Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 83295 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #360 -: Март 31, 2017, 12:40:25 am »
Май е класика, над която не бях се замисляла до скоро.  :017:

Не знам дали е класика, но като съм соло, омъжените жени все ме изхвърлят зад борда в един момент. Не че съм айляк, някои обвързани са по- айляк от мен. Но нещо не се получава, макар че умея да изслушвам и не правя недоволни физиономии, че насреща ми се говори само за битови и семейни проблеми. Несемейните също имаме ежедневни битовизми, но фокусът в живота е друг. Особено като се тръгне да се говори за семейни бюджети, там им е болното място явно. Не рина пари с лопата, но се разпореждам с тях, без да се съобразявам с никой. Не е егоизъм – просто липсва човек, спрямо който да се налага да си съобразявам потребностите. При евентуална промяна бих си актуализирала навиците, сега просто не се налага.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #361 -: Март 31, 2017, 08:29:58 pm »
Аз пък се чудя защо си причинявате подобни мъчения- да влачите изчерпани приятелства.
С годините станах крайно безцеремонна към хора, които по някакъв начин чувствам натоварващи ме и фалшиви- много важно, че 20 години сме били ' дупе и гащи'.
Откак Плутон ми влезе в 7- ми дом и особено след ингреса на Уран в 11-ти , сека  от раз и засега не съм съжалила и за миг. Вътрешно съм убедена, че съм права , а това ми е най- важно.
Достатъчно енергийни вампири имам в работата и съм длъжна да се съобразявам с тях, та и в свободното време други да ме цедят.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #362 -: Март 31, 2017, 08:35:02 pm »
Аз отдавна съм си отговорила на тоя въпрос. Все гледам да дам шанс на човека да прояви и положителните си страни и те да надделеят. Първи, втори, трети шанс и така безкрайно... Другият мотив е съвсем да не остана без приятелства, да нямаш с кого две-три думи да размениш. Но живеем в епоха, в която интернетът сближава и скъсява разстояния. По-читавите хора са ми от нета, за съжаление не сме в един град.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #363 -: Април 01, 2017, 12:43:21 pm »
Подстригах се, колкото и да е неподходящо. Не съм много доволна от резултата, но не изпадам в драма. Поне разбрах, че имам малко сиви косички вече и същевременно ми излиза нова бебешка коса :012:

Пристигна ми дългоочакваната, мечтана и искана златна чанта. От една година искам златиста чанта, но все нещо не им харесвах, а сега направо в 10-ката. Може да е малко бръмбърска, но ми харесва ;D

При мен ретро Венерата е в 1 дом, около съвпада Слънце/Юпитер.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #364 -: Април 01, 2017, 12:58:29 pm »
По ретро Венера се сдобих с невероятни дънки Есприт и два топа от шифон- всичките се препродаваха. Продължавам да издирвам находки.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #365 -: Април 03, 2017, 08:43:44 pm »
 ретро Венера в риби - знак на ходилата, а моите днес се сдобиха съвсем непланирано с нови обувки- влязох в магазина на Кавалер да разгледам какво ново има, загледах се в едни обувки, продавачката ми предложи да премеря, аз се опитах да се измъкна като казах, че съм с дебели чорапи, а тя ми предложи тънко ново чорапче и то пък взеха, че ми станаха обувките и ги взех, че когато тръгна да си търся обувки и обикновено няма за моя крак от моделите, които си харесам
http://cavalerbg.com/nachalo/produkti/obuvki-za-zheni/oficialni/21035-205/

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #366 -: Април 03, 2017, 09:03:24 pm »
Много са яки! Честити!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #367 -: Април 03, 2017, 09:06:29 pm »
Много са яки! Честити!
Благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #368 -: Април 03, 2017, 09:15:02 pm »
За моите крака Венера е винаги в Риби. Обичат по много  :012:  ботуши за сняг, за дъжд, за ежедневно по-топло, за по-студено, за по-спортно, по-официално и прочие.. маратонки, кецове, сандали ,всичко е предвидено за различни терени и климатични особености на уважаемите хоцилца. Важно ми е удобството на лопатарките, затова гледам всичко-подметка ,скорост която мога да развия  :D Тези са от бързоходките Акрукс, ще се предвижваш бързо в градски условия, без да се пързаляш на плочки след дъжд или прясно почистен под в магазина. Такива пируети и плонжове съм правила, та вече обмислям обувките отвсякъде все едно съм с натална Венера в риби в аспект със Сатурчо-да са ат естествени материали и стабилни , Обаче признавам, че дали от ретрото или друго ищахът ми за пазарене на дрехи и обувки охладя. Май от две седмици съм се поизлекувала, ама сега купувам пък други работи  :017:
« Последна редакция: Април 03, 2017, 09:17:50 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #369 -: Април 03, 2017, 10:36:53 pm »
Май от две седмици съм се поизлекувала, ама сега купувам пък други работи  :017:
Кво купуваш сега?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #370 -: Април 03, 2017, 10:54:57 pm »
Коли, животни и гащи за невидимия  :012: Иначе, откак е ретро- стъклени тухли и мозайка за интериорни игачки, двуметров крокодил ,парфюм, всеки ден усещам нужда от нов аромат ,а е глупаво защото не съм изразходила предните, но може и да е заради новопридобитата форма на синузит :D   Но дори не ми е интересно да зяпам парцали и др. от раздел мода. Купувам мрежи лепила пособия за изграждане на мозаечни платна  :012:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #371 -: Април 04, 2017, 12:37:29 am »
Ха-ха, Бека, сподели снимков материал, след като натвориш;
//мен не знам какво ме е ударило, но от няколко седмици рисувам мандали. и дори не си правя труда да са съвсем правилни, педантичната ми Луна е на почивка:Д паднаха жертви няколко чашки, едно платно и стената над леглото ми, вчера в една втора си рових за подходящи памучни парцалки, та следващата ще е върху потник. това е всичко, което исках да споделя.:Д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #372 -: Април 06, 2017, 06:37:51 pm »
По ретро Венера само хубави новини - разбрах, че ония кифляк  :012: братовчедка ми, ще я съдят за незаконно придобиване на имот. Същата наскоро се опита да измами и баща ми с едни земи, но не мина номера. Е, явно си е намерила майстора. Възмездие винаги има.

 :clap:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #373 -: Април 06, 2017, 06:45:44 pm »
Разбирам чувствата ти, но защо трябва да се радваме, когато някой роднина го сполети злина?

Все пак ни е кръв. Ако става въпрос за някой външен враг – човек, който не ни е близък, тогава по бих разбрала. По кръвна линия се предават най–много негативни кармични програми.

Но наистина много грозно е постъпила. Тук алчността за имоти мъти главите и на кръвни роднини, намразват се един друг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #374 -: Април 06, 2017, 08:08:30 pm »
Въпрос на гледна точка. Радвам се, че има възмездие - тя как не помисли като реши да мами и татко? И не само него - тези и действия не са за първи път.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."