Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 238651 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #900 -: Януари 14, 2018, 12:30:15 pm »
Стреличка и при мен пр. луна съвпад Сатурн упр 8 в 6ти даде болница.Майка ми я оперираха и бях всеки ден в Болницата. Аз се грижих основно за нея. Уран е упр 9ти в 6 ти според теб какво ще даде когато пр. Луна направи съвпада?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #901 -: Януари 14, 2018, 06:13:51 pm »
пр.Луна Стрелец съвпад Уран в 6,който е диспозитор и в  секстил към Слънцето ти-би се проявил в положителна насока,по натал имаш и ВЗ Уран/Юпитер,така,че позитивни промени в работата,повишаване на доходи/луната у2/ или смяна с по-перспективна или по-добре платена,позитивни промени за сестра ти -слънцето у3,нещо неочаквано и вълнуващо,ново обкръжение,пътуване -запомнящо се двамата заедно
по карето към нат.луна -безпокойства ,свързани с дом,покупка или с родител,проблеми,които ще се разрешат неочаквано

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #902 -: Януари 14, 2018, 06:57:11 pm »
Някой да сподели нещо за прогресивна луна съвпад натален Уран?
Врътнах карта за тогава, понеже не си спомням ясно.
Имало е събитие- майка ми се прибра окончателно от чужбина заедно с племенника. Тя обикновено изкарваше половин година тук, половин там, но това беше за последно .
Съвпадът е в 5-ти дом, Уран У9.
« Последна редакция: Януари 14, 2018, 07:39:48 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #903 -: Януари 14, 2018, 07:52:52 pm »
пр.Луна Стрелец съвпад Уран в 6,който е диспозитор и в  секстил към Слънцето ти-би се проявил в положителна насока,по натал имаш и ВЗ Уран/Юпитер,така,че позитивни промени в работата,повишаване на доходи/луната у2/ или смяна с по-перспективна или по-добре платена,позитивни промени за сестра ти -слънцето у3,нещо неочаквано и вълнуващо,ново обкръжение,пътуване -запомнящо се двамата заедно
по карето към нат.луна -безпокойства ,свързани с дом,покупка или с родител,проблеми,които ще се разрешат неочаквано

Благодаря ти много Стреличка, това е много хубаво , което казваш. До сега от споделеното разбирам , че при повечето този аспект е дал нови и различни неща :). Иначе за квадрата на Пр. към натална луна, ще е ипотека и плащанията по нея. Сега декември със сестра ми решихме, да строим малък имот, от части наследство от баба ни , но и ние си доплащаме , така ,че много точно си го хванала това събитие. Пролетта просто ще тегля ипотеката , моята част, за да помогна за строежа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #904 -: Януари 20, 2018, 02:16:39 pm »
Някой да сподели нещо за прогресивна луна съвпад натален Уран?
Нали знаеш, че при всеки е индивидуално, според разположението на Уран, знака му, както и текущата звездна обстановка...
Но върнах лентата назад, когато пр. Луна е била над Уран У6 в 12д- Дева, като в същото време тр. Уран е ретро над Вертекс в 6д., имах в този период камък в бъбрека, ужасна криза, изкарах го след 2м с билки (и с бира), като в същото това време имаше промени в работата- преместиха ни в нова и хубава сграда, увеличи ми се заплатата, но и работата, нямах личен живот и едва смогвах да изпълнявам ангажиментите си към децата, тр Сатурн У5, У6 от 10д квадратира АСЦ в този период.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #905 -: Януари 20, 2018, 02:37:55 pm »
Прогр. Луна в съвпад с Уран в 12 дом при мен – период, белязан с вътрешно напрежение, стрес, противоречиви чувства. Едновременно направи квадрат със Сатурн и след един градус – съвпад с Уран. Обаче ми даде вътрешна твърдост, издръжливост. Тогава се срещнах с вътрешния образ на злото – да бъдеш и ти зъл, дори жесток, с хора, които са злоупотребяващи и непочтени спрямо теб. Тогава изживях вътрешна жестокост, която по принцип не ми е присъща. Усещане за липса на топлина и разбиране.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #906 -: Януари 20, 2018, 08:53:51 pm »
Започнал съм първи клас при предната прогресия на Луна върху Уран , Уран е управител 9ти дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #907 -: Януари 20, 2018, 09:24:15 pm »
Сега погледнах предната прогресия, в 4ти клас съм била.

В 3ти клас изживях огромен стрес след изречена лъжа по мой адрес и несправедливо набеждаване. Последва тормоз от първата ми класна, а впоследствие и от съученици. В4ти клас през зимната ваканция имах първо пътуване до чужбина, беше голяма мъка на връщане. Но пак не съвпада с тази прогресия, тя идва по-късно, в началото на мятото. Нямам никакъв спомен какво е било тогава, сякаш никакви по-специални събития. Но мисля, че от 4ти клас въвеждат задължителен летен лагер /през целия юни/, който бе и трудов при това /през соца/, там хванах въшки от деца с лоша хигиена.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #908 -: Януари 20, 2018, 10:37:17 pm »
 И аз съм била в 4-ти клас на предната прогресия на Луна върху Уран
годината ми беше трудна, защото имахме нови предмети- История, Естествознание и ми беше трудно да заучавам уроците по История, майка ми вечер до късно ми ги наливаше с фуния в главата, а на другия ден като ме изправи учителя да ме изпитва- забравях всичко
В крайна сметка завърших с мн.добър 5.47 , което беше катастрофа за мене, тъй като предните години завършвах с отличен, кичеха ме с ленти на манифестацията за 24 май  :)
Точният съвпад е през юни, не помня точно, но горе-долу тогава беше първия лагер, на който ходих сама и ми беше дискомфортно, тоалетните бяха външни, от онези с дупка, в която ме беше страх да не пропадна, миришеха силно на хлорна вар и урина, в която пълзяха някакви странни стоножки... стисках се до последно, за да избегна срещата с тварите и мизерията
« Последна редакция: Януари 20, 2018, 10:48:57 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #909 -: Януари 20, 2018, 10:42:27 pm »
Като изплу споменът за въшки, се сетих, че тогава най-добрата ми дружка бе от аутсайдерите. Момиче от бедно семейство, подигравано от всички. Майка й беше чистачка в нашето училище. 30 години по-късно случайно я открих в една тамошна социална мрежа и установих, че е кръстила дъщеря си с мое име, което се счита за рядко /и непопулярно/ оттатък. Моят Уран клони към такива познанства. Баба ми навремето все ми се караше що не дружа с "нормални" деца /според техните еснафски разбирания/.
« Последна редакция: Януари 20, 2018, 10:44:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #910 -: Януари 20, 2018, 11:14:19 pm »
Някой да сподели нещо за прогресивна луна съвпад натален Уран?

пр. Лунa/У5 съвпад нат. Уран/У12 в 10 дом, стрелец 
Преди 9г. е бил този съвпад. Неочаквано баба си замина... Голяма мъка изживях, тъй като имах много силна връзка с нея. Прекъснах специалността, която бях записала в университета, макар че бях година преди финала - не можех да ги търпя нито колегите, нито преподавателите. Купих си първата астрологична книга и няколко месеца по-късно си поръчах хороскоп, а след това се регистрирах и в астросайта. Имаше и запознанство с мъж - емигрант в Австралия (зодия дева), беше ми скучен и говореше много наставнически, не съм била увлечена от него. Отдадох се на хоби - започнах да творя.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #911 -: Февруари 06, 2018, 07:13:21 pm »
Да продължа за пр.Луна съвпад Уран, че и при мен предстои. Но съвпада ще е в 5 дом - да не донесе неочаквана бременност?
Иначе сега действа опозицията с Марс, която усещам като впрягане на вътрешните ресурси, за да се променя вътрешно. Започнах директно да си изказвам мнението за другите и по този повод колега от университета днес ме прокълна.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #912 -: Февруари 07, 2018, 07:25:42 pm »
С такава луна се внимава да не се надскочат границите на ресурсите

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #913 -: Февруари 08, 2018, 01:04:38 pm »
Да продължа за пр.Луна съвпад Уран, че и при мен предстои. Но съвпада ще е в 5 дом - да не донесе неочаквана бременност?
Иначе сега действа опозицията с Марс, която усещам като впрягане на вътрешните ресурси, за да се променя вътрешно. Започнах директно да си изказвам мнението за другите и по този повод колега от университета днес ме прокълна.  :012:

При мен е в 7д и не забременях с второ дете :) с първото забременях, когато Уран беше в средата на 5д
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #914 -: Април 14, 2018, 05:23:50 pm »
Спомняте ли си как преживяхте преминаването на прогресивната Луна през Асцендента?
Над силата е само умението да я владеем!