Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239183 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #510 -: Ноември 14, 2015, 05:03:52 pm »
Зависи от знака, ако 29гр на телец е кофти, 29гр на близнаци, на скорпион и особено на лъв е ок

От личен опит мога да кажа, че на този градус прогресивната луна ми е донесла нещо много хубаво. Месец Май 2014, прогресивна Луна на 29* Телец и аз поднових комуникацията със стар приятел, :38: с който по нелеп повод я бяхме прекратили година преди това.
Не знам защо така се е проявила при мен, не съм търсила обяснение, сега ще погледна. Аз също съм чела за лошото влияние на този градус на Телец, но явно не при всеки е така.  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #511 -: Ноември 16, 2015, 12:47:20 pm »
На моята прогресивна Луна не и остана много до опозицията с натално Слънце.

Ето тук все още не мога да я усетя тази пр. Луна???  :017:
Луната - 3дом, У12 и Слънце в 10дом, У1/
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #512 -: Ноември 16, 2015, 12:58:26 pm »
Тази опозиция се случва за втори път, нали? Първият път си била много малка - 2-3 годишна, имало ли е някаква случка между родителите ти? Или нещо свързано с тях, което те е засегнало пряко - например продължително отсъствие на единия родител или подобно?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #513 -: Ноември 16, 2015, 06:20:42 pm »
Тази опозиция се случва за втори път, нали? Първият път си била много малка - 2-3 годишна, имало ли е някаква случка между родителите ти? Или нещо свързано с тях, което те е засегнало пряко - например продължително отсъствие на единия родител или подобно?

Болднатото - да, техните кофти отношения, които и до ден днешен ми влияят на психиката. От как имам спомени това ми е в главата - вкъщи обстановката не беше от най- добрите, възпитанието им и т.н. затова и побързах да се изнеса като навърших пълнолетие. Никога не са  ме подкрепяли в нищо и това много ми тежеше. И като за капак - са с много консервативни разбирания.
Имаше период, в който мама лешеже по болници - може би съвпада с пр. Луна опозиция Слънце.
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 08:01:18 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #514 -: Ноември 16, 2015, 06:22:22 pm »
Скорпионче, това трябва да го има заложено и в натала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #515 -: Ноември 16, 2015, 09:30:01 pm »
Чета с интерес преживяванията когато прогресивната луна сменя знака....особено в Скорпион.Няма такива емоции  :72:,от дъното на душата е болката ,която изпитвам в момента...а е само на 28" градус в Везни  ???! Аз съм с натална в Риби,но тук е страшно.То не са страхове,за мен ,за близките ми,за живота ми,за любовите ми,за самотата ми....всичко ми тежи  :91:.И се улавям как зациклям на едни и същи мисли всеки ден,едни и същи въпроси и отговори от мен към мен...Ох...страшно е :'( :'( :'(.А все още не е влязла в Скорпион ....но се чувства страшно много.В прогресивна карта е в 12 дом ,но попада в 1 дом през наталната....Започнах и хапчета ,та поне малко да съм по спокойна...Но и това не помага...мисля да минавам на дрога. :91: :91: :57:Ако и това не помогне незнам :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #516 -: Ноември 16, 2015, 10:40:45 pm »
А все още не е влязла в Скорпион ....но се чувства страшно много.В прогресивна карта е в 12 дом ,но попада в 1 дом през наталната....Започнах и хапчета ,та поне малко да съм по спокойна...Но и това не помага...мисля да минавам на дрога.
Бе я стига си се филмирала, всичко това не ти е от пр Луна, която дори не е в последния градус, за да е в ингрес в момента. Докато тр Нептун У6 ти квадратира Мерка У12 и нат. Нептун У6, а тр Юпитер съУ6 е в опозиция с Луната ти, която е близо до К6. СЗ от септември, което беше на К12 явно още ти държи влага.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #517 -: Ноември 16, 2015, 10:52:06 pm »
Бе я стига си се филмирала, всичко това не ти е от пр Луна, която дори не е в последния градус, за да е в ингрес в момента. Докато тр Нептун У6 ти квадратира Мерка У12 и нат. Нептун У6, а тр Юпитер съУ6 е в опозиция с Луната ти, която е близо до К6. СЗ от септември, което беше на К12 явно още ти държи влага.
Akruks...незнам какъв е филма ,ама е по действителен случай!!! :72: Добави и Сатурн съвпад с Нептун и опозиция с натален Сатурн...Филма е 5D...A енергията на Скорпионската Луна я усетих още много отдавна....Луната в Риби няма обсесивни мисли и емоции...а тук е много по изразено... :72:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #518 -: Ноември 17, 2015, 08:13:26 am »
Много правилно ти е казала Акрукс, няма как да е от прогресивната луна след като тя още не е в знака.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #519 -: Ноември 17, 2015, 12:05:26 pm »
Много правилно ти е казала Акрукс, няма как да е от прогресивната луна след като тя още не е в знака.
Terry  ми то сега е страшно а после не ми се мисли...И е много права,че СЗ  от септември ми държи още влага...е до кога?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #520 -: Ноември 17, 2015, 01:08:30 pm »
Луната в Риби няма обсесивни мисли и емоции...а тук е много по изразено...
леля ти акрукс е имала пр Луна в скорпион, която е правила съвпад с натални Нептун и Марс У8, пък нищо, освен повече секс  :)
най- шантаво ми е било при транзит на Сатъра през 12д, но защото правеше квадрат с наталния, а после съвпад с Уран У6 и с Плутон

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #521 -: Ноември 17, 2015, 01:55:15 pm »
При мен беше силно-любовен период, заченах първото си дете, бракувах се красиво :) И в края на периода си останах у дома да мътя :)

Но при мен има навалица в 8 дом в Скорпион - Фортуна, екз. Уран, Венера в заточение, СЛВ ...Та и съвпадите на прогр. Луна с тях дава отражение - не е само транзита :) От там квадратира и наталната Луна и пак не мога да се оплача :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #522 -: Ноември 17, 2015, 04:31:24 pm »
Е, как - купон до дупка - джиджи-биджи и ала-бала  :cheer: :cheer: :cheer:
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #523 -: Ноември 18, 2015, 08:21:02 pm »
Не познавам картата ти :) Навремето бяхме една компания - Стрелци и Телци - как се бяхме събрали само :) Контрастът беше впечатляващ :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #524 -: Ноември 18, 2015, 08:22:28 pm »
Ааа, какъв купонджия познавах с населен 10ти дом ама му омръзна ;D