Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 237035 пъти)

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1275 -: Февруари 01, 2022, 11:52:03 pm »
Пр. Новолуние по мои виждания очертава насоките в живота през следващите 29 години като процес. Тогава започва бавен процес в контекста на мястото и аспектите на Пр. Новолуние до следващото такова. 2010 имах Пр. Н.  и се опитвам да го анализирам. На точната дата не се случват някакви съдбовни събития, процес е според мен. По др. методи се засичат точни събития. Соларите са очебийни, лунарите са ми малко размити и неточни . Транзитите са доста точни.... по мои мн. скромни и любителски наблюдения.
« Последна редакция: Февруари 01, 2022, 11:55:01 pm от zora »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1276 -: Февруари 02, 2022, 05:09:49 am »
Пр. Новолуние по мои виждания очертава насоките в живота през следващите 29 години като процес. Тогава започва бавен процес в контекста на мястото и аспектите на Пр. Новолуние до следващото такова. 2010 имах Пр. Н.  и се опитвам да го анализирам. На точната дата не се случват някакви съдбовни събития, процес е според мен. По др. методи се засичат точни събития. Соларите са очебийни, лунарите са ми малко размити и неточни . Транзитите са доста точни.... по мои мн. скромни и любителски наблюдения.
Да,точно така.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1277 -: Февруари 16, 2022, 02:53:55 pm »
Корея, julia, zora, Сафо, благодаря ви!
Надявам се маааалко по-бързичко да се случи нещо хубаво предвид това, че по транзити точно тогава и СЛВ ще е в точен тригон към наталния в 5-ти. Все забравям, че Луната ми е и У3, та може събитието да е друго.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1278 -: Март 03, 2022, 12:48:59 pm »
Идва лято и ще пътувам често до морето, докато свърши и дойде есента може да забременее, ако не се пазят. Тогава ще трябва да слушам плачове, ако е в тяхната стая. Всичко може да се случи.

Познах за проявлението в бъдеще, макар и на шега, но ето че съседката е бременна и скоро ще шуми бебок над мен, че й другата съседка и тя бременна и от две страни ще е купон. Минах през секс озвучаване- до ремонтни дейности и къртене, сега бебета.   :) ;D
Става въпрос за тр. Марс върху прогресивната Луна тогава, а сега какво да гледам за резултата?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1279 -: Март 04, 2022, 05:57:00 am »
ами същото ,щом Марс е задействал Луната и сега как са нещата......по 3ти дом,съседи,твой 7ми е техен 5ти

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1280 -: Април 11, 2022, 08:48:48 pm »
Днес се сетих да проверя и про Луната ми вече е в 28 градус на Риби, още два месеца ѝ остава там.
Вече усещам овчия повей, и Слънцето ми по прогресии е в Овен, про Марс пък на градус от АЦ.
Рибешкия престой мога да сравня със скорпионския- сълзи, сополи, драма, бягство от реалността, мързел, незаинтересованост и всякакви “ хубавини”. Лично за мен- много тежък период на осъзнаване и опит да забравя миналото.
Успях, но две години просто не ги запомних с нищо, все едно не съм живяла.
« Последна редакция: Април 11, 2022, 08:55:21 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1281 -: Април 12, 2022, 09:18:08 am »
Корея, ако Луната ти не е в земен или воден знак, дом, няма как да е приятен и полезен периода на Пр. Луна в Риби.
Но би трябвало да се се разделила с някои илюзии; да сеи се наслаждавала поне за малко на изолация, на самотата; да си фантазирала за това или онова; да си изчистила и в пряк, и в преносен смисъл ненужното; поне за момент да си разбрала, че физическия свят не е всичко, но без него не може; да си видяла невидимото ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1282 -: Април 12, 2022, 11:56:56 am »
Рени, моята Луна е в Овен, но при мен точно при водна или земна пр. Луна съм започвала по-сериозни отношения. Да, търся усамотение, но като "гръм" се появява някой специален, който нарушава това спокойствие и чак ме вбесява първоначално. Точно съм открила баланс в себе си и някой идва и го разрушава. Сега съм с прогресивна Луна в Рак- чувствам се добре, на място. Но аз имам ИЦ в Рак, вероятно затова не усещам чужда енергия, а нещо познато. В Близнаци усетих най- нехармоничния ми период, но научих много нови и полезни неща.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1283 -: Април 12, 2022, 01:05:54 pm »
maimunka365, беше ли приятен и спокоен период ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1284 -: Април 12, 2022, 01:30:32 pm »
maimunka365, беше ли приятен и спокоен период ?

Рени, силно емоционален и запомнящ се период!!! Да, чувствах се жива и по- пълноценна.  :) И сега е така!
« Последна редакция: Април 12, 2022, 01:32:44 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1285 -: Април 12, 2022, 03:30:48 pm »
Луна в точен аспект с Марс, Венера, Юпитер и Сатурн ?  Марс, Венера, Юпитер или Сатурн ъглови ?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1286 -: Април 12, 2022, 04:54:40 pm »
Луна в точен аспект с Марс, Венера, Юпитер и Сатурн ?  Марс, Венера, Юпитер или Сатурн ъглови ?

Стар, ако това е въпрос към мен, то Луната е в Овен(12д) и Марс/СЛВ в Овен, но широк съвпад. Широк квадрат и с Венера в Стрелец.
« Последна редакция: Април 12, 2022, 05:30:00 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1287 -: Април 12, 2022, 05:02:16 pm »
maimunka365, беше ли приятен и спокоен период ?

Рени, силно емоционален и запомнящ се период!!! Да, чувствах се жива и по- пълноценна.  :) И сега е така!

maimunka365, благодаря.  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1288 -: Април 12, 2022, 05:30:51 pm »
maimunka365, беше ли приятен и спокоен период ?

Рени, силно емоционален и запомнящ се период!!! Да, чувствах се жива и по- пълноценна.  :) И сега е така!

maimunka365, благодаря.  ;)

 :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1289 -: Април 12, 2022, 09:53:03 pm »
То и аз на това разчитах, че като съм с водна Луна ще съм ОК с престоя ѝ във водните знаци, но не би- двата ми най- тежки емоционално периода са Скорпи и Рибешка про Луни.
С умиление и мъка си спомням за престоят ѝ в Стрелец- тогава си поживях и насладих на живота. В Козирог и Водолей  също ми беше хубав период.
Винаги съм се наслаждавала на самотата и изолацията, но сега ми дойде в повече.
И , да, изчистих всичко или почти всичко ненужно , даже без да се замисля - от дрехи - до хора.
« Последна редакция: Май 17, 2022, 10:49:43 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...