Автор Тема: Психически силните хора  (Прочетена 11281 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #45 -: Декември 05, 2013, 11:06:33 pm »
ами и на това ще отговоря, но останах с впечатление, че енигма иска да погледне картата, затова изчаквам

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психически силните хора
« Отговор #46 -: Декември 05, 2013, 11:06:43 pm »
Може да съм пукнала преди него :)

Енигма Нептун ми е на МC, Слънцето рибешко в 12-ти

На мен не ми четяха лошата част от приказките, точно поради тази причина. Разбрах, че Малкият принц умира, много след като бях пораснала.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #47 -: Декември 05, 2013, 11:10:05 pm »
признавам си, никога не прочетох малкия принц - още като много малка ми се струваше силно драматичен образ, кибритопродавачката също не дочетох, айде де - драми, няма нужда

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Психически силните хора
« Отговор #48 -: Декември 05, 2013, 11:10:49 pm »
 :57:
« Последна редакция: Декември 06, 2013, 09:52:07 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #49 -: Декември 05, 2013, 11:14:58 pm »
Абе, гадна исторе de profundis====
След време разбрах, това са моите дълбини и демони, не -чуждите.

Винаги е гадна история, и винаги е важно какво става след време...браво, че си отсяла от плявата семето

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #50 -: Декември 05, 2013, 11:20:27 pm »
няма
изглежда ми драматичен, или поне - меланхоличен :)
моите любими книги са алиса и пипи, толкоз

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психически силните хора
« Отговор #51 -: Декември 05, 2013, 11:26:51 pm »
Забрави Емил  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #52 -: Декември 05, 2013, 11:36:13 pm »
Забрави Емил  :012:

не бе :) естествено, че имам много любими,очертавах модела само
в смисъл - андерсен не ми е особено приятно да го чета по принцип
защо да се самоизмъчвам, вместо да се самозабавлявам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #53 -: Декември 05, 2013, 11:43:59 pm »
Papy,информацията ..."малкият принц" ,по-късно тази нощ  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #54 -: Декември 05, 2013, 11:54:57 pm »
Papy,информацията ..."малкият принц" ,по-късно тази нощ  ;)

Не съм сигурна, че разбрах, но пак ще чакам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #55 -: Декември 06, 2013, 12:05:26 am »
Papy,информацията ..."малкият принц" ,по-късно тази нощ  ;)

Не съм сигурна, че разбрах, но пак ще чакам :)

По картата ,която си поставила .)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Психически силните хора
« Отговор #56 -: Декември 06, 2013, 09:50:02 am »
...казвам му,Ами ,хайде де ,имаш свободна воля,давай ,ние нямаме всичкото време на света да се занмиваме с теб.

случвало ли ти се е?
Моя приятелка доктор в Спешна помощ/психически силна излиза да е/ имаше такав опитност с нейна прятелка. Последната много пъти се кани и не го направи. И приятелката ми накрая така й говореше-ако ще го правиш, давай...трябва ти специално внимание и ти всеки път ме "източваш" енергийно.
Та, депресията не е повод за край, всеки минава през нея, справя се, оцелява.

На моя друга приятелка близка нейна роднина се обеси. Три пъти я връщаха, накрая не са я видели. Но там според мен имаше психически отклонения.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #57 -: Декември 06, 2013, 10:05:18 am »
В моя случай не става въпрос за псих. отклонения, просто поредица от кофти събития, аз наговорих всичко, което се сетих, но не помогна
На другата сутрин се наложи да вляза в заключен апартамент и да гледам часовника през 2 секунди, докато дойде бърза помощ
В такива случаи изпращат психолог да разговаря с пострадалите-по-голям клюкар не съм виждала
Купонът беше, че първите думи на човека в съзнание бяха: "е, кой идиот ме спаси" :)
Ето ви един хирон в седми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Психически силните хора
« Отговор #58 -: Декември 06, 2013, 10:13:04 am »
мерси, енигма, сега ще сложа една карта да обсъдим практически :)
Ти имаш наблюдения за човека.
Какво правим-луната е в сектата си, и какво от това? Не я прави автоматично психически стабилна. Гледаме, луна-нептун, меркрурий-знак, аспекти, управиел на 3 дом и така...
Тук марс е под лъчите на слънцето, меркрурий, верно има квадрат от сатурн, но луната е в знак на меркурий, също се свързва с нервите. Луна, управител на 6/здраве/ и с опозиция от нептун и слънце. Верно, диспозиторите имат тригон-меркурий, юпитер. Чудесно. Може да се справи с времето и с работа върху себе си.
Кой не ев сектата си-Марс-под лъчите на слънцето става безпрецедентно избухлив.Когато го "изтърве", квадратът меркруий-сатурн ще държи нещата, но все пак...Венера не е в сектата си. Тя е нощна и влажна като природа, а тук е под лъчите на слънцето. Значи ще има известна проблемност по темите, които завежда тя.
Кой е на място-сатурн и юпитер-дневни планети в половината на слънцето....сатурн и юпитер.
Да, Сатурне с квадрати, той е ръката на Т-квадрата, управлява 12...но, ако тя поеме отговорност за нещата/ако има проблемност по това,което говорих по-горе/ въпреки квадратът може да се справи, излекува, или там, каквото е...
Или-ако гледам аспектите , и има напрежение, и ако това е от планета, която не е на мястото си...тогава със сигурност проблем има.
Дай малко инфо сега пък ти за тази карта. Още много неща мога да кажа, но да не сме голословни.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Психически силните хора
« Отговор #59 -: Декември 06, 2013, 10:17:18 am »
В моя случай не става въпрос за псих. отклонения, просто поредица от кофти събития, аз наговорих всичко, което се сетих, но не помогна
На другата сутрин се наложи да вляза в заключен апартамент и да гледам часовника през 2 секунди, докато дойде бърза помощ
В такива случаи изпращат психолог да разговаря с пострадалите-по-голям клюкар не съм виждала
Купонът беше, че първите думи на човека в съзнание бяха: "е, кой идиот ме спаси" :)
Ето ви един хирон в седми
Сега видях, писали сме едновремнно. Управителят на 8 и управителят на 12 имат квадрат натално, макар и широчък. При какви транзити се е случило това?
Друго-"поредица от кофти събития", да ужасно е ,но...друг не би помислил такъв вариант. Не осъждам човека, напротив, състрадам му.
« Последна редакция: Декември 06, 2013, 10:18:56 am от enigma »