Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239119 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #225 -: Юни 18, 2014, 04:30:49 pm »
Ахаххаха мале Вещер, с тез прогресии не знам хората как те търпят.  :D :D :D :D Иначе да, на последните градуси на прогресията на Луната, вече започва да се усеща и другия знак, така че нормално веще да я усещаш как навлиза и навлиза.  :D :D :D :D Забавлявай се, с Козя луна е забавно, повече за теб, отколкото за другите ама ... такъв е живота.  :012: :012: :012: :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #226 -: Юни 18, 2014, 04:33:35 pm »
с Козя луна е забавно, повече за теб, отколкото за другите ама ... такъв е живота.  :012: :012: :012: :012:

Аааа, че кво ме интересува за другите -  на който не му харесва да се изнася на палатки  :19:...

А бе ще я видим какви ще ги накъдри, то тази радост тепърва предстои  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #227 -: Юни 18, 2014, 04:36:46 pm »
Ахаххаах, ем тъй де, да палатки, туй заслужават!  :012: :012: :012: :012: :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #228 -: Юни 18, 2014, 05:44:19 pm »
Еее, вие съвсем я окаляхте Луната в Козирог   :012:. Имам няколко познати с такава Луна и са все отговорни, амбициозни и много интелигентни. Имат вродена самокритичност и са перфекционисти. Така че, защо да е толкова лош периодът на прогресивна Луна в Козирог? Може да доведе до успехи в кариерата и разни такива.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #229 -: Юни 18, 2014, 06:00:24 pm »
Предполагам на хората с друг Лунен знак им идва твърде суха и се изяждат с парцалите от вътрешни грижи и Сатурнови мании за недостатъчност на положеното усилие и паранои за емоционален дебилизъм. Лично аз много си харесвам лунния знак, по-хубав от него няма.  :012: :012: :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #230 -: Юни 18, 2014, 11:20:42 pm »
Моята прогресивна Луна съвсем наскоро излезе от Козирог. И аз разкарах някои хора от живота си. Трябва да вземем под внимание и факта, че Козирог попада в 12-тия дом на изолацията при мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #231 -: Юни 22, 2014, 09:20:40 am »
Моята прогресивна Луна съвсем наскоро излезе от Козирог. И аз разкарах някои хора от живота си. Трябва да вземем под внимание и факта, че Козирог попада в 12-тия дом на изолацията при мен.

Нали Юпитер е бил опозиция с пр.Луна по някое време в периода ,както и Уран с квадрат към нея ?!?
Ти си Водолей ,за теб  другите/приятелите са важни и чрез тях ,според това какви са те гледаш на света -АСЦ Водолей ,нали така беше ?!? Ако е Риби - отразяваш света чрез същите ,Нептун също е бил в аспект с нея чрез секстил и ти е дал възможност да ги разредиш ,ако Сатурн е наложил /изискал от теб това .Плутон пък окончателно е изтрил ,псевдо приятелите.

Ето така горе-долу е реагирала с амбиция ,пр.Луна в Козирог при теб в периода по казуса :

" Трябва да се научим,да преценяме ,кои хора да подчертаем с молив и кои да изтрием с гумичка"   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #232 -: Юни 22, 2014, 11:18:43 am »
Най-много да ти поникне някой косъм по брадата и да си го скубеш или епилираш.Аз такка бях ;D ;D

Аааааа това съм го пропуснала  :043: :043: :043: :043: :043:

Не! Категорично отказвам да ми никнат косми  :19:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #233 -: Юни 22, 2014, 12:53:20 pm »
Спокойно бе ,космите са тънки,чак като одъртееш стават бели и дебели ,като на дърта коза.Пък вярно може да станеш мършава и ръбеста като сатурново яре с постсатурнов сексуален апетит,че козите са много шугави и шавливи. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #234 -: Юни 22, 2014, 12:56:22 pm »
Моята прогресивна Луна съвсем наскоро излезе от Козирог. И...
полетя с разноцветни балони  :29:
харесва ми новия ти аватар, нали и моята пр Луна е във водолей  :72:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #235 -: Юни 22, 2014, 01:01:59 pm »
Спокойно бе ,космите са тънки,чак като одъртееш стават бели и дебели ,като на дърта коза.Пък вярно може да станеш мършава и ръбеста като сатурново яре с постсатурнов сексуален апетит,че козите са много шугави и шавливи. :012:

От известно време започнах да поотслабвам - бавно и славно, но го отдавам на факта, че най-вероятно хормоните са започнали да се изчистват от организма ми след 6 годишно пребиваване там  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #236 -: Юни 22, 2014, 01:10:46 pm »
А бравос,ще я чакам аз козята Луна да заголя кости,пък мустака ще го махам,че с про в рак само тутманици са ми в главата и съм като Гаврош пред фурна. :012:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #237 -: Юни 22, 2014, 10:09:28 pm »
Имам си нова луна вече овенска   :P Довиждане ревящи риби ще се видим след 28 години пак  :clap:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #238 -: Юни 23, 2014, 12:03:37 am »
Мейл,сподели опит,циврлят ли тез риби?Направо си ме плашат,егати загубеняците.Не ща да ставам изгубена душа,цигу-мигу. ;D

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #239 -: Юни 23, 2014, 10:11:49 am »
Да на моменти съм се ядосвала на себе си, защо плача като знам че не съм ревла и не искам да съм и пред хора даже съм се разревавала  :engel016: мойта темерутска телешка луна хич не и хареса във 2ри дом в  риби престоя на прогресивната луна, нищо че е в 4 и имам опозиция с плутон и има малко водни характеристики ама на мен и рибите са ми интерсептирани може и затова :)