад съв слв на позната.
имате ли наблюдения от личен опит за такъв съвпад?

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #521 -: Юни 03, 2015, 09:24:04 am »
моят сатурн и ац са в съвпад съв слв на позната.
имате ли наблюдения от личен опит за такъв съвпад?

имам  :d030: , но с мъж :)

Ти ще й покажеш, но по трудния и бавен начин, как се проявява съответния СЛВ, а тя пък, ще те предизвиква (пак по не особено лек начин) да проявиш положителните страни на знака и дома, в който е СЛВ.

повече инфо за Асц можеш да прочетеш във 2. или 3. книга на Жан Спилър, а за Сатурн в книжката на Селесте Тил.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Синастрии
« Отговор #522 -: Юни 03, 2015, 09:33:28 am »
имам  :d030: , но с мъж :)

Ти ще й покажеш, но по трудния и бавен начин, как се проявява съответния СЛВ, а тя пък, ще те предизвиква (пак по не особено лек начин) да проявиш положителните страни на знака и дома, в който е СЛВ.

повече инфо за Асц можеш да прочетеш във 2. или 3. книга на Жан Спилър, а за Сатурн в книжката на Селесте Тил.

в който е моят или нейният слв?
напоследък ме търси за съвети и имам чувството, че иска да вземам решения вместо нея. мен това ме натоварва, а и не е редно. станах по-рязка. а не искам да си разваляме отношенията.
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 09:37:30 am от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #523 -: Юни 03, 2015, 09:36:31 am »
При мен Нептун е У7 , а Нептун от картата на жена, на която знам само датата на раждане, без час, съвпада с моята Венера У2, У9 във 2д.
Хайде сега астропсихоложките да ми изтълкуват този синастричен аспект, пък аз после ще кажа как го усещам.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #524 -: Юни 03, 2015, 09:41:09 am »

Да не би тази жена да ти е стимул за пътувания свързани с пари.