Астрология. Езотерика > Съновник

За сънищата и Фройд, Юнг и други

<< < (2/3) > >>

Oposit:

--- Цитат на: enigma в Юли 04, 2015, 04:05:16 pm ---Моля, ако някой знае линк, или инфо за 12-те типа символи в сънищата, да ми яви къде е. Благодаря! :)

--- Край на цитат ---
                                                                                                                                                            Като се изпише,,12 типа символи в сънищата,,в търсачката излиза най-отгоре .Разбира се как чрез съня съзнанието мисли в образи от своята си гледна точка/храна и ядене на сън-учене например .Добре е дадено опростено,че иначе некадърници за да се изкарат по-умни както навсякъде в науката ненужно усложняват .

nerealna:
Само хора с висок коефициент на интелигентност сънуват и запомнят сънищата си

Част от доброволците, участващи в изследването, могли да разкажат съня си в детайли. Заключението – тези, които не са интелектуално развити, рядко сънуват , защото мозъкът им също спи.

У развитите интелектуално хора мозъкът по време на съня им функционира, което означава , че не е напълно “изключен.

http://bg.checkonline4you.com/samo-hora-s-visok-koefitsient-na-inteligentnost-sanuvat-i-zapomnyat-sanishtata-si/

enigma:
Току-що го прочетох във ФБ, Нереална. Вече много рядко сънувам, опростяла съм, възможно е. :012: Но и имам повече осъзнаване на несъзнаването, не е нужно да го сънувам. А преди беше много хубаво -сънувах почти всяка нощ, знакови неща, или от предстоящия ден. Сънят е нашето лично приключение. Или безпощадно голата истина, страховете ни, желанията....и още.
Тези ,които не сънуват всъщност не помнят сънищата си, мозъкът е сложил спусък-контрол на спомена, защото тези си контролират емоциите. Има хора, които не сънуват, а бълнуват здраво. Те са по-тежък вариант на "владея".

Reptil:
Извод — от акъл файда няма. Който е по-необременен, се изключва и си почива.

nerealna:

--- Цитат на: enigma в Септември 02, 2015, 10:36:41 pm ---Току-що го прочетох във ФБ, Нереална. Вече много рядко сънувам, опростяла съм, възможно е. :012: Но и имам повече осъзнаване на несъзнаването, не е нужно да го сънувам. А преди беше много хубаво -сънувах почти всяка нощ, знакови неща, или от предстоящия ден. Сънят е нашето лично приключение. Или безпощадно голата истина, страховете ни, желанията....и още.
Тези ,които не сънуват всъщност не помнят сънищата си, мозъкът е сложил спусък-контрол на спомена, защото тези си контролират емоциите. Има хора, които не сънуват, а бълнуват здраво. Те са по-тежък вариант на "владея".

--- Край на цитат ---
споделих го за майтап  :012:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия