Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239079 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1140 -: Декември 16, 2020, 07:30:35 pm »
Ето я картата ѝ, днес каза, че е взела ключовете и се е споразумяла със собствениците за плащането, защото с банките още не е ясно какво ще се случи:
Обаче ви поизлъгах одеве, имаше връзка при съвпада на пр Венера със Слънце, и то страхотна , със заможен чужденец, който много й помогна финансово.
Съвпадът не проработи при другата ми приятелка, беше наскоро.
« Последна редакция: Декември 16, 2020, 07:52:43 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1141 -: Декември 17, 2020, 04:23:52 am »
Корея,слънчевото затъмнение при твоята приятелка е опозиция Марс,догодина има затъмнение опозиция Слънце.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1142 -: Декември 17, 2020, 04:41:30 am »
Корея, при твоята приятелка Венера е упр 4 и евентуално 9-ти, това не са домове, свързани с любовните връзки.
Пр. Венера към Слънце или ПР Слънце към Венера не дават любов , ако Венера или Слънце не са сигнификатори на връзките и любовта. ПР Венера към Слънце- връзките, любовта, желанията, "какво наистина искам да имам" и всичко свързано с домовете, които управлява Венера са в  центъра, всичко се върти около тях. ПР Слънце към Венера- натива съзнателно ще изразява желанията, интересите си, любовта си и всичко свързано с домовете, които упр. Венера. Човек е стигнал момента, в който иска да се свърже с друг, но не защото няма какво друго да прави, а защото е узрял за това, наистина го иска. Нативите с източна Венера не мога да преживеят ПР Слънце съвпад Венера,както и тези, които имат западна Венера-ПР Венера съвпад Слънце-това е много важно. :)
ПР Луна съвпад Венера/ПР Венера, действа един месец и ако Венера в периода е хронократор, във възможност да породи събитие  по натал, е в действащ аспект, тогава -да. В противен случай е миг , който , според това, кои домове държат Луна и Венера, е "уауу" като готино или "аууу" като кофти.ПР Луна е като стрелката на часовника, отмерва времето- за мен 5 и 10 сутринта, да ти кажа, е никакво време за събития и аз по това време нямам такива, но виж времето между 8 и 24 ч вечерта, 11-12 ч на обяд- да. Същото е и с планетите и домовете.  :)
Рени,много полезна информация!
Но как свърза прогресивна Луна с времето/часовете?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1143 -: Декември 17, 2020, 11:16:47 am »
Сафо, кой най-бързо се движи ?
Образно го представих.Макар че, часовникът много добре отразява нейните фази. (ПР) Новолуние, образно започва в 18 ч, ангажиран е 7 ми дом и неговия квадрант с 8, 9  домове. Е, ти ако си човек, който кука сутрин рано или не си претенциозен по отношение на връзките, т.е. не си Венерин тип, колко силно и адекватно ще реагираш на този период до първа четвърт, горе на МЦ ?! Естествено, че ще ти е дискомфортно. Така е си часовете от денонощието.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1144 -: Декември 17, 2020, 12:06:08 pm »
Ето я картата ѝ, днес каза, че е взела ключовете и се е споразумяла със собствениците за плащането, защото с банките още не е ясно какво ще се случи:
Обаче ви поизлъгах одеве, имаше връзка при съвпада на пр Венера със Слънце, и то страхотна , със заможен чужденец, който много й помогна финансово.
Съвпадът не проработи при другата ми приятелка, беше наскоро.
Ахаа, супер проява е имала на пр Венера- нат Слънце, трябвало е да се възползва.
А за картата исках само прогресната, където се виждат куспидите и кои прогресни домове управляват, иначе по груба сметка в 10д е съединението на Луна- Венера по прогресия

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1145 -: Декември 17, 2020, 12:18:18 pm »
Да, в 10- ти е.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1146 -: Декември 17, 2020, 02:02:21 pm »
Сафо, кой най-бързо се движи ?
Образно го представих.Макар че, часовникът много добре отразява нейните фази. (ПР) Новолуние, образно започва в 18 ч, ангажиран е 7 ми дом и неговия квадрант с 8, 9  домове. Е, ти ако си човек, който кука сутрин рано или не си претенциозен по отношение на връзките, т.е. не си Венерин тип, колко силно и адекватно ще реагираш на този период до първа четвърт, горе на МЦ ?! Естествено, че ще ти е дискомфортно. Така е си часовете от денонощието.  ;)
Мерси, Рени🌼🌟ха, да... Цяла нощ кукам😉Супер яко обяснение и достъпно 8)💯

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1147 -: Декември 17, 2020, 07:13:41 pm »
Ахаа, супер проява е имала на пр Венера- нат Слънце, трябвало е да се възползва.
А за картата исках само прогресната, където се виждат куспидите и кои прогресни домове управляват, иначе по груба сметка в 10д е съединението на Луна- Венера по прогресия
Не знам как се заблудих, но тогава беше най- влюбения период в живота й.
Втория й мъж се пропи, натрупа големи кредити и тя се принуди да замине за чужбина, за да ги изплаща. Там се запозна  с въпросния заможен чужденец и след като се разведе, имаше връзка с него- той я водеше на екскурзии и ѝ помогна да изплати кредитите. Около пет години продължи връзката им, тя се прибра тук.
Та - да, възползва се максимално от прогресията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1148 -: Януари 31, 2021, 10:11:38 pm »
Прогресивна Луна ми отмина МЦ, бях с голямата кошница, но не би.
Нищо специално, освен лудото харчене на пари и увеличение на заплата - Луната ми е У1,2.
Изкарах и малко допълнителни пари от заместване и това беше.
Все пак имам едно наум и през следващите два месеца предвид това, че градусите на МЦ има вероятност да са 1-2 напред.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1149 -: Февруари 01, 2021, 11:33:12 am »
Корея, нали, предстои ПР Луна да бъде в 10 ти дом няколко години, според това колко е голям дома ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1150 -: Февруари 01, 2021, 04:24:40 pm »
И тука да се намешам барабар Петко с мъжете :)
Прогресивната ми Луна вчера премина от 12ти в 1ви Дом във Везни и направи 0’00 съвпад с Асц ииии събитие не последва. Луната натално е У10 и е в 11ти в Лъв. В момента съм между три работи, една която работя сега, една, която ще започна и ще е за няколко месеца и една, за която чакам отговор, нищо не е сигурно и нз как да се разкъсам кое да хвана кое да пусна и от кое ще ме махнат. Кога Прогресивната Луна дава събития и какви ги дава, според дома или според наталната?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1151 -: Февруари 01, 2021, 05:10:35 pm »
Ааа не може без събитие на асцедента. Очаква се, след половин година пак ще говорим :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1152 -: Февруари 01, 2021, 05:20:38 pm »
Кога Прогресивната Луна дава събития и какви ги дава, според дома или според наталната?
прогр. Луна поставя акцент на основните емоционални нужди, задейства дома, през който минава. Показва също от какъв тип хора ще срещаме, ще сме привлечени от тях през периода, докато е в даден знак.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1153 -: Февруари 01, 2021, 06:11:00 pm »
Корея, нали, предстои ПР Луна да бъде в 10 ти дом няколко години, според това колко е голям дома ? :)
Като се сетя колко пътувах на про Луна в 9-ти, и с 10- ти ще се издигам толкова. :D
Очаквах някакво събитие по МЦ, но нямаше такова. Нищо, не се оплаквам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1154 -: Февруари 01, 2021, 06:20:58 pm »
Ааа не може без събитие на асцедента. Очаква се, след половин година пак ще говорим :)

Кога обаче се очаква ?
Аз очаквах в деня на нулевия градус .
На толкова места четох как хора срещат половинката си, женят се, забременяват, местят се в нов дом или държава абе въобще промяна видна и осеазаема, а при мене нищо 🤦🏻‍♀️ Не мога да разбера къде бъркам.