Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239073 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #315 -: Юли 31, 2014, 01:03:51 pm »
Хм,може би от него е тази Нептуново-Юпитерова безбрежност на ника ти :)
Да, Нептун / Риби изпъкват, Нептун ми е най-близо до МЦ, видим е  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #316 -: Юли 31, 2014, 01:07:47 pm »
Много с Нептун на МЦ има тук във форума. :)   (и аз съм с такъв)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #317 -: Юли 31, 2014, 01:48:35 pm »
Много с Нептун на МЦ има тук във форума. :)   (и аз съм с такъв)


....затова са толкова  видими тук приказките и земетресенията  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #318 -: Юли 31, 2014, 01:49:48 pm »

....затова са толкова  видими тук приказките и земетресенията  :012:
:D  :043:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #319 -: Август 04, 2014, 08:53:45 pm »

Честита ми прогресивна Луна на МЦ. Все още нищо  :012: А аз чаках водопади от възможности при ингреса, все пак съвпада и с транзитен Юпитер!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #320 -: Август 04, 2014, 09:44:11 pm »
Честита ми прогресивна Луна на МЦ. Все още нищо  :012: А аз чаках водопади от възможности при ингреса, все пак съвпада и с транзитен Юпитер!

Да ти е честита :)

Не знам, какво ти е приготвила, но днес, въпреки цялата натовареност в службата, се бях сетила, че отдавна не си влизала във форума и се чудех, какво ли се случва с теб :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #321 -: Август 04, 2014, 11:01:31 pm »
Честита ми прогресивна Луна на МЦ. Все още нищо  :012: А аз чаках водопади от възможности при ингреса, все пак съвпада и с транзитен Юпитер!
пр Луна може да съвпада с нат МЦ, но е в квадрат с пр Слънце
в прогресивната карта пр Слънце съУ9 на К6, пр Луна У9 в 9д, където лъв е вмъкнат знак
след близо година пр Луна у9 в 9д е в тригон с пр Мерк у10 в 5д, а малко след това в секстил с пр Венера у7 в 7д, ако не професионално, то в партньорства, социален статус трябва да има раздвижване, положителен напредък

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #322 -: Август 04, 2014, 11:57:59 pm »
Да ти е честита :)

Не знам, какво ти е приготвила, но днес, въпреки цялата натовареност в службата, се бях сетила, че отдавна не си влизала във форума и се чудех, какво ли се случва с теб :)

Дълга история, преживявам си Сатурн през 1д явно, но ви чета, тук съм  :57: Ще изчакам още докъм есента да се поосвестя ;-)

Акрукс, Прогресивна та Луна ми действа най-силно при ингрес и излизане от дома. Аспектът със дома съм забелязала, че действа най-силно, после е знакът и накрая аспектите с планети. Дори и пр. квадрат, очаквах събитие. :)
Иначе, може и да има, СЛВ излиза от 12д и опозира Слънцето, Сатурн съвпада с У4, а пр. Луна квадратира Венерата. Има поредица подобни аспекти в рамките от няколко месеца. Ще си покаже... Може да е просто местене на ново място - смяна на работа и местожителство.
« Последна редакция: Август 05, 2014, 12:06:56 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #323 -: Август 05, 2014, 12:22:19 am »
Акрукс, Прогресивна та Луна ми действа най-силно при ингрес и излизане от дома. Аспектът със дома съм забелязала, че действа най-силно, после е знакът и накрая аспектите с планети. Дори и пр. квадрат, очаквах събитие. :)
написаното от мен е за това какво се случва в прогресивна карта, а не за аспект на пр Луна с у-ли на натални домове
При мен, погледнато със задна дата, не винаги е имало събития при ингрес на пр Луна, но миналата година например ингресът ѝ в нат 5д показа, че двете ми дъщери завършиха бакалавър- промяната не е била за мене, а за тях, нали са деца по 5д  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #324 -: Август 12, 2014, 11:28:53 pm »
Честита ми прогресивна Луна на МЦ. Все още нищо  :012: А аз чаках водопади от възможности при ингреса, все пак съвпада и с транзитен Юпитер!

Неподвижна прогресия,пр.Луна без курс  и Слънцето също в неподвижен знак,изчакай да се разпадне точния аспект до 2-3 месеца и ще се чувстваш на "върха на вълната ". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #325 -: Август 13, 2014, 09:03:54 am »
Видях,че темата е изкарана напред, та и аз да споделя.
Никакви събития нямам по пр луна съвпад нептун в 5ти. Вече е един градус разходящ,но нищо специфично не ми се е случило ???Странна работа.....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #326 -: Август 13, 2014, 09:09:56 am »
Ти си с творческа професия, да не би в службата да е имало по-вдъхновен период? Или както обикновено?

Нещо интересно със сънищата?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #327 -: Август 13, 2014, 09:45:59 am »
Здравей Лили,
целият юли беше изпълнен с работа и да,мога да нарека творчески период.Но рутинен.
Сънувам,но не много запомнящи се и уникални сънища.
Мисълта ми е насочена предимно към детето и неговото развитие...

Просто не знам ???

А август съм в почивка,имам творчески идеи ,но само в главата.До реализирането им зависи от мен,от време и просто са идеи.
И така да останат нещата по този съвпад,по .добре така отколкото нещо лошо.
Не че съм челногледа,но нека така да е! :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #328 -: Август 13, 2014, 10:33:18 am »
Бейби, Нептун кой дом управлява?

ами дори само дотук - идеи разни творчески - то това му е достатъчно на Нептун - едва той ще тръгне да ги осъществява - трябва някой друг да се намеси май :) - поне аз така си мисля. Но е важно и какво управлява.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #329 -: Август 13, 2014, 12:14:00 pm »
Бейби, Нептун кой дом управлява?

ами дори само дотук - идеи разни творчески - то това му е достатъчно на Нептун - едва той ще тръгне да ги осъществява - трябва някой друг да се намеси май :) - поне аз така си мисля. Но е важно и какво управлява.
Мерси Хепи :)
Нептун управлява 9ти дом.