Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 83350 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #195 -: Февруари 20, 2017, 12:44:14 pm »
Върнах картата и се оказа, че съм имала. Точно в деня когато е станала ретро, на 26.12.2007 ми предложиха брак. 15 дни по-късно не само че върнах пръстена, но и скъсахме. Връзката ни беше дълга, после пак се събраха докато след 2 години окончателно не се разделихме. Два пъти предложение за брак и два пъти отказ.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #196 -: Февруари 20, 2017, 05:38:31 pm »
А за колко работодателя си работила и колко не те оцениха? Щото пък ние тук те ценим, ама ти все не си разбрала :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #197 -: Февруари 20, 2017, 05:47:17 pm »
Ооо и аз ако бях истинска еврейка как хубаво щях да си медитирам над изумрудите и рубините  :012: И аз сред тях венецът на животинското царство принцесата на минералите ама на- заоградена съм от елементари и никакви елементали  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #198 -: Февруари 20, 2017, 05:54:47 pm »
Аз тази година ще имам три Венери възврата, единия на рождения ми ден, после Април и началото на Май  :58:

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #199 -: Февруари 20, 2017, 06:02:11 pm »
На последния ми Венерин възврат започнах да рисувам отново след голямо прекъсване и имах един ухажор, значително по-млад от мен. Но аз останах твърде безразлична към неговия интерес. А, да и получих леко увеличение на заплатата. Може би и повече ме тресеше нуждата да изглеждам перфектно  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #200 -: Февруари 20, 2017, 06:15:17 pm »
Стар, след като оценяваш диаманта, значи разпознаваш същия. Хората не могат да оценят нещо, което не разпознават, а за да го разпознаят, е нужно да го притежават/познават, да го носят у себе си. Ти след като си оценила диаманта, значи вътре в себе си носиш диамант, а диаманта  търси ли някой да го оцени, той просто си блести и радва хората. Ти си избери сега, дали цениш или оценяваш диамантите ?!? Виж си опозиторните двойки знаци, кои планети, знаци попадат в тях и как са поставени, с акцент 2/8-ми и там, където попада знаците на Венера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #201 -: Февруари 20, 2017, 06:23:08 pm »
Звездичке, аз те оценявам. Много ми харесват статиите ти. И постовете на Рени също.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #202 -: Февруари 21, 2017, 10:14:20 am »
Винаги ми е било интересно как аз мога да оценя диамант, а мен не могат. Един от основните ми таланти е да разпознавам диаманти от всякакво естество. Имам нюх за стъкълца и имитации. :D Нямам обаче много шанс да попадна на среда, хора, които да ми съдействат да се разгърна и изявя в пълния си блясък.

 у1 и У7 как са при теб или венера-сатурн,щом се чувстваш под-,не-,до-оцененна
ако притежаваш диамант,но е скрит в сейф,а не  на бижу,което да  радва теб и околните,то те са в неведение за твойте притежания,ако оценката им се крепи на това

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #203 -: Февруари 21, 2017, 10:48:55 am »
Стар, явно ти е много голям проблем това да те оценяват другите, астрологично с какво го свързвате? Не може да е само с венера и Сатурн. Аз кой знае защо си мисля, че е нещо с луната, аз като бях млада съм се чувствала на моменти разочарована, че не ми оценяват потенциала (в работата конкретно), ама с годините и натрупването на опит хич не ме интересува кой ме оценява и кой не.

Някак като че ли никога не съм имала нужда от обратната връзка с другите, важно ми е било аз самата как се оценявам. ::)


Аз тази година ще имам три Венери възврата, единия на рождения ми ден, после Април и началото на Май  :58:

В кой дом на солара е венериния възврат?
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 10:51:32 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #204 -: Февруари 21, 2017, 12:27:12 pm »
По Луната ще да е чувството/усещането (понякога невярно), а от другите лични планети ще зависи къде точно ти е болната тема, тоест кое/какво не е оценено.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #205 -: Февруари 21, 2017, 01:37:23 pm »
...астрологично с какво го свързвате?

Венера/луна, разпознавам го отдалеч, като жена-шофьор

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #206 -: Февруари 21, 2017, 01:44:09 pm »
Има хора, които и с малкото, което имат, са оценявани. И нямат тия грижи, не си задават такива въпроси. Умение добре да се пласираш и да отразяваш чужди ценности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #207 -: Февруари 21, 2017, 01:57:05 pm »
Венера/луна, разпознавам го отдалеч, като жена-шофьор

Защо, аз познавам жени много добри шофьори :) Адекватни на пътя, с бързи и точни реакции и усет за кола и габарити.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #208 -: Февруари 21, 2017, 02:05:29 pm »
Я кажете, ретро Венера на ти ли е с разкрасителните процедури? Кой дом отговаря за разкрасяване и въобще по тези типично женските теми? Понеже Венера ми управлява втори и 9-ти дом, я свързвам повече с пари и изкуство при мен, та се чудя нея ли да гледам ако реша да си правя нещо разкрасително с неинвазивни средства и методи?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #209 -: Февруари 21, 2017, 02:17:01 pm »
Не я препоръчват за пластични операции или за някакви по-драстични мерки, целящи видима промяна. Но за рутинно посещение на козметик не би трябвало да е фактор с особено значение.

Венера и Луна отговарят за такива грижи. Като домове – 1ви, 7ми – как изглеждаме в очите на другите. При индийците често се споменава и за 4 дом, индиректно също има отношение към външния вид и как човек се чувства в своята кожа, какво му носи усещане за комфорт /или дискомфорт, зависи от хороскопа/.

Даже имаше някаква по-специфична йога за младолико излъчване и прекаляване с козметичните грижи – управител на 4ти в 10ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui