Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 83340 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #105 -: Януари 29, 2014, 08:35:46 pm »

Силен в "рибното", слаб в типично "марсовото " -това задоволява ли те като отговор ?!?

точно така :08:

Само ме "тестваш " ти   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #106 -: Януари 29, 2014, 08:38:59 pm »
Има ли някой планети /връх в 13 * Рак /Козирог да сподели какво му "подари " стационарна Венера ,че и с Плутон там ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #107 -: Януари 29, 2014, 08:45:11 pm »
Днес стационарна ли е вече?

Имам Плутон в 12 гр. 59 мин. Везни (у-л на АС), но по оста Рак/Козирог в тия градуси - нищо. Налазиха ме много неприятни и силни чувства тия дни, обажда се "тъмната" ми страна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #108 -: Януари 29, 2014, 09:27:45 pm »
Има ли някой планети /връх в 13 * Рак /Козирог да сподели какво му "подари " стационарна Венера ,че и с Плутон там ?!? ;)

близо до съвпада Слънце/Меркурий (5 градуса), на 1-2 градуса от прогресивна Луна - това в 1ви, в аспект с МС (4 градуса) - нова работа, коята все още не съм убедена, че искам да подхвана

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #109 -: Януари 29, 2014, 09:33:38 pm »

Само ме "тестваш " ти   ;)

напротив, харесваш ми :012:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #110 -: Януари 29, 2014, 09:36:06 pm »
Ако говорим за лов на шарани - да.  ;D Ама те сами му се лепят, без да е нужно да слагат мрежи.

Голямо рибно стопанство.  :043:

абе, постара се през последните години, един вид доста напредна в гурувщината, сдоби се с вещина, тъй да се каже :012:
и вярно - оказва се, че шарани много

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #111 -: Януари 29, 2014, 09:37:33 pm »
Abroad,"харесваш ми " от устата на Козирог ,звучи като наградите "Оскар" за цялостно творчество  :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #112 -: Януари 29, 2014, 09:39:41 pm »
Има ли някой планети /връх в 13 * Рак /Козирог да сподели какво му "подари " стационарна Венера ,че и с Плутон там ?!? ;)

Уран на 12, Нептун на 15. Уран е у6, Нептун е у7. ПАРИИИ ми донесе - неочаквани. За едни списваници по студентския вестник от преди 5 века. И интересното беше, че ми дадоха два пъти пари за едно и също нещо - от два различни източника средства за финансиране на клубната дейност на университета.  :85: Не бяха никак лоша сума предвид факта за какви материали става въпрос - по едн страица.

Ураааааааааааааа !!!  :49:

А с някой да се запозна,срещна ,ей така между другото  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #113 -: Януари 29, 2014, 09:45:51 pm »
Да, с главната редакторка на вестника - много приятна женичка и в кабината и имаше още някакв мазна и ядосана "репортерка" пак от вестника и някакво момче, но те ми бяха много противни, не се броят.  :D :D :D

Супер си !!! ..."действа "  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #114 -: Януари 29, 2014, 09:59:51 pm »
Да, по чудо при мен нещо да даде наистина реални събития, а не вътрешни състояния, както става в общия случай.  :012: Дано да си остане и занапред така.  :012:

Поне още една година трябва да е така  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #115 -: Януари 29, 2014, 10:21:17 pm »
Не мисля и не е моя идеята-Юпитер сега е в Рак и в знак на Уна АСЦ и на Слънце ,а след това продължава с чудесата през стелиума ти в Лъв ,а там не беше ли и Венера  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #116 -: Януари 29, 2014, 10:46:29 pm »
Трябва да има и участие на 5-ти дом ,към всичкото онова ,което изброи за хазарта и печалбата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #117 -: Януари 29, 2014, 10:59:49 pm »
Вярно, че и това трябва да има. Но освен опозицията на Сатурн у 5 в 5ти с тр, Юпитер, друго не се сещам да минава от там, а тя е преди другите съвпади, хахаха. Еххх, този хазарт значи, много сигнификатори трябват, много нещо.  :012:

Една малка подробност-първо по натал и после по транзит ,нали в този порядък се случват нещата  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #118 -: Януари 29, 2014, 11:08:12 pm »
В този, да, но принципно не се оплаквам от липса на късмет - не е като да винаги да разчитам на него, попринцип винаги съм подготвена, но ако имам нещо издънено, случайността доста често ме спасява.  ;)

Само така ,без късмет и най-големият гений не се случва -факт !!1  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #119 -: Януари 08, 2015, 07:22:25 am »
Какво се случва при ретроградна венера в първи дом?
Лятото ми предстои.
Всщност ще се обърне във втори,но после влиза в първи ::)