Автор Тема: Психически силните хора  (Прочетена 11280 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психически силните хора
« Отговор #60 -: Декември 06, 2013, 10:22:31 am »
В моя случай не става въпрос за псих. отклонения, просто поредица от кофти събития, аз наговорих всичко, което се сетих, но не помогна....

Имаме ли карта?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #61 -: Декември 06, 2013, 10:26:20 am »
Извинявайте, ако съм ви подвела, жената с картата не е самоубийца
Това е една моя бивша колежка, която се държеше с всички като господар с роби, през повечето време нормален разговор с нея въобще не можеше да се проведе. От друга страна по телефона с клиенти флиртуваше съвсем открито с единствена цел да постигне каквото си е наумила
Толкова крайно се държеше в офиса, че много малко хора успяваха да видят, че всъщност не е лош човек и прикрива несигурността си зад груб тон и самоуверено държание

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #62 -: Декември 06, 2013, 10:43:55 am »
Да допълня по картата-положението с мъжете и любовта е трагично, уникален нюх за неподходящи за нея, включително един колега, и после заради тяхната раздяла се нагледахме на изпълнения в офиса
Но тя не си взе бележка и последва нова връзка с друг колега-това само като пример
Иначе е секси и внимание не й липсва

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Психически силните хора
« Отговор #63 -: Декември 07, 2013, 09:10:46 am »
Да допълня по картата-положението с мъжете и любовта е трагично, уникален нюх за неподходящи за нея, включително един колега, и после заради тяхната раздяла се нагледахме на изпълнения в офиса
Но тя не си взе бележка и последва нова връзка с друг колега-това само като пример
Иначе е секси и внимание не й липсва

само толкова ли удоволствие  от ВЗ Слънце  Стрелец /Юпитер Лъв в 7, Сатурн-СЛВ ,там ,връх на Т-каре с пълнолунието прецакват нещата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #64 -: Декември 07, 2013, 09:29:34 am »
Ще видим
Може да се омъжи с кеф :) за някой 10год по-млад...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Психически силните хора
« Отговор #65 -: Декември 07, 2013, 09:46:32 am »
Ще видим
Може да се омъжи с кеф :) за някой 10год по-млад...
а дано ,ма надали, забравяш сатурн в каре към светилата дава неудоволетвореност и постоянно мрънкане,все нещо им липсва,като черна дупка,дори и юпитер там не може да я запълни
в 7 висока летва за партньорите

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #66 -: Декември 17, 2013, 10:36:23 pm »
Едни наблюдения тука...
Всеки е минавал през някакви тежки периоди, винаги има обяснение - случват се кофти събития, натрупват се много малки и т.н. Но идва един момент, когато чашата прелива и резултатът се вижда на физическо ниво - срив, депресия, фобии, а може и нещо по-незабележимо, всекиму според натала. И в тази връзка да попитам - ако сте имали такива моменти, случайно да е било по дирекция на меркурий към натална луна или на дир луна към натален меркурий? Или пък прогресивни...?
В случая не ми е важно колко е било сериозно, а кога - като време, е преляла чашата, и също - подчертавам - без значение какви са отношенията на меркурий и луна в натала.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #67 -: Декември 17, 2013, 10:50:22 pm »
Има значение ,как са поставени Луна и Меркурий по натал  ,защото при всички се случва по дирекция обмен на енергия между същите в определен момент. ;)
Посоката ,относно казуса , ти е правилна ,но изходната позиция не конкретизира проявата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #68 -: Декември 17, 2013, 10:54:52 pm »
Има значение ,как са поставени Луна и Меркурий по натал  ,защото при всички се случва по дирекция обмен на енергия между същите в определен момент. ;)
Посоката ,относно казуса , ти е правилна ,но изходната позиция не конкретизира проявата.

там е работата
времената се менят
просто провери където имаш информация и може после да споделиш..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #69 -: Декември 17, 2013, 11:20:24 pm »
Веднага ти я давам :
Преживяла съм СД Луна секстил Меркурий на 21г.
СД Меркуриий съвпад Луна на 39 г.
Пр.Меркурий съвпад Луна на 30 г.
Пр.Луна преминавайки през всичките знаци ми е активирала нат.Меркурий
в момента пр.Луна е опозиция пр.Меркурий също -досега нервен срив не съм имала,не бих казала,че чашата ми все още е "преляла" ,депресивни състояния -да,но аз съм родена със същите .
Луна /Меркурий в натала -нямат изразено взаимодействие.


По това ,което търсиш-активиране на 3/6 -ти домове ,при мен има проява в посока психическа умора и по дирекция ,и по прогресия ,но с участието на Марс /Овен ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #70 -: Декември 17, 2013, 11:22:51 pm »
какво се случи на 39 год, ако е за публично разказване

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Психически силните хора
« Отговор #71 -: Декември 17, 2013, 11:25:47 pm »
По Луна/Меркурий нищо не ми е преливало.
Преля ми чашата при натрупване на доста напрегнати дирекции - дир. Слънце в квадрат с нат. Сатурн и опозиция с нат. Уран, непосредствено след което последва съвпад на дир. Луна с нат. Сатурн и квадрат с нат. Уран. Най-неприятен бе съвпадът на Луната и Сатурн по дирекция, в по-голяма дупка не съм била от доста време, усещане за задънена улица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Психически силните хора
« Отговор #72 -: Декември 17, 2013, 11:27:47 pm »
невинаги си даваме сметка точно какво става, докато става. обикновено сривът настъпва седмици, дори месеци след кофти събития/случки и се изразява чисто физически, евентуално после някой ни светва за какво иде реч
тоест- първо физически срив и после се оказва психологичен проблем, не просто депресия и кофти сънища, нали разбирате - това е на тялото да му прелее чашата, не по нашите си обяснения

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #73 -: Декември 17, 2013, 11:33:02 pm »
какво се случи на 39 год, ако е за публично разказване

"Подмлади "ми се мозъка-учех.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психически силните хора
« Отговор #74 -: Декември 17, 2013, 11:34:32 pm »
невинаги си даваме сметка точно какво става, докато става. обикновено сривът настъпва седмици, дори месеци след кофти събития/случки и се изразява чисто физически, евентуално после някой ни светва за какво иде реч
тоест- първо физически срив и после се оказва психологичен проблем, не просто депресия и кофти сънища, нали разбирате - това е на тялото да му прелее чашата, не по нашите си обяснения

Правилно-това  е резултатът,затова ти казах ,да ползваш друга "база данни" като основа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“