Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239227 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #435 -: Август 16, 2015, 09:53:06 pm »
Чакай ти, прогресивен Сатурн да мине от шести дом в осми. Първо ще станеш безсмъртен и тогава. Търси нещо друго да размърда положението.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #436 -: Август 16, 2015, 10:02:58 pm »
да , прогресивната луна в Скорпион ми дава някакъв стимул да променя нещата , не знам защо така го чувствам вътрешно. Може би заради това 4е Марс/Плутон са управители на Скорпион. Според мен най-регулярния секс ще имам Сатурн като мине в 8 ми дом , когато предполагам ще съм женен. Предполагам тогава ще се нормализират нещата.
Greg, прогресната ти Луна в момента е 0 гр. 17' рак

в нат 1-ви дом, съвпад с АСЦ, откъдето и желанието ти за промяна, обаче е в квадрат с натални Венера и Марс, откъдето стагнацията в интимната сфера, преди това пр Луна е пребивавала в твоя 12д, извършила е опозиция с нат Сатурн У8, след това с Уран У9,  оттам и отшелническия ти начин на живот.

2027г ще имаш пр. Новолуние съвпад с нат. Венера/Марс в 10д.- ще положиш ново начало в кариера, работа, любов, пари и т.н.
« Последна редакция: Август 16, 2015, 10:15:19 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #437 -: Август 16, 2015, 10:10:16 pm »
Сатурн на К8 понякога дава и асексуалност или поне дълги периоди без секс, който не е от първостепенно значение.
Освен това моногамност и чуствителност ми се връзват повече с АЦ Рак.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #438 -: Август 16, 2015, 10:11:56 pm »
Акрукс , точно тази седмица си сменя знака в Скорпион , как да е Рак ? Рак ще е след 17 години сигурно

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #439 -: Август 16, 2015, 10:13:47 pm »
на мен Прогресивния ми Асцедента е в Рак - скоро в Лъв, за часа съм 100% сигурен

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #440 -: Август 16, 2015, 10:17:49 pm »
Здравейте, започнах да чета, но ще попитам преди да съм стигнала до края - на 31 октомври ми предстои прогресивно новолуние във Водолей, в 12 дом. Идеи какво да очаквам? Предполагам влиянието се усеща от по-рано и постепенно?

Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #441 -: Август 16, 2015, 10:19:23 pm »
Greg, прогресната ти Луна в момента е 0 гр. 17' рак

в нат 1-ви дом, съвпад с АСЦ, откъдето и желанието ти за промяна, обаче е в квадрат с натални Венера и Марс, откъдето стагнацията в интимната сфера, преди това пр Луна е пребивавала в твоя 12д, извършила е опозиция с нат Сатурн У8, след това с Уран У9,  оттам и отшелническия ти начин на живот.

2027г ще имаш пр. Новолуние съвпад с нат. Венера/Марс в 10д.- ще положиш ново начало в кариера, работа, любов, пари и т.н.

Акрукс мисля ,че Луната ми си е в Скорпион вече

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #442 -: Август 16, 2015, 10:43:14 pm »
Акрукс мисля ,че Луната ми си е в Скорпион вече
Не е, във везни е 29гр 59' , а преди малко ми е излязло за 2034г, идея си нямам защо, след като не бях сменяла датата  :012:
Ами тя наближава тогава да извърши съвпад с Плутон в 5д- в следващите месеци ще ореш надълбоко :P
« Последна редакция: Август 16, 2015, 10:44:49 pm от akruks »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #443 -: Август 16, 2015, 10:44:23 pm »
Грег, не мисля, че ще ти бъде много комфортно с прогресивна луна в скорпион. Още повече че нямаш лични планети във водни знаци, наталната ти луна е в квадрат с уран - и така е наелектризирана, а в скорпион по принцип емоциите, чувствителността са дълбоки и поглъщащи.
Лично аз не съм я преживявала, но имам наблюдения от мои познати.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #444 -: Август 16, 2015, 10:46:34 pm »
Не е, във везни е 29гр 59' , а преди малко ми е излязло за 2034г, идея си нямам защо, след като не бях сменяла датата  :012:
Ами тя наближава тогава да извърши съвпад с Плутон в 5д- в следващите месеци ще ореш надълбоко :P

Акрукс смея се :) ореш на дълбоко , а дано  :clap:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #445 -: Август 16, 2015, 10:48:08 pm »
Грег, не мисля, че ще ти бъде много комфортно с прогресивна луна в скорпион. Още повече че нямаш лични планети във водни знаци, наталната ти луна е в квадрат с уран - и така е наелектризирана, а в скорпион по принцип емоциите, чувствителността са дълбоки и поглъщащи.
Лично аз не съм я преживявала, но имам наблюдения от мои познати.

Делфин , аз точно това си мисля като теб и го усещам , по отношение на работа и любов ... ще ми олекне като влезе в Стрелец

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #446 -: Август 16, 2015, 10:50:19 pm »
Делфин , аз точно това си мисля като теб и го усещам , по отношение на работа и любов ... ще ми олекне като влезе в Стрелец
Именно :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #447 -: Август 16, 2015, 10:56:16 pm »
Понеже я минах, с почти същата домификация, няма да лъжа -отвратителен период.
Ревности, депресии, внушения, подтиснатост, черногледство.
Никъде нищо не вървеше, живеех по инерция.
Хубавото дойде после, с ингреса в Стрелец-научих се истински и спонтанно да се радвам на живота и на малките неща.
А, и изчистих всичко непотребно в живота си, което бях трупала с години-хора, връзки, смених подтискащо раб място.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #448 -: Август 16, 2015, 11:11:21 pm »
Долу горе така ми се вижда и на мен, освен това Пр. Луна като влезе в Стрелец и Сатурн ще тупне на Десцедента, ще премахне ненужното тогава. В Скорпион го виждам по-скоро като последни емоционални трудности ... 2 години не е толкова много , преживява се :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #449 -: Август 16, 2015, 11:14:08 pm »
Е, пък може и да те задомим когато тр. сатурн направи съвпад с асцедента, след всичкия секс в скорпион и съвпад с плутон :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.