Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239063 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #105 -: Април 24, 2014, 11:34:26 pm »
Да, де, просто от певеца няма кой знае какво да се вземе.  :012: :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #106 -: Април 24, 2014, 11:37:01 pm »
Да, де, просто от певеца няма кой знае какво да се вземе.  :012: :012: :012:

Няма ,няма .... :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #107 -: Април 25, 2014, 02:03:21 pm »
Да, де, просто от певеца няма кой знае какво да се вземе.  :012: :012: :012:
А той е овен по слънце :-\ Явно има други влияния.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #108 -: Април 25, 2014, 03:14:02 pm »
А той е овен по слънце :-\ Явно има други влияния.

Жалко за хубавото Слънце в Овен -винаги ми е бил антипатичен   :33: ,а е Марсов представител.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #109 -: Април 25, 2014, 03:19:52 pm »
Егати огъня дето е,да умреш млад..Като ония огньове дето ги поддържаха изкуствено в/у мемориалната плоча на някой паметник на българо-съветската дружба. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #110 -: Април 30, 2014, 03:26:50 pm »
След около два месеца прогресивната Луна излиза от 12 дом и застава на АС ми. Все се чудех каква промяна може да донесе тогава. Току що съпругата на шефа най-сетне изплю камъчето за това колко време й остава на фирмата - “много слаб резултат, ще почакаме още два месеца“. Хм, може и в тази насока да ми проработи затъмнението в 6 дом – поредната смяна на работа, не по моя воля.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #111 -: Април 30, 2014, 03:27:56 pm »
След около два месеца прогресивната Луна излиза от 12 дом и застава на АС ми. Все се чудех каква промяна може да донесе тогава. Току що съпругата на шефа най-сетне изплю камъчето за това колко време й остава на фирмата - “много слаб резултат, ще почакаме още два месеца“. Хм, може и в тази насока да ми проработи затъмнението в 6 дом – поредната смяна на работа, не по моя воля.

Е нали скоро уж имаше разговор с шефа ти за някакви планове, промени и т.н.  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #112 -: Април 30, 2014, 03:32:44 pm »
Да, преди Великден ни събра и каза, че се развиваме, вървим напред... А не мисля, че е човек, който ще тръгне да извърта и шикалкави - стелиумен Водолей с Луна в Овен... Но знам ли, с тоя Нептун в съвпад с АС всичко е възможно - може и аз да съм изградила изкривена представа за него... Съпругата му е Стрелец с Луна във Водолей - каза ни го директно най-сетне. Предпочитам така, за да имам време за размисъл, да потърся други варианти и да не ме сварят неподготвена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #113 -: Април 30, 2014, 03:37:04 pm »
След около два месеца прогресивната Луна излиза от 12 дом и застава на АС ми. Все се чудех каква промяна може да донесе тогава. Току що съпругата на шефа най-сетне изплю камъчето за това колко време й остава на фирмата - “много слаб резултат, ще почакаме още два месеца“. Хм, може и в тази насока да ми проработи затъмнението в 6 дом – поредната смяна на работа, не по моя воля.
Не се знае....може точно ти да си човека, взел решението  за промяна! Да се захванеш с нещо ново или да се задомиш, брак, дете..и ако не по време на точния съвпад с Асц, то после... ;)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #114 -: Април 30, 2014, 03:39:23 pm »
Да, преди Великден ни събра и каза, че се развиваме, вървим напред... А не мисля, че е човек, който ще тръгне да извърта и шикалкави - стелиумен Водолей с Луна в Овен... Но знам ли, с тоя Нептун в съвпад с АС всичко е възможно - може и аз да съм изградила изкривена представа за него... Съпругата му е Стрелец с Луна във Водолей - каза ни го директно най-сетне. Предпочитам така, за да имам време за размисъл, да потърся други варианти и да не ме сварят неподготвена.

важното е, че си информирана и може да предприемеш нещо - те нещата ще се наредят :) Лошото щеше да е, ако ти го съобщи при навлизане на Луна в 12 дом :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #115 -: Април 30, 2014, 03:42:09 pm »
Но ефектът е потресаващ, за съжаление ще е краткотраен - след тоя кратък анонс настъпи гробна тишина в офиса и още продължава, а хем останахме три жени тук.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #116 -: Април 30, 2014, 05:09:24 pm »
Но ефектът е потресаващ, за съжаление ще е краткотраен - след тоя кратък анонс настъпи гробна тишина в офиса и още продължава, а хем останахме три жени тук.  ;D

Питай Юпитер-натален,той ще ти каже накъде да опъваш платната . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #117 -: Април 30, 2014, 05:15:44 pm »
В знака на нат. Луна в 8 дом – финансов колапс? В натала Юпитер ми е в градуса на фалиралите милионери – мажорно неаспектиран в 7 дом, 28. гр. Телец, съвпад с Алциона. Ама че съм оптимист!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #118 -: Април 30, 2014, 05:30:50 pm »
Луна във воден знак ,с Юпитер в чувствен знак,не знам доколко пр.Луна в Стрелец ще импонира на същите ,поне засега .Ако К2 ти е Стрелец ,тогава ще усетиш накъде духа вятъра и ще предприемеш инициатива или по-скоро ще бъдеш принудена (от финансова и морална гледна точка) ,да щурмуваш върха,дотогава по някакъв начин ще се приспособяваш тук-там ,колкото и да не ти харесва. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #119 -: Април 30, 2014, 05:42:24 pm »
До прогр. Луна в Стрелец има доста време, тя сега наближава 18ия градус на предходния знак. Дето се казва, да доживеем дотогава, че не се знае каква балтия може пак да ми се спусне на главата.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui