Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239037 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #660 -: Септември 01, 2016, 05:45:38 pm »
Прогресивната Луна в Скорпион, като цяло не е от най-леките периоди. Но все пак всичко зависи и от това как е поставена Луната в хороскопа. При мен беше много ,ама много тежък период в емоционален план, много мъка изживях и много трансформации. Но не само - през този период родих дъщеря си, която пък е и със Скорпионска Луна в натала. Но и тежък транзит преживях в този период - транзитен Плутон в опозиция с натален Марс ( двете планети в картата  ми са в квадрат). А наталната ми Луна , също така не е добре поставена , така че всичко е относително.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #661 -: Септември 01, 2016, 06:37:17 pm »
Прогресивна луна скоро ще влезе в скорпион седми дом. Ще видиме как ще се отрази това.  :19: Но първо ще ми направи съвпади с плутона и едновременен секстил с нептуна, после със сатурна и накрая с марса.  :57:
Някой да сподели как му се отразила при навлизане в скорпиона.  :58:

Засега нищо интересно. А е само на един градус от плутона и прави вече секстила  с нептуна.

При аспект с Плутон съм чувала, че е възможно да се занимаваш с женски проблеми с половата система. Наблюдавай се през този период и си прави профилактични прегледи. Но както е казала Акрукс, индивидуално е. При мен работи по знак и дом предимно.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #662 -: Септември 01, 2016, 10:43:04 pm »
При аспект с Плутон съм чувала, че е възможно да се занимаваш с женски проблеми с половата система. Наблюдавай се през този период и си прави профилактични прегледи. Но както е казала Акрукс, индивидуално е. При мен работи по знак и дом предимно.

Женски проблеми май няма да са, тъй като съм мъж.  :) Наистина всичко е индивидуално в зависимост от наталната карта, но просто исках хора на които им е минавала през скорпион да споделят лични впечатления.  :)

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #663 -: Септември 01, 2016, 10:49:54 pm »
Прогресивната Луна в Скорпион, като цяло не е от най-леките периоди. Но все пак всичко зависи и от това как е поставена Луната в хороскопа. При мен беше много ,ама много тежък период в емоционален план, много мъка изживях и много трансформации. Но не само - през този период родих дъщеря си, която пък е и със Скорпионска Луна в натала. Но и тежък транзит преживях в този период - транзитен Плутон в опозиция с натален Марс ( двете планети в картата  ми са в квадрат). А наталната ми Луна , също така не е добре поставена , така че всичко е относително.

Ще видя на мене как ми се отразява. Скоро ще влезне там. Но определено прогресвината луна има много голяма предсказателна сила, като отключващ фактор. Експерементирал съм с нея многокрактно и никога не ме е подвеждала.  :19:

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #664 -: Септември 01, 2016, 10:55:24 pm »
Нали и в по-преден пост написах, че всичко е индивидуално- на мен 3д е в скорпион, а Луната ми управлява 11д., когато е в скорпион сключва различни от твоите аспекти, така че няма как да носи еднакви събития... Като цяло Луната в е в падение в скорпион, затова за пр. Луна в този знак се говори, че човек е в емоционален дискомфорт, защото ако транзитната Луна е два дни и половина в даден знак, то прогресивната е две години и половина.

Дано не даде много напрежение. Обикновенно при транзити на планети през моя седми дом скорпион всичко си е мед и масло, тъй като има тригон с меркурийй, венера, слънце. Съвпадите сатурн, марс. И единствените негативни аспекти са квадрат с натална луна и опозиция с асцедент. Единственото по негативно събитие от транзит през седми дом скорпион е било транзита на сатурн. Но само в началато.  :57: Скоро ще влизането и там, така че ще споделям.  :-*
Споделяш ли мнението, че при навлизане на прогресивна луна в определен знак определя - с какви хора със слънчев знак ще се срещаме през този период?
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 11:17:36 pm от odin »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #665 -: Септември 01, 2016, 11:46:08 pm »
Прогресивната Луна в Скорпион, като цяло не е от най-леките периоди. Но все пак всичко зависи и от това как е поставена Луната в хороскопа. При мен беше много ,ама много тежък период в емоционален план, много мъка изживях и много трансформации. Но не само - през този период родих дъщеря си, която пък е и със Скорпионска Луна в натала. Но и тежък транзит преживях в този период - транзитен Плутон в опозиция с натален Марс ( двете планети в картата  ми са в квадрат). А наталната ми Луна , също така не е добре поставена , така че всичко е относително.

аз в момента съм с Прогресивна луна в Скорпион , е майка ми се разболя от Рак :( даде отжение ... мъка е точната дума за тази прогресия , преди да я диагностицират изпитвах жестоко нервно напрежение , нещата не са се променили и сега.. утехата е, че има ощ една година докато Луна се махне от Скорпион и премине в Близнаци ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #666 -: Септември 01, 2016, 11:57:55 pm »
Споделяш ли мнението, че при навлизане на прогресивна луна в определен знак определя - с какви хора със слънчев знак ще се срещаме през този период?
Не е задължително да е слънчев, може да е асцендент или по някакъв начин акцентиран в натала на човека отсреща.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #667 -: Септември 02, 2016, 10:37:28 am »

Споделяш ли мнението, че при навлизане на прогресивна луна в определен знак определя - с какви хора със слънчев знак ще се срещаме през този период?

Ще си позволя да отговоря. Това по-скоро важи за пр АЦ. При Луната не е чак толкова. Например, в момента имам пр Луна в Лъв и сол Луна в Лъв, но по-скоро чувствам, изразявам и усещам огъня на Лъва (за протокола: ТОВА Е НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ЛУНА!!!  :clap:).
Доскоро бях заобиколена от Скорпиони - във връзка с АЦ
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #668 -: Септември 02, 2016, 02:49:15 pm »
Ще си позволя да отговоря. Това по-скоро важи за пр АЦ. При Луната не е чак толкова. Например, в момента имам пр Луна в Лъв и сол Луна в Лъв, но по-скоро чувствам, изразявам и усещам огъня на Лъва (за протокола: ТОВА Е НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ЛУНА!!!  :clap:).
Доскоро бях заобиколена от Скорпиони - във връзка с АЦ

Дамм възможно е. В момента ми е дирекционен Асцедент в Близнаци и то към края на този знак, но при мен липсват такива хора или аз поне не съм забелязал. Може пък да съм попадал на клиенти с този знак, но тях не ги питам каква зодия са. По скоро при мене се активизираха напоследък везните и само ми досаждат.  :57:

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #669 -: Септември 02, 2016, 02:52:26 pm »
аз в момента съм с Прогресивна луна в Скорпион , е майка ми се разболя от Рак :( даде отжение ... мъка е точната дума за тази прогресия , преди да я диагностицират изпитвах жестоко нервно напрежение , нещата не са се променили и сега.. утехата е, че има ощ една година докато Луна се махне от Скорпион и премине в Близнаци ...

Много лошо. Дано всичко се оправи.
При мен още не е навлязла в скорпиона, но наближава. От скоро време се чувствам като Дон Корелеоне и не ми пука от никой и нищо. А пък изправи ли ми се някой на пътя става екшън. Не ми се мисли като влезе в скорпиона какво ще стане.  :) :) :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #670 -: Септември 03, 2016, 10:17:52 am »
прогр.Луна Везни  ме сюрпризира със  зет Везни
на секстил пр.Луна /Слънце  К4 се запознах с новата рода

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #671 -: Септември 03, 2016, 01:58:12 pm »
прогр.Луна Везни  ме сюрпризира със  зет Везни
на секстил пр.Луна /Слънце  К4 се запознах с новата рода
ама това сега ли?
Честито на щерката! Зетя в твоя 2д ще ти е скъп!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #672 -: Септември 03, 2016, 09:04:44 pm »
родата е лъвска по секстила със Слънцето,сватята и брата
а с родата преди месец,но за статистиката споменавам

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #673 -: Септември 22, 2016, 11:03:53 pm »
Прогресивната луна съвпад плутон и секстил нептун засега нищо съществено.  :P Ексериментите продължават.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #674 -: Септември 26, 2016, 08:34:51 am »
Прогресивната луна съвпад плутон и секстил нептун засега нищо съществено.  :P Ексериментите продължават.

Екскрементите или експериментите? :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.