Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 60881 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Елекции - практикум
« Отговор #120 -: Ноември 20, 2015, 06:11:11 am »
Благодаря много, akruks!
В такъв случай, тогава тази карта (само дано като отида, да не ме забавят твърде много).
Гледах нарочно на К6 да е Близнаци, понеже Луната е в сходящ тригон с Меркурий (макар че не знам дали го завършва).

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Елекции - практикум
« Отговор #121 -: Ноември 20, 2015, 06:31:33 am »
Тази карта става повече. Макар да си в заточение, Луната, която е и часови управител, е в твоя власт. У на МС е в силата си - поне работата ти е ОК, макар да я ненавиждаш. В тоя времеви отрязък няма много възможности, но тая е доста по-добре от предишната. Шести по-добре го дай в Телец, Меркурий няма да дочака тригона на Луната, а тя без друго екзалтира Венера.
« Последна редакция: Ноември 20, 2015, 06:36:22 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Елекции - практикум
« Отговор #122 -: Ноември 20, 2015, 07:10:51 am »
Добре. Благодаря много, Дияна!
Дано само служителката да е в офиса в 9, за да хвана У6 да е Венера.
Иначе си много права, че тази работа я ненавиждам (специално за работата в тази фирма).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Елекции - практикум
« Отговор #123 -: Ноември 20, 2015, 11:42:11 am »
Стана в 9:06, К6 попада в последните градуси на Телец. Дано този път всичко да се развие положително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #124 -: Ноември 20, 2015, 02:24:29 pm »
Стана в 9:06, К6 попада в последните градуси на Телец. Дано този път всичко да се развие положително!
не в последните градуси, а в последния градус на телец, в който са Персеидите, но пък е в тригон със СЛВ , а Луната няма да довърши тригона си с Маеркурий, както снощи писах, последен неин аспект е тригона със Слънцето.
В картата на подписването ти е У8, а Слънцето съУ8- лъв е заключен в 8д. Венера У6, у10 в 10д до МС, на трон по знак, но съвпад със звездата Алгораб
Цитат
Несет в себе качества Сатурна и Марса и, как полагают, создает всевозможные препятствия, особенно если преобладает сатурнианское влияние. Указывает на задержки, отсрочки, помехи и ограничения, которые сменяются потерями, неудачами, плохим ведением дел и враждебностью.
Луната У8 е извършила съвпад с Нептун У3 в 3д- показва как напреди са те лъгали с парите и документите, ще извърши съвпад с ЮЛВ в 3д, така че внимавай да не се повтори миналото. Юпитер У1, съУ3 в разходящ квадрат със Сатурн У2 показва, че си го закъсал финансово, Луната У8 ще извърши опозиция с Юпитер У1 и едва ли ще ти дават голяма заплата, но ти си работи честно и почтено, да си с чиста съвест пред себе си, пък останалото както дойде, като виждаш , че не върви- разтуряш договора, опитен си в това  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Елекции - практикум
« Отговор #125 -: Ноември 20, 2015, 09:12:56 pm »
Благодаря много, akruks!
Дано поне да плащат това, което трябва, че тръгна ли си 3 път от там, няма да има връщане, но лошото е, че по принцип трудно се намира работа в днешно време.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Елекции - практикум
« Отговор #126 -: Февруари 08, 2016, 01:39:38 pm »
края на пролетта/началото на лятото предстои да се преместим с детето при приятеля ми. само че хич не ми харесва астрологично периода.
с ретро меркурий да се съобразявам ли, след като няма да подписваме нищо? и венера предполагам не е добре да е изгорена?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #127 -: Февруари 08, 2016, 02:02:02 pm »
края на пролетта/началото на лятото предстои да се преместим с детето при приятеля ми. само че хич не ми харесва астрологично периода.
с ретро меркурий да се съобразявам ли, след като няма да подписваме нищо? и венера предполагам не е добре да е изгорена?
Все пак няма да купуваш жилище, че да го мислиш ретро Мерка, а понякога обстоятелствата налагат да не се мисли астрологично, например когато трябва да се сменя жилище/помещение под наем хазяина няма да чака да се нагласят звездите добре за наемателя.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Елекции - практикум
« Отговор #128 -: Февруари 08, 2016, 02:05:49 pm »
да знам, ама ще ми е по-спокойно , ако е добра картата. за мен си е преломна стъпка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #129 -: Февруари 08, 2016, 02:14:37 pm »
да знам, ама ще ми е по-спокойно , ако е добра картата. за мен си е преломна стъпка
и като такава трябва да я гледаш в натала

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #130 -: Февруари 08, 2016, 02:53:01 pm »
края на пролетта/началото на лятото предстои да се преместим с детето при приятеля ми. само че хич не ми харесва астрологично периода.
с ретро меркурий да се съобразявам ли, след като няма да подписваме нищо? и венера предполагам не е добре да е изгорена?

е той Меркурий не е толкова дълго ретро - вие досега чакате, 20 дни в повече или по-малко .... бих казала, да видиш как са У4, У7 .... може би и У10

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Елекции - практикум
« Отговор #131 -: Февруари 08, 2016, 03:27:45 pm »
Съгласна съм, че не бива да се вторачваш в ретро Меркурий. Виж, силна Венера, силен (твой) У4 и У7 и У4 на детето биха били много от полза, а като стесниш хоризонта - и силна Луна. И е добре и на приятеля ти сигнификаторите (У4 и У7) също да са в добра кондиция, да не му натежите :-).
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Елекции - практикум
« Отговор #132 -: Февруари 08, 2016, 07:08:05 pm »
И към иц да е хубавко

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Елекции - практикум
« Отговор #133 -: Февруари 08, 2016, 07:22:04 pm »
края на пролетта/началото на лятото предстои да се преместим с детето при приятеля ми. само че хич не ми харесва астрологично периода.
с ретро меркурий да се съобразявам ли, след като няма да подписваме нищо? и венера предполагам не е добре да е изгорена?

И на ретро Марс не е особено желателно да се предприемат важни инициативи - седем пъти мери, един път режи.
Марс ще е ретрограден до края на юни.

Но ако не ти засяга важна точка в радикса или на приятеля ти, може да не усетиш ефекта му толкова силно. Пък и вие няма да се жените, няма да започвате съвместен проект, собствен бизнес. Влиянието му зависи и от това къде попада този транзит в наталните ви карти и как е поставен Марс при теб. В женска карта Марс символизира и отношенията с мъжете, за брак гледаме транзитното състояние на Венера и Юпитер.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Елекции - практикум
« Отговор #134 -: Февруари 08, 2016, 07:27:31 pm »
Може нещо преди 1 април, Слънце венера екзалт и ретрота май няма още.
De omnibus dubitandum est