Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281399 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #690 -: Юли 16, 2015, 12:11:05 am »
Имат връзка-реална
Изненада ме,ок!
Рару се шегува.От къде ли намери тази синастрия?  :017: Ако каже,че имат реализирана връзка,ще се вторача силно така :  :-\
Юпитерите им не получават подкрепа от партньора,дори напротив-саботирани са от Плутон и Нептун,което не ми харесва.
На Сатурн/Марс опозиция какво да му е хубавото.
Тригон Плутон/Мерк-и в тригон Плутон не е много разговорлив.каква да е ползата от този тригон,след като Меркът е негов,а тя е с У1 Меркурий.
Сатурн/Слънце тригон не е достатъчно силен,за да гарантира връзка.Мисля,че най-сигурно щеше да бъде,ако беше съвпад.Не може да се разчита на неговите Слънце/Юпитер в нейн 7Д,защото не получават добри аспекти.
Марс Телец секстил Венера Рак.Секстилите са ми слаба хармония,полезна за приятелство,нещо като симпатия.
Аз ако имам такава синастрия с някой ще го забравя на секундата.Напрежението в нея не оправдава добрите аспекти,които тук са много безлични и между планети,които не касаят стабилността,бъдещето,постижения,духовно общуване.Това Слънце/Нептун тригон е бошлаф работа.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #691 -: Юли 16, 2015, 12:11:15 am »
Знам, че сте добри, кажете някоя добра дума?

П.п. Жената е вътр кръг
Лъвицата ще схруска за закуска шарана, че с неговия Марс ще я гали срещу косъма, докато ѝ писне. Страст сигурно има от опозицията на Марс с Венера помежду им. Имат еднакви потребности, понеже са с Луна в един и същ знак, но рибока трудно ще я удовлетвори при положение, че действа земно и мудно, а тя е пожар негасен.
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 12:14:19 am от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Синастрии
« Отговор #692 -: Юли 16, 2015, 12:23:34 am »
Да, може да имат роднинска връзка и тнт., но любовно-партньорска означава, че са от сектата на Муун или подобно :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Синастрии
« Отговор #693 -: Юли 16, 2015, 09:36:51 am »
Благодаря, момичета :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #694 -: Юли 16, 2015, 09:53:12 am »
На него му липсва огънят, но има вероятност и при нея да не е силно изразен. Ако е така мисля, че има шансове за разбирателство  :)
Ако искаш може да ми пратиш картите по отделно  :) После ще разгледам по подробно.

На първо четене, тя с Луна в 1-ви той с Луна и Венера в Рак, предполагам е грижовна и на неговото рибешко това му допада. Неговите Венера и Луна харесват нейните Слънце и Марс, съответно обратното. Ох, то доста динамична синастрия, няма празно в нея. Може да има конфликти и искри, но ще намират начин да се тушират.
Как набързо ги отписахте, аз бих им дала шанс  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #695 -: Юли 16, 2015, 10:08:39 am »
По принцип колкото повече аспекти, лоши и добри за уравновесяване, толкова по-добре. Тука има достатъчно за връзка, така, че не е лоша синастрията.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #696 -: Юли 16, 2015, 11:24:23 pm »
Какво можете да кажете за тази синастрия.Аз ще дам обратна връзка,предварително казвам, че е стара не поредната нова .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #697 -: Юли 16, 2015, 11:37:36 pm »
Какво можете да кажете за тази синастрия.Аз ще дам обратна връзка,предварително казвам, че е стара не поредната нова .
Негов Уран квадратира твоята Венера- коварен аспект, разделил е не една двойка, жалко за хубавите ви хармонични аспекти между светилата и др.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #698 -: Юли 16, 2015, 11:41:10 pm »
Аркус раздялата наистина настъпи по урански изведнъж.Иначе връзката беше 5 годишно страхотно съжителство.
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 11:46:43 pm от adelina »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Синастрии
« Отговор #699 -: Юли 17, 2015, 08:59:34 am »
и съвпадът уран-венера ли така се проявява обикновено?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #700 -: Юли 17, 2015, 11:29:56 am »
и съвпадът уран-венера ли така се проявява обикновено?
Не, само квадратът, при съвпад Венера е постоянно пленена от причудливия Уран  :)

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Синастрии
« Отговор #701 -: Юли 17, 2015, 01:52:51 pm »
Здравейте,
Какво мислите за следната синастрия? Сестра ми е във вътрешния кръг.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #702 -: Юли 17, 2015, 02:07:17 pm »
Двойни квадратури Сатурн-Слънце и за капак пак двойни опозиции Марс-Слънце, Луните въпреки, че са в съвпад са Лъвски- тежки отношения, тези двамата май не е желателно да са в една къща  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #703 -: Юли 17, 2015, 03:33:22 pm »
Здравейте,
Какво мислите за следната синастрия? Сестра ми е във вътрешния кръг.
Както казва Петела (спортен коментатор)- "Каква поредна футболна драма!"   :012:
Луната в лъв обича да драматизира, а тук е умножено по две.
Сестра ти с Венера и Марс в близнаци е доста хлъзгава, а мъжът е с Марс в козирог, който е не по-малкко манипулативен и здраво дърпа конците- накратко, намерили са се. Имат и хубави аспекти- неин Юпитер съвпад с Луната му, негов Сатурн тригон неин Марс и обратно, но този двоен квадрат Сатурн-Слънце е мъка при положение, че поотделно всеки има секстил между Слънце и Сатурн в натала и е свикнал безпроблемно да изразява себе, а не с борба.

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Синастрии
« Отговор #704 -: Юли 17, 2015, 04:14:48 pm »
Благодаря Ви, за коментарите. Тъкмо мислех, че е намерила човека, явно пак няма да го бъде.