Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239250 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #735 -: Октомври 11, 2016, 04:51:24 pm »
На мен пък ми предстои съвпад на прогресивната Луна първо с Марс (У12), после със СЛВ и накрая с Юпитер (У7), съответно и тригон с наталната си позиция. Всичко на фона на 4 дом. Ще бъде интересно  :72:

Пожелавам ти събитие. Че, както знаеш, моите са на фона на 10 дом и няма събитие :) При теб нещата винаги стават огледално на мен хахахаха
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #736 -: Октомври 12, 2016, 10:03:54 am »
Пожелавам ти събитие. Че, както знаеш, моите са на фона на 10 дом и няма събитие :) При теб нещата винаги стават огледално на мен хахахаха

Благодаря, Yaya :58: Защо по 10-ти дом да няма събития? При теб тези аспекти на прогресивната Луна минаха ли вече?
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #737 -: Октомври 12, 2016, 05:07:37 pm »
Ето, гледам си ги за 17 окт., че ме интересува тази дата - след аспектите с Луна, Марс, Слънце и СЛВ - нищо  :d030:
 :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #738 -: Октомври 13, 2016, 08:26:38 am »
При мен пр. луна направи съвпад с натален Юпитер в 10ти дом и нямаше събитие, сега отива към съвпад с прогресивния Юпитер, също в 10ти дом. Хубаво поне, че излезе от телец - пак съм си аз и спрях да ям, такъв апетит ме гонеше, и то само за тежки, сладки неща.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #739 -: Октомври 13, 2016, 11:05:18 am »
При мен пр. луна направи съвпад с натален Юпитер в 10ти дом и нямаше събитие, сега отива към съвпад с прогресивния Юпитер, също в 10ти дом. Хубаво поне, че излезе от телец - пак съм си аз и спрях да ям, такъв апетит ме гонеше, и то само за тежки, сладки неща.

Помня, че рязко свалих 20кг след раждането с пр Луна в 7д - за около 6мес.
С пр Луна в Рак - не искам да си спомням... около 10-12кг отгоре, дори не знам колко точно бяха :85:

Всъщност, в момента пр Луна е анаретна и май вече усещам влиянието на Дева, но още се наблюдавам - всеки ден подреждам и чистя с парцала новата къща :) обзавеждането е в земни тонове - кафеникаво и много бежово, повече бежово :)
Ще видим дали ще стана и заядлива  и критична, все пак още не е влязла. Като влезе в 9д рязко я усетих, сега ми е много чудно в 11д как ще се прояви, защото самият 11д ми е някак си общ като понятие.
« Последна редакция: Октомври 13, 2016, 11:19:49 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #740 -: Ноември 02, 2016, 11:15:06 pm »
ха да ми е честита прогресивната луна в 6 ти дом ... докато беше в 5-ти нищо петодомно не се случи ... моля споделете опита си в 6 ти дом, бил съм бебе когато за последно е била там

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #741 -: Ноември 02, 2016, 11:59:20 pm »
ха да ми е честита прогресивната луна в 6 ти дом ... докато беше в 5-ти нищо петодомно не се случи ... моля споделете опита си в 6 ти дом, бил съм бебе когато за последно е била там

Да ти е честита, но в кой знак е?
При мен си е в 6ти от доста време, но преди 10тина дни смени знак - от Стрeлец вече е в Козирог.
Като цяло безспирни задачки от всякакво естество. Тъкмо отхвърлиш 10 и си казваш, че ей сега всичко си нагласил и можеш да отдъхнеш и се задава нещо неотложно. Страшна въртележка! И накрая се чудиш къде ти е отишло времето и кога ще свършиш истински важните неща. Ама те всичките са важни и неотложни и все тебе чакат.
Много има и по здравните въпроси - болежки, прегледи - всичко да е проконтролирано и в ред доколкото може.
Това по прогр. Луна в 6ти засега.
Чакам с нетърпение онзи нюанс на безхаберност и охладеност на чувствата по Козирог да се задълбочи.
Много ми е необходим!  :72:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #742 -: Ноември 05, 2016, 12:11:55 am »
в Скоприон прогесира в момента, но понеже и транзитен сатурн е в 6 ти в момента е същото , много задължения, работни , лични , семейни , лудница е ... по-малко време отделям и за себе си. :19:

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #743 -: Ноември 08, 2016, 12:22:10 am »
Значи няма нищо странно в картинката, Грег.
Така ще е още известно време ;)

Но Скорпионската прогресивна Луна хич не ми е по сърце - много дълбаене, много драма, много нещо  :'(
На мен тази прогресивна Луна ми се отрази много дестабилизиращо. Контрастни емоции, дълбаене навътре, отразяване на другите в себе си... Пфу!
После идва ентусиазмът на Стрелчешката Луна, от която освен фойерверки и наистина ентусиазъм друго не видях. И сега най-сетне попаднах в отрезвителното на Козирогата Луна, която може и да е неприветлив знак за Луната по принцип, но мисля, че е много наместващ и практичен знак, който синтезира и вкарва в коловоза нещата и който изчиства ненужното.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #744 -: Ноември 08, 2016, 12:49:01 am »
И Грег, все пак виж предстоящите аспекти на прогресивната ти Луна! Може да те изненада приятно  :72:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #745 -: Ноември 08, 2016, 03:06:48 pm »
От днес прогресивната ми Луна влезе в Дева. Да ми е честита  :91:
Много ще тъгувам за Лъвската Луна  :'(

След 4 месеца влиза и в 11 натален дом. А Дева в 11 натален ще е доста изобретателно критична. Ще чистя познанства сигурно колкото със Сатурн там.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #746 -: Април 08, 2017, 07:20:43 pm »
ха да ми е честита прогресивната луна в 6 ти дом ... докато беше в 5-ти нищо петодомно не се случи ... моля споделете опита си в 6 ти дом, бил съм бебе когато за последно е била там

А какво отрази в 5ти дом?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #747 -: Април 22, 2017, 07:40:15 pm »
Да попитам тези, които са го преживяли и си спомнят - за съвпад на пр.Луна с пр.Юпитер?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #748 -: Април 22, 2017, 07:48:28 pm »
Да попитам тези, които са го преживяли и си спомнят - за съвпад на пр.Луна с пр.Юпитер?

Точно преди три месеца беше при мен - много добре се чувствах, въпреки, че по същото време тр. сатурн беше в точен съвпад с луната и квадрат със слънцето. Като цяло мисля, че допринесе за едно такова оптичистично усещане, а от там и не е имало сътресения покрай напрегнатия транзит на сатурн.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #749 -: Април 22, 2017, 07:52:14 pm »
Да, непривично за мен чувство на лекота и щастие, бях минала първия триместър с малкия, беше започнало да ми личи, съобщавах на по-близките си.