Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 60834 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Елекции - практикум
« Отговор #225 -: Юли 03, 2016, 03:46:31 pm »
Стрелче, за момата Меркурий е много важен, добре е да е силен, дори и да е ретро - недей в Стрелец :-). И Марс й управлява петия дом, добре си беше в Козирог. Венера в Стрелец, макар и в съвпад със Сатурн е в рецепция с Юпитер - Сатурн също. Нейният си е много силен натално, тя си го живее. Юпитер й е У7, по-добре да е подкрепен от годподаря и екзалтатора си, докато е във Везни. За Луната телешката й е на опозе с наталната, рачешката е в тригон, но може и рибя, ако толкоз намаляваща. А петъчни дни има също - за граждански ритуал примерно
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #226 -: Юли 03, 2016, 04:24:09 pm »
Стреличка, имало ли е нещо инцидентно в деня на сватбата, особено при подписването, узаконяването на съюза ви ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #227 -: Юли 03, 2016, 05:45:50 pm »
не, всичко беше нормално,освен две случки

между гражданския и църковния ритуал,вървярхме пеша,бяха много близо,а и нямаше къде да се паркира пред църквата,та някакъв непознат ни беше снимал с полароид и ни донесе снимките  ,решил да забогатява,то поне да бяха качествени, ние си имамахме профи фотограф,та изживя краткотрайна комуникация със съпругът ми ,жалко не беше резистентен на скорпи отровата
и родата от Скопие ни бяха дали марки,не левове,кърпички,ритуално събиране на пари,съпружеската рода играха таз роля събирачи и пазители,после в моята,та не знам кой си ги припозна

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #228 -: Юли 03, 2016, 06:41:08 pm »
Стреличке, с този час асц е Овен, не знам как си го нагласила да е в Телец  :)


« Последна редакция: Юли 05, 2016, 09:54:33 pm от strelicka »

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Елекции - практикум
« Отговор #229 -: Юли 03, 2016, 07:03:08 pm »
Стреличка, времето се сменя на 30.10.2016г.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Елекции - практикум
« Отговор #230 -: Юли 03, 2016, 07:25:15 pm »
Чудя се до колко работят тези карти и дали само не разваляме празника на децата, като им казваме, че няма хубави дати, то каквото има да се случва най-вероятно ще се случи.
То съществува и поверие, че сключения брак през високосна година не е успешен, но .....
Аз цялостна елективна карта не съм правила досега, поглеждала съм някои аспекти на Луната, примерно, но понеже вчера доста се рових и четох, ми направи впечатление нещо написано за лунните възли. Смисълът му е, че планети или куспиди на домове, които са в градуса на лунните възли, се изявяват с лошата си страна (планетите) и са източник на катастрофи, инциденти и т.п.
С по-голям опит сте, може би имате наблюдение и върху това, но го казвам, защото видях в картата на Стреличка (от предходната страница) в градуса на нодалната ос освен Нептун и куспидите на 2/8 домове. В тази на Сатин само Нептун е там. А във втората на Стреличка (от тази  страница) само Луната е на същия градус.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #231 -: Юли 03, 2016, 08:29:53 pm »
Стреличка, времето се сменя на 30.10.2016г.

Таис,благодаря,затова когато си емоционално обвързан с човека се случват такива абсурди като моята случай
правя глупави грешки

Делфи и аз съм го чувала това за високосната,но избора е техен

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #232 -: Юли 03, 2016, 09:13:08 pm »
Стрелче, за момата Меркурий е много важен, добре е да е силен, дори и да е ретро - недей в Стрелец :-). И Марс й управлява петия дом, добре си беше в Козирог. Венера в Стрелец, макар и в съвпад със Сатурн е в рецепция с Юпитер - Сатурн също. Нейният си е много силен натално, тя си го живее. Юпитер й е У7, по-добре да е подкрепен от годподаря и екзалтатора си, докато е във Везни. За Луната телешката й е на опозе с наталната, рачешката е в тригон, но може и рибя, ако толкоз намаляваща. А петъчни дни има също - за граждански ритуал примерно
чудя се защо силен меркурий,
може би защото  тя е с асц/венера в близнаци ли
и да юпитер е У7 ,казими слънцето в 12 телец
вз венера-меркурий по натал

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #233 -: Юли 07, 2016, 02:58:36 pm »
имам нужда от помощ,през м. октомври и ноември - читав ден за брачна церемония
събота и неделя,гледах,изтекоха ми очите, все кофти аспекти на светилата
събота не е хубав ден за венчавка- църковно е ден на умрелите, а номерологично ден на Сатурн- казвам го от личен опит, че нали прървия път с моя мъж се бракувахме в събота, по мое желание, понеже бях чела в зодиите, които се преписваха по онова време от ръка на ръка, че неделя бил лош ден за везните... Та още следващия месец след бракуването ни като ни затиснаха проблемите, един след друг, нямаше свършек... Втория път се бракувахме в петък, но не защото е ден на Венера, а защото в посолството само в този ден бракуват- все пак от три петъка си избрах един, който да отговаря на показателите за елекция, като например хармоничен апсект Луна- Слънце, Марс-Венера, У1-У7 на картата, Мерка и Венера да са директни, желателно е Юпитер и Сатурн също.

За твоето запитване- 2 октомври ми се струва добра дата- неделя, трети ден след Новолуние, Юпитер съвпад Слънце във везни, Луната във везни все още, екзалтиран Марс в козирог в секстил с Венера, тронов Меркурий в дева- директен, Сатурн също директен и в секстил със Слънцето.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Елекции - практикум
« Отговор #234 -: Юли 07, 2016, 04:06:41 pm »
Венера е владетел и на двете светила, а е в падение заточение. Момичето е Телец. Младоженецът също е Телец или Везни.
« Последна редакция: Юли 07, 2016, 04:15:48 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #235 -: Юли 07, 2016, 07:34:57 pm »
Водолеите да побързат тогава с женитбите, че след няколко години техният диспозитор Уран, като премине в телец, ще е в падение.  :)


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #236 -: Юли 07, 2016, 09:19:41 pm »
Благодаря Ви момичета ,от сърце  :38:
това ще е
23.10.2016- 18,50ч
телец - везни са
« Последна редакция: Юли 07, 2016, 09:22:13 pm от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #237 -: Юли 07, 2016, 09:59:33 pm »
това ще е
23.10.2016- 18,50ч
телец - везни са
Слънце-Луна в квадрат
Венера и Марс нямат аспект, У1 с У7 също, а е желателно да има хармонични асяпекти между тези трите

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Елекции - практикум
« Отговор #238 -: Юли 09, 2016, 07:12:38 am »
Слънце-Луна в квадрат
Венера и Марс нямат аспект, У1 с У7 също, а е желателно да има хармонични асяпекти между тези трите

Слънце -Луна разходящ,върви към секстил преди да излезе от знака
Венера У1 съвпад с диспозитора на У7
ВЗ Венера-Юпитер

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #239 -: Юли 09, 2016, 05:33:21 pm »
Слънце -Луна разходящ,върви към секстил преди да излезе от знака
Венера У1 съвпад с диспозитора на У7
ВЗ Венера-Юпитер
Стреличке, за подобен вид елекция е важна символиката, не толкова точния орбис - в случая Слънцето символизира мъжа, Луна символизира жената- в знаков квадрат са, което не вещае хармоничен брак
Марс и АСЦ също символизират мъжа, а Венера и ДСЦ жената, нужно е да са в хармоничен аспект по знак помежду си, но в крайна сметка всеки си решава, аз не пиша всичко това, за да доказвам на някого, че съм права- само изказвам мнение по въпроса.