Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 188664 пъти)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 5928
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1350 -: Август 14, 2022, 01:38:01 pm »
Края на юЛи, прогресивна Луна ще е в съвпад с прогресивен Марс в 12нат.дом.Транзитен Сатурн спря съвпад Слънцето ми, ще направи квадрат към прогресивния съвпад.
Сафо,дойде ли краят на времето или още броим дните?Има ли проява?
Ребека,да дам нещо като ОВ.Марс мина през точката и единственото нещо,което ми хрумва е,че бях притеснена заради пътуване на сина ми,който тръгна по пълнолуние на почивка на о.Тасос,при положение,че има огромен пожар и в момента непрекъснато кръжат хиликоптери над плажа, за да разнасят вода .
Вероятно прогресивен съвпад между планети е начало на нещо,както всеки цикъл и трябва да се проследи напред във времето -първа квадратура,опозиция и т.н къде попадат.

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 1727
« Отговор #1351 -: Септември 02, 2022, 12:53:47 pm »
Забелязах, че при прогр. Луна в близнаци, в 3 дом на градус от ИЦ - съседите стават супер нагли и любопитни!
При мен Меркурий е У4,7 в 1 дом в риби.

Имах гости. Съседката (възрастна баба, 80 г., слънчев близнак) не спря да дебне. Хората бяха с кола, с чужда регистрация, тъй като живеят в чужбина. В последствие ме пречакваше няколко дни, за да ме пита - приятелят ми чужденец ли е, щото видяла колата и чула някой да говори на чужд език?! ;D Викам ѝ - "Не, българин. Но си говорим на китайски, за да не разбират другите."

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 4138
« Отговор #1352 -: Септември 02, 2022, 01:05:47 pm »
Ако живееш в жилищен блок,а не къща,ще имаш не баба ,а цяло КПП пред входа.Ежедневно,ежечасно,дебнат,прверяват родословието на преминаващите до девето коляно,сканират торби,пратки,глави,МОСАД са,като пешлемета пред тях.
« Последна редакция: Септември 02, 2022, 01:09:11 pm от Ребека »

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 4138
« Отговор #1353 -: Септември 02, 2022, 01:08:45 pm »
Края на юЛи, прогресивна Луна ще е в съвпад с прогресивен Марс в 12нат.дом.Транзитен Сатурн спря съвпад Слънцето ми, ще направи квадрат към прогресивния съвпад.
Сафо,дойде ли краят на времето или още броим дните?Има ли проява?
Ребека,да дам нещо като ОВ.Марс мина през точката и единственото нещо,което ми хрумва е,че бях притеснена заради пътуване на сина ми,който тръгна по пълнолуние на почивка на о.Тасос,при положение,че има огромен пожар и в момента непрекъснато кръжат хиликоптери над плажа, за да разнасят вода .
Вероятно прогресивен съвпад между планети е начало на нещо,както всеки цикъл и трябва да се проследи напред във времето -първа квадратура,опозиция и т.н къде попадат.
Звучи успокояващо за моментния страх и дано не е притеснителна опция за бъдещето.

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 1727
« Отговор #1354 -: Септември 03, 2022, 12:49:24 am »
Ако живееш в жилищен блок,а не къща,ще имаш не баба ,а цяло КПП пред входа.Ежедневно,ежечасно,дебнат,прверяват родословието на преминаващите до девето коляно,сканират торби,пратки,глави,МОСАД са,като пешлемета пред тях.

И на двете места, на които живея съм в къща. А винаги съм искала в апартамент...
Винаги любопитството на съседите ме е дразнило, но този път са ми непоносими и усещам агресивност от тях към мен. Все едно съм длъжна да им се отчитам.

Люба

• Hero Member
  • Публикации: 927
« Отговор #1355 -: Септември 03, 2022, 02:48:42 am »
Романтика, Ребека е права за КПП-тата пред входа на блоковете. Такъв чек-ин няма и на летище Шереметьево. В най-добрия случай ще са софт версия ала фейсбук. Значи представи си Сатурнясал Меркурий в собствен знак.
Мисия на всеки Рибешки акцент е да си тури скафандър за безопасно подводно плуване и да не му пука на пукницата. Да им го играе на твърдия аспект, един вид.
« Последна редакция: Септември 03, 2022, 05:17:25 am от Люба »