Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 238230 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1065 -: Май 02, 2020, 02:28:32 am »
Здравейте!
От известно време правя опити да разчета наталната си карта, като по-специално ме вълнува дали ще имам деца и семейство като цяло, защото са ми много закучени нещата. Много четох към момента из нета, но не знам дали тълкувам правилно, защото съм си лаик. Ще съм много благодарна, ако някой погледне картата ми, понеже доста съм се отчаяла с този мой 5-ти дом, в който Сатурн си прави компания със СЛВ и Лилит :( Досега не съм правила опити за забременяване, защото и с партньорствата нямам нужния късмет, но сега съм намерила човек, с когото искаме бебе. Преди няколко месеца някой ми подшушна, че наталната ми карта е лоша за деца и с много квадратури предполага тежка житейска програма. Аз като зодия лъв съм много семейно ориентирана, а и съм расла в страхотна среда, което още повече ме е карало винаги да копнея за мъж и потомство.
Разглеждах прогресивната си Луна и тя скоро ще влезе именно в 5-ти дом в знака на дева, но там се очертава едно скупчване на планети. Не знам коя с каква точно скорост се движи. Изчетох цялата тема и на места видях, че има дами, които са заченали при съвпад на пр. Луна с натален Сатурн. На доста страхотии се начетох за родова карма чрез дете, за възможни спонтанни аборти, та чак и за смърт при евентуално раждане, та Лилит взе да работи в посока да ме откаже. Толкова се засилиха притесненията ми, че дори не смея да започна с опитите.  :'(
Моля някой с добри познания да ми каже дали е възможно или картата ми не обещава нищо такова. Не знам дали са точни аспектите и доколко надежден е сайтът, от който са файловете. Родена съм на 09.08.1979г. в Пловдив, часът е 00:15ч.  :)
« Последна редакция: Май 02, 2020, 02:41:07 am от guapa79 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1066 -: Май 02, 2020, 08:11:52 am »
Здравейте!
От известно време правя опити да разчета наталната си карта, като по-специално ме вълнува дали ще имам деца и семейство като цяло, защото са ми много закучени нещата. Много четох към момента из нета, но не знам дали тълкувам правилно, защото съм си лаик. Ще съм много благодарна, ако някой погледне картата ми, понеже доста съм се отчаяла с този мой 5-ти дом, в който Сатурн си прави компания със СЛВ и Лилит :( Досега не съм правила опити за забременяване, защото и с партньорствата нямам нужния късмет, но сега съм намерила човек, с когото искаме бебе. Преди няколко месеца някой ми подшушна, че наталната ми карта е лоша за деца и с много квадратури предполага тежка житейска програма. Аз като зодия лъв съм много семейно ориентирана, а и съм расла в страхотна среда, което още повече ме е карало винаги да копнея за мъж и потомство.
Разглеждах прогресивната си Луна и тя скоро ще влезе именно в 5-ти дом в знака на дева, но там се очертава едно скупчване на планети. Не знам коя с каква точно скорост се движи. Изчетох цялата тема и на места видях, че има дами, които са заченали при съвпад на пр. Луна с натален Сатурн. На доста страхотии се начетох за родова карма чрез дете, за възможни спонтанни аборти, та чак и за смърт при евентуално раждане, та Лилит взе да работи в посока да ме откаже. Толкова се засилиха притесненията ми, че дори не смея да започна с опитите.  :'(
Моля някой с добри познания да ми каже дали е възможно или картата ми не обещава нищо такова. Не знам дали са точни аспектите и доколко надежден е сайтът, от който са файловете. Родена съм на 09.08.1979г. в Пловдив, часът е 00:15ч.  :)
ето картите,който иска ,нека се включи,надявам се часът да е точен
сатурн в 5 дом не те лишава от деца,забавя,просто можеш да имаш на по-късна възраст,имаш и силен У5,който упр.диспозитора на сатурн и е в съвпад с него
по натал У5 -Слънцето/Юпитер е в т-каре с луната,/и трите планети са сигнфикатори на майчинството/ и с връх-уран,сега си в уранова опозиция,това,което си искала ,но не си постигнала до сега в живота,може да се случи,уран си е по обратите на 180 гр. в живота,неочакваните,внезапни и шокиращи изненадки
предстои ти прогр.съвпад луна-юпитер и прогресивно Новолуние в 5дом 27,49 Дева и в тригон към МС/ 15.02.2023/- смена да статус, за жена това е брак или раждане,майчинство,тогава и СД Сатурн е в апликиращ тригон към Луната,а две две години преди 2023,сд сатурн е в секстил към К5
края на 2021 прогр.луна ще мине през Нодалната /Сатурн в 5 дом,тогава и СД Асц ингресира в Рак в съвпад марс при  активиран нат.тригон марс-луна
до средата на м.юни 2021 си в период на слънце-венера у5 и у1,благоприятен период за зачеване,
след това влизаш в период на слънце-меркурий упр.на 5 дом,а и 2021г. тр.уран ще тригонира сатурн в 5 дом,тр.Нодална в харм.асп към Венера/Слънце съвпада,
тр.сатурн върви към луната -период на саде сати/често жената става майка в този период,дълъг е обхваща знака преди,наталния и след този на натална луна 7,5 г./,тр.юпитер м.4.2021 ще е съвпад с луната
 никога не убивай надеждата със страхове,щом си готова да станеш майка и силно го желаеш нека бъде,вярвай :)асп.който изброих дават възможност,но изборът е твой :)


« Последна редакция: Май 02, 2020, 09:41:16 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1067 -: Май 02, 2020, 05:13:52 pm »
Здравейте!
От известно време правя опити да разчета наталната си карта, като по-специално ме вълнува дали ще имам деца и семейство като цяло, защото са ми много закучени нещата. Много четох към момента из нета, но не знам дали тълкувам правилно, защото съм си лаик. Ще съм много благодарна, ако някой погледне картата ми, понеже доста съм се отчаяла с този мой 5-ти дом, в който Сатурн си прави компания със СЛВ и Лилит :( Досега не съм правила опити за забременяване, защото и с партньорствата нямам нужния късмет, но сега съм намерила човек, с когото искаме бебе. Преди няколко месеца някой ми подшушна, че наталната ми карта е лоша за деца и с много квадратури предполага тежка житейска програма. Аз като зодия лъв съм много семейно ориентирана, а и съм расла в страхотна среда, което още повече ме е карало винаги да копнея за мъж и потомство.
Разглеждах прогресивната си Луна и тя скоро ще влезе именно в 5-ти дом в знака на дева, но там се очертава едно скупчване на планети. Не знам коя с каква точно скорост се движи. Изчетох цялата тема и на места видях, че има дами, които са заченали при съвпад на пр. Луна с натален Сатурн. На доста страхотии се начетох за родова карма чрез дете, за възможни спонтанни аборти, та чак и за смърт при евентуално раждане, та Лилит взе да работи в посока да ме откаже. Толкова се засилиха притесненията ми, че дори не смея да започна с опитите.  :'(
Моля някой с добри познания да ми каже дали е възможно или картата ми не обещава нищо такова. Не знам дали са точни аспектите и доколко надежден е сайтът, от който са файловете. Родена съм на 09.08.1979г. в Пловдив, часът е 00:15ч.  :)
Не знам кой какво ти е подшушнал, но как може да си внушаваш подобни мисли, че не може да имаш деца при положение, че още не си правила опити да забременееш? Също съм със Сатурн в 5д, където ми е ЮЛВ, което е по-кофти, тъй като северния възел се счита за бенефик, а южния за малефик. Родила съм две деца- на 26г и на току-що навършени 28г, което не смятам, че е късно, дори за съвременния западен стандарт е било рано, там след 35г раждат.
Стреличка ти е изкарала карти, едната е с прогресивно Новолуние в 5д. , което е много хубав показател относно деца. По това време ще имаш съвпад на дирекционна Луна с натална Венера, което също показва положително развитие на темите, свързани със семейство, любов и деца.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1068 -: Май 02, 2020, 08:07:43 pm »
Много благодаря! :)
Мисля, че часът е точен, защото майка ми е погледнала часовника веднага, за да види дали съм се пръкнала на нейния рожден ден на 08.08. или на този на сестра ми, с която сме родени и двете на 09.08., но в различни години.
Имах голяма нужда някой да ме обнадежди, защото от Коледа насам имам чувството, че преминавам през ада, след като позната на моя приятелка направи опит за разчитане на синатрия между мен и въпросния кандидат татко. Там има много кармични аспекти, а и самата ни история е повече от странна и на някои от вас може да им стори леко налудничава. И двамата сме на сериозни години - аз на 40, той - на 41, от различни граадове сме и се виждаме рядко. От ден първи на запознанството ни имам чувството, че съм срещнала моя мъжки вариант. Много сходни вкусове, разбирания, доста уж "случайности", страхотна комуникация, общо взето сходни съдби, понеже и двамата нямаме деца и до момента връзките ни са били крайно неуспешни и не са довели до нищо сериозно. Малко като обречени се чувстваме на тема любов с него, а той е популярно лице, харесван и много желан мъж, което може би говори, че не би трябвало да е така. Влюбената обаче съм само аз и въпреки това и фактът, че е имал много жени коя от коя по-хубава, и че откакто се познаваме (есента на 2018-та), се е случвало да имаме интимни контакти, но той не е привлечен от мен чисто физически и така да се каже нямаме връзка, той харесва характера и душата ми и за сефте в живота си иска дете от някоя жена, а аз съответно не съм срещала по-достоен мъж за баща на детето ми. Уж е несподелено, но явно всички кармични аспекти и особено съвпадът на моя СЛВ и неговия Сатурн искат да си научим уроците по 5-ти дом и ни карат да поддържаме контакт.
Всичко тръгна от това, че ми казаха, че този човек може да ми е един вид наказание в този живот с тази несподелена любов и странното ни желание за общо дете да доведе до проблеми някакви за мен (спонтанен аборт, увредено дете или пък аз да се спомина при раждането), защото според консултиралата ме астроложка любител аз с този Нептун в 8-ми дом съм застрашена от лекарска грешка, от изпадане в кома при анестезия... Ако забременея, знам, че ще раждам със секцио, понеже имам висок диоптър и като чух за подобен евентуален развой на нещата, се паникьосах. От месеци плача ежедневно, изпаднала съм в депресия и не смея да поискам съвет от някой с нужните познания. Ровя сама, тършувам из нета, правя си разни изводи и нещата бяха във все по-черни краски до днес. Като ми казаха за тоя мой Плутон барабар с Вертекс и Уран в 6-ти дом на здравето, започнах да развивам хипохондрия едва ли не, мислейки, че са индикация за репродуктични проблеми. Тръгнах да си правя изследвания. Ходих на гинеколог, но нямам кисти на яйчниците или възпаления някакви, нямам миомни възли. Единствено съм с обърната матка, която понякога дава проблеми при износването на плода. Направих си и хормонални изследвания, за да изключа физиологична причина и се оказа, че всичко е в норма без пролактин, който е хормон на стреса и играе роля на естествен контрацептив. Ако го вкарам в норма, излиза, че едва ли ще имам проблем със зачеването. Само за запушени тръби не съм се гледала, но прецених, че вече прекалявам и се спрях. Даже яйчниковият ми резерв за годините, на които съм, е доста добър. Сестра ми е лекар и ми се смее, защото според нея нормалните хора тръгвали да се проверяват, когато са правили опити за бебе и те са били неуспешни 6 месеца или максимум година.
За 40г. се е случвало да имам сериозни здравословни проблеми - на 26г. след смъртта на баба ми, с която имах много силна връзка, 2 месеца се размятах по болници и бях трудно диагностицирана. Оказа се много тежка депресия, която ме беше смазала психически и беше рефлектирала и върху физическото ми състояние. Половин година бях на антидепресанти и транквиланти. После това отшумя. Лятото на 2018-та имах огромна киста в дясната гърда и ми направиха пункция. Провериха за ракови клетки, но резултатът беше отрицателен. Преди 2 месеца отидох на контролен и се оказа, че отново имам, но засега със средни размери, та темата за здравето ми е много болезнена и правя опити главата ми да махне подобни кофти мисли, но все не успява. Предполагам, че в момента съм в период някакъв, когато Лилит си играе много сериозно с мен и ме води до състояния, които граничат с лудостта. И като ми казаха и че композитът ми с г-на на места дава индикации разни, че с мен ще се случи нещо лошо (неговото Слънце и моят Плутон там са в 6-ти дом, което едва ли не означавало, че ако се съберем, докато сме заедно, този с Плутон, ще е болен), аз се притесних още повече и изобщо се разкъсвам между мечтата да имам дете и страховете си.
Не знам какво ми предстои с този човек, но без любовта ни да е споделена, се случват странни неща, които сякаш са лепилото, което ни държи "заедно" и не ни позволява да бъдем с други. Аз се чувствам обсебена и силно привлечена, а той от своя страна за първи път в живота си говори за бебе с някоя жена, която дори не му е приятелка към момента. Не знам наталните ни карти ли дават отговора, синастрията ли...
Радвам се, че откликнахте и ми отговорихте, за да се поуспокоя малко и да се задействам в посока реализиране на плануваното. Още веднъж мерси! :)
Само не можах съвсем да разбера кога е възможно най-подходящият период за събитие някакво, което да не е с лоши последствия. Като цяло да разбирам ли, че периодът до края на 2023-та е моето време? :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1069 -: Май 04, 2020, 08:42:03 am »
Много благодаря! :)
Мисля, че часът е точен, защото майка ми е погледнала часовника веднага, за да види дали съм се пръкнала на нейния рожден ден на 08.08. или на този на сестра ми, с която сме родени и двете на 09.08., но в различни години.
Имах голяма нужда някой да ме обнадежди, защото от Коледа насам имам чувството, че преминавам през ада, след като позната на моя приятелка направи опит за разчитане на синатрия между мен и въпросния кандидат татко. Там има много кармични аспекти, а и самата ни история е повече от странна и на някои от вас може да им стори леко налудничава. И двамата сме на сериозни години - аз на 40, той - на 41, от различни граадове сме и се виждаме рядко. От ден първи на запознанството ни имам чувството, че съм срещнала моя мъжки вариант. Много сходни вкусове, разбирания, доста уж "случайности", страхотна комуникация, общо взето сходни съдби, понеже и двамата нямаме деца и до момента връзките ни са били крайно неуспешни и не са довели до нищо сериозно. Малко като обречени се чувстваме на тема любов с него, а той е популярно лице, харесван и много желан мъж, което може би говори, че не би трябвало да е така. Влюбената обаче съм само аз и въпреки това и фактът, че е имал много жени коя от коя по-хубава, и че откакто се познаваме (есента на 2018-та), се е случвало да имаме интимни контакти, но той не е привлечен от мен чисто физически и така да се каже нямаме връзка, той харесва характера и душата ми и за сефте в живота си иска дете от някоя жена, а аз съответно не съм срещала по-достоен мъж за баща на детето ми. Уж е несподелено, но явно всички кармични аспекти и особено съвпадът на моя СЛВ и неговия Сатурн искат да си научим уроците по 5-ти дом и ни карат да поддържаме контакт.
Всичко тръгна от това, че ми казаха, че този човек може да ми е един вид наказание в този живот с тази несподелена любов и странното ни желание за общо дете да доведе до проблеми някакви за мен (спонтанен аборт, увредено дете или пък аз да се спомина при раждането), защото според консултиралата ме астроложка любител аз с този Нептун в 8-ми дом съм застрашена от лекарска грешка, от изпадане в кома при анестезия... Ако забременея, знам, че ще раждам със секцио, понеже имам висок диоптър и като чух за подобен евентуален развой на нещата, се паникьосах. От месеци плача ежедневно, изпаднала съм в депресия и не смея да поискам съвет от някой с нужните познания. Ровя сама, тършувам из нета, правя си разни изводи и нещата бяха във все по-черни краски до днес. Като ми казаха за тоя мой Плутон барабар с Вертекс и Уран в 6-ти дом на здравето, започнах да развивам хипохондрия едва ли не, мислейки, че са индикация за репродуктични проблеми. Тръгнах да си правя изследвания. Ходих на гинеколог, но нямам кисти на яйчниците или възпаления някакви, нямам миомни възли. Единствено съм с обърната матка, която понякога дава проблеми при износването на плода. Направих си и хормонални изследвания, за да изключа физиологична причина и се оказа, че всичко е в норма без пролактин, който е хормон на стреса и играе роля на естествен контрацептив. Ако го вкарам в норма, излиза, че едва ли ще имам проблем със зачеването. Само за запушени тръби не съм се гледала, но прецених, че вече прекалявам и се спрях. Даже яйчниковият ми резерв за годините, на които съм, е доста добър. Сестра ми е лекар и ми се смее, защото според нея нормалните хора тръгвали да се проверяват, когато са правили опити за бебе и те са били неуспешни 6 месеца или максимум година.
За 40г. се е случвало да имам сериозни здравословни проблеми - на 26г. след смъртта на баба ми, с която имах много силна връзка, 2 месеца се размятах по болници и бях трудно диагностицирана. Оказа се много тежка депресия, която ме беше смазала психически и беше рефлектирала и върху физическото ми състояние. Половин година бях на антидепресанти и транквиланти. После това отшумя. Лятото на 2018-та имах огромна киста в дясната гърда и ми направиха пункция. Провериха за ракови клетки, но резултатът беше отрицателен. Преди 2 месеца отидох на контролен и се оказа, че отново имам, но засега със средни размери, та темата за здравето ми е много болезнена и правя опити главата ми да махне подобни кофти мисли, но все не успява. Предполагам, че в момента съм в период някакъв, когато Лилит си играе много сериозно с мен и ме води до състояния, които граничат с лудостта. И като ми казаха и че композитът ми с г-на на места дава индикации разни, че с мен ще се случи нещо лошо (неговото Слънце и моят Плутон там са в 6-ти дом, което едва ли не означавало, че ако се съберем, докато сме заедно, този с Плутон, ще е болен), аз се притесних още повече и изобщо се разкъсвам между мечтата да имам дете и страховете си.
Не знам какво ми предстои с този човек, но без любовта ни да е споделена, се случват странни неща, които сякаш са лепилото, което ни държи "заедно" и не ни позволява да бъдем с други. Аз се чувствам обсебена и силно привлечена, а той от своя страна за първи път в живота си говори за бебе с някоя жена, която дори не му е приятелка към момента. Не знам наталните ни карти ли дават отговора, синастрията ли...
Радвам се, че откликнахте и ми отговорихте, за да се поуспокоя малко и да се задействам в посока реализиране на плануваното. Още веднъж мерси! :)
Само не можах съвсем да разбера кога е възможно най-подходящият период за събитие някакво, което да не е с лоши последствия. Като цяло да разбирам ли, че периодът до края на 2023-та е моето време? :)

поправи ме ако греша,но от споделеното ,проблема не е 5 дом,а е в упр. на 7 дом - анаретен марс рак,липса на стабилно партньорство и от там несигурността и страховете да не останеш самотен родител

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1070 -: Май 04, 2020, 08:14:52 pm »
Ами не, това не ме притеснява, защото детето е желано и от двама ни и ще си го гледаме заедно, нищо, че нямаме връзка. Аз по отношение на 7-ми дом съм наясно, че с партньорствата нещата са сложни при мен. До момента съм имала само 3 връзки, които бяха пълно фиаско. Винаги има усложняващи фактори - разстояние, сериозна разлика в годините или несподеленост. Не смея да се зарадвам на каквото и да било, защото веднага реже като с нож и всичко приключва за миг. Като се има предвид, че навлизам и в периода на саде сати, съвсем съм се отчаяла и съм се настроила сякаш за най-лошото. Никой не иска да загуби родител и никоя жена не гори от желание да загуби дете. Тревогите ми са основно по тия теми. Деца обичам много, но с подобни притеснения и засилена тревожност и плачливост, не знам дали се изкарва нормална бременност. Синастрията ми с него на места е прекрасна, но твърде много съдбовност и карма има там и го приемам малко като възмездие за минали грешки. Много страхове и мисли са ме налегнали и не ми дават покой. Общо взето се поддържам жива с успокоителни, откакто ми разясниха неща по картата ми. Сякаш човек живее малко по-спокойно, когато не рови и знае по-малко за онова, което му предстои, само дето вече почти денонощно това ми е заниманието и май търся нещо, което да ме успокои, че всичко ще е наред и ще почнат някои неща да ми се получават, а мечтите материализират.
« Последна редакция: Май 04, 2020, 08:17:47 pm от guapa79 »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1071 -: Май 04, 2020, 08:49:51 pm »

guapa79, aз бих ви препоръчала да намерите и да посетите добър психотерапевт.

Вместо да четете вечер различни предсказателни неща, можете да започнете да рисувате, за да намалите тревожността (например, мандали)...
Здраве и късмет

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1072 -: Май 04, 2020, 08:58:41 pm »
Мисля, че е време да стъпите на земята и да се върнете в реалността.
Виждате се рядко, той не ви обича- как ще го гледате това дете заедно?
Ако се надявате да се влюби заради детето , забравете. Какво говори сега , е едно, вероятността да сте самотна майка е огромна .
Имам чувството, че тази “връзка”- ако изобщо може да се нарече така, Ви е замъглила разсъдъка.
Щом три години няма промяна, няма да има и останалите три.
Живей си живота, фокусирай се върху настоящето и забрави да четеш и да търсиш под вола теле.
Насила не се получава нищо, всяко нещо си има време и начин на случване.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1073 -: Май 26, 2020, 08:04:05 pm »
Прогресивна Луна в картата на мъж наближава к4(риби),дирекционна к7.
Луната е у8 дом.
Брак,раждане на дете,нещо с майка/баба?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1074 -: Май 26, 2020, 10:21:09 pm »
Прогресивна Луна в картата на мъж наближава к4(риби),дирекционна к7.
Луната е у8 дом.
Брак,раждане на дете,нещо с майка/баба?
на всеки 28г про Луна е или ще е на К4- с нахождението си там показва актуалните теми през следващите 2,5г - дома, семейството, населеното място, бащата

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1075 -: Май 27, 2020, 05:26:47 pm »
Акрукс,благодаря!
При мен на 3/4годишна възраст прогресивна Луна е на к4,майка е забременяла с брат ми,сигурно има и други неща,но незная .....
След това ,2001,2002г.починаха дядо и двете ми баби.
Луната ми е у3 ти дом и е в 1ви.
« Последна редакция: Май 27, 2020, 05:31:19 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1076 -: Май 27, 2020, 09:51:11 pm »
Сафо, без карта, ето общи положения- събития, каквито и да са, с тях човека ще е видим навън. Приключва някакъв етап от живота  и стартира нов. Преместване, свързано с работа, местоживеене или на някой от семейството, с което ще е ангажиран. Личният живот става видим. Тялото е силно зависимо от начина на живот и работа, при нездравословни навици в изминалите 7-8 години, може да има неблагоприятни резултати, криза. Щом СД Луна е на К7, би трябвало да идва от 5-ти дом. ПР Луна спрямо натална в каква фаза е, помисли какво може да "прави " в 4-ти ?!  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1077 -: Май 29, 2020, 05:46:03 am »
Рени,благодаря!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1078 -: Юни 01, 2020, 10:28:20 pm »
Някаква идея как може да проработи следния аспект при мен  ::)

Прогр. Луна/У5 в съвпад с нат. Марс/У2 на 2 гр. от К3 в Телец, задейства нат. аспект Венера/У3,8 в 12 дом в квадрат с нат. Марс -

не очаквам пари, в личния живот е скука и нищо не случва, от 2 дни съм с настинка...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1079 -: Юни 02, 2020, 06:12:44 am »
Някаква идея как може да проработи следния аспект при мен  ::)

Прогр. Луна/У5 в съвпад с нат. Марс/У2 на 2 гр. от К3 в Телец, задейства нат. аспект Венера/У3,8 в 12 дом в квадрат с нат. Марс -

не очаквам пари, в личния живот е скука и нищо не случва, от 2 дни съм с настинка...
Про.Луна върху Марс не е много добре,нерви,психика,майка........при мен скоро отмина аспекта,кълбо от нерви.