Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239105 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #195 -: Май 22, 2014, 01:19:45 pm »
Happy,възрастта на мъжа  не определя апетита му към външния вид на жената ,и младите мъже  разбират също толкова добре от жената,колкото и тези на една по-завидна възраст. ;)

ами изхождам от това, което виждам - поголовно младите мъже си умират за кльощави моделки и анемични девойки :)
(да не се обиждат нашите фини колежки, моля :) ) - а да ядат повечко банани и да пият боза :)

не претендирам за академично мнение :) - просто така ми се струва :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #196 -: Май 22, 2014, 01:32:49 pm »
ами изхождам от това, което виждам - поголовно младите мъже си умират за кльощави моделки и анемични девойки :)
(да не се обиждат нашите фини колежки, моля :) ) - а да ядат повечко банани и да пият боза :)

не претендирам за академично мнение :) - просто така ми се струва :)

Претендирай ...за мнение ! Това винаги е заявка за позиция и отговорност.

Искаш ли да потърсим астрологична  и нумерологична тенденция в тази посока ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #197 -: Май 22, 2014, 03:15:51 pm »
И на мен 50 са ми перфекти-ето, само 4 кг ми трябват, ама не и не
Рени, ако бях асц скорпион, щеше да кажеш, че е от прецесията
Сега-нито слв по 2/8, телец/скорпион, нито ъглова венера, нито у на скорпион в 1-ви, пък другия-елевантен-нищо не ти е довод :)
Може и да е вярно твърдението, ама трябва да се допълни, не знам
Познавам разни хора с подобни фигури-примерно асц дева, венера в овен, нищо в телец/скорпион, такива неща...

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #198 -: Май 22, 2014, 03:31:17 pm »
Претендирай ...за мнение ! Това винаги е заявка за позиция и отговорност.

Искаш ли да потърсим астрологична  и нумерологична тенденция в тази посока ?!?  :)

В коя посока? за претендирането ли?

малиййй, пак не сме в подходящата тема :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #199 -: Май 22, 2014, 03:53:08 pm »
И на мен 50 са ми перфекти-ето, само 4 кг ми трябват, ама не и не
Рени, ако бях асц скорпион, щеше да кажеш, че е от прецесията
Сега-нито слв по 2/8, телец/скорпион, нито ъглова венера, нито у на скорпион в 1-ви, пък другия-елевантен-нищо не ти е довод :)
Може и да е вярно твърдението, ама трябва да се допълни, не знам
Познавам разни хора с подобни фигури-примерно асц дева, венера в овен, нищо в телец/скорпион, такива неща...

Телец/Венера /2-ри дом -трупа ,складира
Скорпион/Плутон(Марс)/8-ми дом -изхвърля,отделителна с-ма
Когато е нарушена връзката тук има затлачване и се натрупва маса,течности,отрови в организма ,според зависи.
Относно изпъкналите задни части при Скорпион ,често и при Телец ,предполагам си обясняваш тук символиката,а иначе знаеш как изглежда и една крава и/или биволица ,както и скорпион?!?

Нищо няма да кажа повече по натала ти по казуса ,каквото трябва го казах. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #200 -: Май 22, 2014, 04:00:20 pm »
И наследствеността, генетичната предразположеност си казват думата.
В нашата рода всички жени са средни като ръст и телосложение, миньони липсват, както и много едри, високи.
Леля ми по клонеше към миньонче, но се омъжи за висок слаб мъж и в резултат децата й надхвърлиха средния за семейството ръст. Тесни ханшове при жените не се срещат в нашата рода, но малкият бюст се предава по наследство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #201 -: Май 22, 2014, 04:02:40 pm »
В коя посока? за претендирането ли?

малиййй, пак не сме в подходящата тема :)

Не -Какво харесват младите и не толкова младите мъже като жени ? Времето и възрастта променят  ли коренно началната настройка ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #202 -: Май 22, 2014, 04:13:00 pm »
Рени, какво изхвърля марс? Като мунданнен у1 малко ми е странно твърдението
Чувала съм за температури, за белези, че и за фрактури, операции..но да изхвърля?

А за моя натал-и друг път съм казвала-не това е фокусът на астрологичния ми интерес, аз съм капка в морето...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #203 -: Май 22, 2014, 04:13:47 pm »
Аз съм с Луна в Скорпион съвпад Плутон-скромно виме изкарах,не се оплаквам,че наследих повече баща си,защото наследството на майка ми щеше да ми тежи.Тя с Луна Везни откъде ги извади тия..,че не ме е и кърмила-за мен кърма-йок. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #204 -: Май 22, 2014, 04:24:53 pm »
Рени, какво изхвърля марс? Като мунданнен у1 малко ми е странно твърдението
Чувала съм за температури, за белези, че и за фрактури, операции..но да изхвърля?

А за моя натал-и друг път съм казвала-не това е фокусът на астрологичния ми интерес, аз съм капка в морето...

Papy,знам ,че можеш да ме четеш-поставих Марс в скоби,като втори управител на 8-ми /Скорпион,изгаря натрупаното ,заради своя принцип,но и активира апетита .Като мунданен У1 -"Човек е това ,което яде " или се идентифицира със същото ,това добре ли е като разбран пример ?1?  ;)

Не търсим фокусът в твоя натал ,а дадох пример ,че не отговаря същия по казуса "задни части " ,в частност тенденция към трупане на килограми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #205 -: Май 22, 2014, 04:26:05 pm »
Не -Какво харесват младите и не толкова младите мъже като жени ? Времето и възрастта променят  ли коренно началната настройка ?!?  ;)

е, за нумерология - в този казус не мога да участвам :), а за астрология пък хич - само ви чета и опитвам да попивам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #206 -: Май 22, 2014, 04:38:07 pm »
Аз съм с Луна в Скорпион съвпад Плутон-скромно виме изкарах,не се оплаквам,че наследих повече баща си,защото наследството на майка ми щеше да ми тежи.Тя с Луна Везни откъде ги извади тия..,че не ме е и кърмила-за мен кърма-йок. ;D

Ребека ,я се изкажи за аспекта Луна съвпад Сатурн ,въобще виждат ли се ?1?  :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #207 -: Май 22, 2014, 04:45:15 pm »
Аз съм с Луна в Скорпион ...-скромно виме изкарах,

Същата работа  :012:. Пък Луна ми е управител на асцендента, не може да е съвсем "невидима", нъл тъй. Че и Венера в Скорпион и Марс в Телец, а и откъм "задна маса" съм жив зян.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #208 -: Май 22, 2014, 04:59:21 pm »
Брей, Рени, хубуу ме цитира барабар с правописната грешка
Ай са върви обяснявай кой колко грамотно пише  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #209 -: Май 22, 2014, 05:01:39 pm »
Papy,разсмя ме   :012: :012: :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“