Автор Тема: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон  (Прочетена 18174 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #15 -: Ноември 28, 2013, 10:30:09 pm »
хехе - не се плъзвай по лайсната, няма конфликт - спокойно :)
на мен картата ми стана интересна заради традиционното луна=майка

понеже казах, че имам малко такива карти - едната е на много малко дете, пак в богато семейство, още е рано да се каже кой го дондурка повече - майката или бащата, но като цяло то е доста капризно и те доста го глезят
Няма да слагам карта, че е още малко - да е живо и здраво, голямо е сладурче

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #16 -: Ноември 28, 2013, 10:44:29 pm »
То се вижда
Ами какво-развеждала ли се е, загуба на баща/съпруг рано, изобщо-необичайности по мъжка линия
Как според теб се е проявил квадратът в живота й?

Да ,остава рано вдовица.Втори брак ,но кратък.От години живее сама .Квадратът се е проявил и продължава да се ...по 10-ти дом ,там е акцента .
Професия ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #17 -: Ноември 28, 2013, 10:48:43 pm »
Професия ? ;)

е, не - не е идеята "познайте", даже точно обратното
гледах карти на известни хора и в нито една нямаше голям квадрат, а аз винаги съм мислела, че е много градивна конфигурация (за разлика от тригона), и макар и с труден живот, успяват да издрапат до прилично ниво

и ето - картата на ема - мързелив
картата на аброуд - лицемерен подляга
не е градивно...някак :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #18 -: Ноември 28, 2013, 11:00:25 pm »
Професия ? ;)

е, не - не е идеята "познайте", даже точно обратното
гледах карти на известни хора и в нито една нямаше голям квадрат, а аз винаги съм мислела, че е много градивна конфигурация (за разлика от тригона), и макар и с труден живот, успяват да издрапат до прилично ниво

и ето - картата на ема - мързелив
картата на аброуд - лицемерен подляга
не е градивно...някак :)

Не питам с акцент като вид професия ,а защото е да кажем известна  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2013, 11:02:14 pm »
ее- това си е отговор подходящ на един голям квадрат - поне за една карта теорията ми да е вярна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2013, 11:09:17 pm »
Да, за това става въпрос. Те са много фактори, които правят едно нещо да е това, което е.
 :88:

Обърнах внимание на венерата, защото той търси партньорки, които да наподобяват майката, и по-конкретно майка му. Тя е издигната на пиедестал като единствен достоен партньор. Както и да е, просто е интересна карта, защото реално в живота му няма проблем. Проблемите идват след заминаването на мама в чужбина и нуждата да поеме повече отговорност. Пък кой знае, може това малко да го активира, да побутне този кръст, да се поизяви. Други тежки събития не е имало до момента. Но той е и малък. Не ми е бил гадже, не съм субективно настроена, а наблюдател.  :93:  :dance:

Да, бащата има повече делови отношения с него.

Да разгледаме и другите карти.  :93:


Едит: Рени, какво се е случило, когато Плутон е активирал този кръст от картата, която си сложила?

Извинявайте, че си дописвам мнението, но не обичам да пускам по хиляда поста един след друг.

Когато е бил във Везни ли ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2013, 11:16:00 pm »
ее- това си е отговор подходящ на един голям квадрат - поне за една карта теорията ми да е вярна

Каква е теорията ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2013, 11:29:57 pm »
Да, Рени, когато е бил във Везни. Този съвпад с Луната, пък и е задействал целия кръст.

Папи, ето и картата на големия въздушен тригон.

В работата си е успял, има добри постижения, търсен и ценен е. Страхотна мисъл, голяма оправност по отношение на идеи, мисловен процес, интелектуален труд. Но пък в личен живот нещата куцат. Няма идеално щастие. Колкото тригона дал акъл за работа, толкова взел за справяне с дребни житейски ситуации.
Само да вметна - още един математик гений.  :93: Това е бивш мой партньор. Майка ми беше тотално предадена пред неговия чар. Една от причините за болестта й е, че ние прекъснахме връзка с господина. Тя не успя да го преживее... и още не е. Те много си приличат. При майка ми аспектите на Нептун избиват към болест. При него Луницата му си другарува с алкохол, там избива опозето с Нептун, когато има душевен дискомфорт. Все пак е един от най-умните мъже, които познавам. И нямам никакви лоши чувства към него.

Едит: То и Марслето му обича чашката. Вариациите са много, при него така се проявяват.  :93:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2013, 11:37:22 pm »
ха, мерси, ема, той е не само с големи тригони, ами и с мистичен правоъгълник, не съм намирала много такива карти, ще я разгледам по-подробно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2013, 11:57:57 pm »
Да, Рени, когато е бил във Везни. Този съвпад с Луната, пък и е задействал целия кръст.

Папи, ето и картата на големия въздушен тригон.

В работата си е успял, има добри постижения, търсен и ценен е. Страхотна мисъл, голяма оправност по отношение на идеи, мисловен процес, интелектуален труд. Но пък в личен живот нещата куцат. Няма идеално щастие. Колкото тригона дал акъл за работа, толкова взел за справяне с дребни житейски ситуации.
Само да вметна - още един математик гений.  :93: Това е бивш мой партньор. Майка ми беше тотално предадена пред неговия чар. Една от причините за болестта й е, че ние прекъснахме връзка с господина. Тя не успя да го преживее... и още не е. Те много си приличат. При майка ми аспектите на Нептун избиват към болест. При него Луницата му си другарува с алкохол, там избива опозето с Нептун, когато има душевен дискомфорт. Все пак е един от най-умните мъже, които познавам. И нямам никакви лоши чувства към него.

Едит: То и Марслето му обича чашката. Вариациите са много, при него така се проявяват.  :93:

Ема ,не знам какво точно ,но ще питам и ще ти кажа -много вълнуващ живот и досега .;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2013, 12:01:22 am »
Рени, разкажи малко де :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2013, 12:26:01 am »
Има бурна ученическа любов ,но се омъжва за мъж със статус .Има интересен казус ,около раждането на дъщеря й,но няма да го споделям,така съм преценила.Остава рано вдовица.Втори брак с мъж,който е значим в живота й-развежда се набързо.Силно доминираща личност,харизматична-трудно се свързва на интимно ниво.Обществена личност,актриса макар и на самодейни начала ,"играла " е със всички известни светила на театралното поприще.Силно развита интуиция,гледа на кафе,обиколила е доста държави.Малко да включа и от темата на Аброад-човек с желязно психично здраве.
Родена е буквално на сметището,по време на жътва-баба ми дотам е успяла да стигне ,паднала е в краката й,това е картата на леля ми.)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2013, 12:32:12 am »
ей, и толкова време да криеш, че си от известен род :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2013, 12:41:54 am »
Това пречи на обективността.
Да ,родът ми може би е известен,но откъм бащина линия ,но не  чак толкова.
Значи все пак съм научила  нещо позитивно от Юпитер и Огън-ят в картата си. :86:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Конфигурациите - голям квадрат, голям тригон
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2013, 01:13:32 am »
Тя тая карта е интересна по много показатели-анаретни, пък рецепции, пък тао-та с луна, пък венера с хирон (дали не е голям орбис?)...
Може да се помисли тука..
Ама като каза, че е рода, и ми се стори, че виждам прилики в картите ви...