Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281205 пъти)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Синастрии
« Отговор #750 -: Август 09, 2015, 07:05:59 pm »
Много исках да се справя сама с картите, но ще се радвам, ако някой реши да ги разгледа. Това, което според мен показва, че нищо няма да се получи е квадрат моя луна и негово слънце. Сатурн съвпад слънце и моите планети в негов 12 д. също :(. В композитната карта има аспект хвърчило, който изобщо не успях да си обясня. Жената е от вътрешната страна, а мъжът от външната.
« Последна редакция: Октомври 03, 2015, 05:48:37 pm от Рада »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #751 -: Август 09, 2015, 09:50:24 pm »
Много исках да се справя сама с картите, но ще се радвам, ако някой реши да ги разгледа. Това, което според мен показва, че нищо няма да се получи е квадрат моя луна и негово слънце. Сатурн съвпад слънце и моите планети в негов 12 д. също :(. В композитната карта има аспект хвърчило, който изобщо не успях да си обясня. Жената е от вътрешната страна, а мъжът от външната.
Ако има нещо заради което да не се развие тази карта(като не гледам камъняците изобщо,тъй като не ги имам за важни) то е заради твои Сатурн/Венера/Меркурий квадрат на негови Плутон/Слънце.Смятам,че Плутонът му вижда опасността от Сатурн и я избягва,колкото Венерата да му е апетитна хапка.Квадратът Слънце/Луна не е сериозна причина за да няма връзка.
На твое място не бих мислила за този мъж-в синастрии с квадрати Сатурн/Плутон,Плутон/Марс,Марс/Сатурн според мен не трябва да се припарва.Квадрат Уран/Сатурн е песен в сравнение с тях.
Всъщност може би ще стане,но след определена възраст,когато тежките планети са отработвани вече.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #752 -: Август 09, 2015, 10:08:31 pm »
Много исках да се справя сама с картите, но ще се радвам, ако някой реши да ги разгледа. Това, което според мен показва, че нищо няма да се получи е квадрат моя луна и негово слънце. Сатурн съвпад слънце и моите планети в негов 12 д. също :(. В композитната карта има аспект хвърчило, който изобщо не успях да си обясня. Жената е от вътрешната страна, а мъжът от външната.

Поредна карта без участието на едната Луна. Но този път самата жена не участва емоционално ... защо не си направиш равносметка, за какво точно искаш да влезнеш в тази връзка? На колко градуса е Луната от неговия Дсц - далечко ми се струва.

Всъщност, някой има ли синастрия на стабилна, истинска връзка, при която едната Луна не участва? - не лична, а като пример ...
« Последна редакция: Август 09, 2015, 10:11:35 pm от Happy58 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #753 -: Август 09, 2015, 10:21:57 pm »
Happy, какво означава, че една Луна не участва ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Синастрии
« Отговор #754 -: Август 09, 2015, 10:26:48 pm »
Поредна карта без участието на едната Луна. Но този път самата жена не участва емоционално ... защо не си направиш равносметка, за какво точно искаш да влезнеш в тази връзка? На колко градуса е Луната от неговия Дсц - далечко ми се струва.

Всъщност, някой има ли синастрия на стабилна, истинска връзка, при която едната Луна не участва? - не лична, а като пример ...

Здравей! Благодаря за коментара! В тази връзка съм, защото съм влюбена, привлечена и усещането, че съм срещнала този, който съм търсила винаги. Три опита правих да си тръгна, но нещо постоянно ме връща.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Синастрии
« Отговор #755 -: Август 09, 2015, 10:38:06 pm »
В тези карти има подобия, не се виждат градусите, но еднакви АСЦ Рака, и двете карти са нощни, Луните са в Земни знаци.. Марс от едната карта до колкото виждам е в съвпад с Венера от другата карта..Дори бих казала че връзката си е доста стабилна.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #756 -: Август 09, 2015, 10:41:18 pm »
Здравей! Благодаря за коментара! В тази връзка съм, защото съм влюбена, привлечена и усещането, че съм срещнала този, който съм търсила винаги. Три опита правих да си тръгна, но нещо постоянно ме връща.
Гледай сега ти Радини вълнения.
Ама ти какво по-точно попита като пусна синастрията-"ще успея ли да си тръгна от този мъж" или "какво показва,че няма да се получи между нас в синастрията"

Много исках да се справя сама с картите, но ще се радвам, ако някой реши да ги разгледа. Това, което според мен показва, че нищо няма да се получи е квадрат моя луна и негово слънце. Сатурн съвпад слънце и моите планети в негов 12 д. също :(. В композитната карта има аспект хвърчило, който изобщо не успях да си обясня. Жената е от вътрешната страна, а мъжът от външната.
« Последна редакция: Август 09, 2015, 10:44:06 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #757 -: Август 09, 2015, 10:43:16 pm »
В тези карти има подобия, не се виждат градусите, но еднакви АСЦ Рака, и двете карти са нощни, Луните са в Земни знаци.. Марс от едната карта до колкото виждам е в съвпад с Венера от другата карта..Дори бих казала че връзката си е доста стабилна.
То имаше и други добри аспекти,но тя питаше за конфликтен такъв
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #758 -: Август 09, 2015, 10:45:10 pm »
Happy, какво означава, че една Луна не участва ?

няма аспект в допустим орбис с нещо от другата карта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #759 -: Август 09, 2015, 10:49:34 pm »
Гледай стихиите, да има сходство също, подобие. Извън 12 * орбис ли са аспектите на Луна на жената в синастрията ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Синастрии
« Отговор #760 -: Август 09, 2015, 10:52:19 pm »
Няма връзка без напрегнати аспекти. Виждала съм синастрия на връзка с много хармонични аспекти и съвпади, и знаете ли кое беше странното . Само след 3 месеца дамата прекрати връзката, защото и било скучно. Всичко било еднакво, едни и същи вкусове..желания..
Така че не очаквайте от хармонични синастрии дълги връзки. Трябва да има и минуси, иначе само плюсове, връзката се разпада.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #761 -: Август 09, 2015, 10:53:11 pm »
Гледай стихиите, да има сходство също, подобие. Извън 12 * орбис ли са аспектите на Луна на жената в синастрията ?

не говоря за стихии - те показват как, а градуса показва дали въобще дадената планета участва в синастрията. Затова и зададох въпроса. И орбиса при синастрията не е по-голям от 5 гр, доколкото знам. Близко е до Дсц, но на колко билзко е - попитах, но още няма отговор до момента.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Синастрии
« Отговор #762 -: Август 09, 2015, 10:54:55 pm »
Какви допустими орбиси в синастрии - това са вицове.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #763 -: Август 09, 2015, 10:55:04 pm »
В тези карти има подобия, не се виждат градусите, но еднакви АСЦ Рака, и двете карти са нощни, Луните са в Земни знаци.. Марс от едната карта до колкото виждам е в съвпад с Венера от другата карта..Дори бих казала че връзката си е доста стабилна.

лично аз не съм попадала на такава синастрия, но съм чела, че такова подобие води до вякаква "скука" в даден момент, защото те са почти еднакви - поне в предизвикателствата в живота - виждат себе си отсреща :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #764 -: Август 09, 2015, 10:55:42 pm »
Какви допустими орбиси в синастрии - това са вицове.

и кой го казва?