Автор Тема: Радиестезично махало  (Прочетена 23484 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Радиестезично махало
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2014, 01:44:03 pm »
Интуицията е просто гласът на ВА. Не величайте толкова само едното сетиво   :012:.

По-горе се опитах да ти обясня механизмите на действие. Ако искаш и ти е по-удобно ги наричай интуиция  ;).

Когато съм хвърляла таро то е имало случаи буквално до няколко часа са се сбъдвали нещата, а е имало и месеци докато се сбъднат. Никога не съм си поставяла за цел да издирвам тайминга. Човек в днешни дни е много мързелив. Не стига, че иска да си научи бъдещето, ами и тайминга да знае и ако има едно лесно и някой друг да го преживее вместо него... Прекаленото задълбаване не е в полза на питащия обикновено.


След толкова години занимания с тази материя стигнах до един извод: животът ти е даден да го живееш като си преборваш спънките една по една в точно определено време. Дори и да си знаеш спънките, то ти пак няма начин да ги избегнеш. Ако се опиташ да шикалкавиш, това е като преписване на контролно - минал си с измама и следващия път шамарът по задника е по-силен  :012:.
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 01:50:20 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Радиестезично махало
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2014, 01:54:45 pm »
Сега - ако всичко е толкова променливо, тоест само в момента на отговора - той е изцяло валиден, то цялата операция се обезмисля
Но всъщност аз не мисля, че е така
Използва се интуицията на този, който работи с махалото, а тя има ограничено поле на прозорливост - така да го кажа
Когато съм гледала на кафе - стигала съм до 6 месеца - приблизително, при някои хора е показвало само за месец - два
Та това имах предвид - тази твоя интуиция - тя не пренебрегва събитията през период с, а ги включва, за да даде отговр за време д

Цитат
     Когато съм гледала на кафе ....

Papy,необходимост или забавление е за теб същото ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Радиестезично махало
« Отговор #17 -: Март 10, 2014, 11:09:16 pm »
Вярно ли е, че Х ... .... ... У? ЦензОриран вАпрос, защото е личен.  :012: :012: :012: :012: Надявам се да може така?

ДА  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Радиестезично махало
« Отговор #18 -: Март 10, 2014, 11:11:38 pm »
Интересно.  :) Благодаря, Веще!  :012: :012: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Радиестезично махало
« Отговор #19 -: Март 10, 2014, 11:17:48 pm »
я да го видим махалцето :)

добре ли ще се отрази ххх на ууу?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Радиестезично махало
« Отговор #20 -: Март 10, 2014, 11:23:01 pm »
добре ли ще се отрази ххх на ууу?

НЕ  :)
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Радиестезично махало
« Отговор #21 -: Март 10, 2014, 11:38:38 pm »
ааа, лъжеш :)

добре де - благодаря :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Радиестезично махало
« Отговор #22 -: Май 30, 2014, 02:34:46 pm »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Радиестезично махало
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2016, 11:38:10 pm »
Винаги съм ползвала махало :) Още като ученичка започнах. Първото импровизирано махало беше един мой златен пръстен без камък, вързан за един конец. Показваше всичко. От него разбрах, че ще имам момче. Аз защото не вярвах, че ще бъда мъжка майка и все си мислех, че махалото ми този път ме лъже :) Вече ми беше казало, че ще имам момиче, а за това му вярвах. И верно ги нашарих. :)
После, в момент, когато исках да попитам махалото, но нямах пръстен, си направих едно със съвсем обикновено копче. Отговаряше на поразия :)
Сега имам метално, конусовидно. Преди него имах от планински кристал, но го носех в чантата и се счупи. Междувременно се намери отнякъде едно очукано керамично махало :) И то показваше съвсем вярно всичко.
Така че мога да използвам всичко, което мога да вържа на връв, за махало и все ще показва :012: Но факт е, че не съм питала за други хора. Мои си неща питам.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Радиестезично махало
« Отговор #24 -: Февруари 20, 2016, 11:46:17 pm »
Аз ползвах махалото за изгубени вещи и направо си ме пращаше за зелен хайвер, катерех се по стълби из килери да си диря нещата, за малко да падна при по-рискови места и така разбрах, че лъже на поразия и не вярвам за нищо правила съм 4-5-все мошенически пискюли :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Радиестезично махало
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2016, 12:06:12 am »
Делфи, даваш ми идеи.  :012:

И по повод нещата направи си сам, да споделя впечатления от мой приятел. Който в дълбоката зора на демокрацията си направил карти от изрезки от списание Паралели. Решихме да обменим опит в картохвърлянето. Аз бях безкрайно любопитна към неговите карти, които сам си е направил и сам е намислил значенията им. Той излезе по-голям врач от мен.  :012: :012: :012:
Така ме ентусиазира с тези оракул направи си сам, че мобилизирах домашните да ми правят гадателски пръчки. Обещаха като се позатопли да ми ги издялкат. А аз през това време ще си измисля символи. Пък да видим.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Радиестезично махало
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2016, 12:07:36 am »
На това ли му викат радиестезично махало? :017: Чувам, че и кръвно показва :85:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Радиестезично махало
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2016, 05:58:55 pm »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Радиестезично махало
« Отговор #28 -: Февруари 12, 2020, 08:55:11 pm »
Имам желание да си купя махало. Някой някаква насока може ли даде?