Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 213378 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1410 -: Април 01, 2020, 02:54:01 pm »
Тя е много критикувана от хейтъри и фенове (Венера квадрат Луна), но телето си е теле.
Венера в 10ти тригон Марс в 6ти, У6 в 5ти. У2 в 9ти , основно май за други пише музика.
« Последна редакция: Април 01, 2020, 03:01:30 pm от Radost »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1411 -: Април 01, 2020, 02:58:29 pm »
Свиренето и муз. талант са й от Меркурий-Нептун, остави я Венера, в музиката няма много място
това не е лично мое мнение за съвпада на Меркурий и Венера, и не се отнася само за този хороскоп
Венера няма как да я оставя, тя е управител на знаците Телец и Везни, таланти и изкуства
С Луната не пееш, а ядеш, може да реве когато е гладна (за храна, за внимание)
Артистичните заложби и изяви (всякакъв вид изкуства) са по Венера, когато се прави изкуство с ръцете участва и Меркурий (Близнаци)- било рисуване или в случая свирене на флейта
Нептун от 5д в тригон Слънце (естествен У5) дава интуиция и емоционална природа, която намира изяви в изкуство, музика, религия
За съвпада аспект Меркурий- Нептун пише следното:
Меркурий в трине к Нептуну
Неточность: 1.5°, расходящийся аспект.
Интуиция, шестое чувство на мысли других. При прочих подобных указаниях дар пророчества. Визуальные способности, могут перед внутренним взором пропустить любые способности до деталей. Богатое воображение дает способность писать романы. Поэты, авторы мистических произведений. Способность к фотографии и кино. Чувствительность, тонкость чувств, так что им приходится избегать встреч с суровой действительностью. Успех в тонком влиянии на других, при хорошем гороскопе - это финансовые, политические и военные стратеги. Умеют воздействовать на общественное мнение, тонко используя средства массовой информации.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1412 -: Април 01, 2020, 03:38:54 pm »
Монетирала е по телец, съвпада на Слънце /Юпитер в телец-голям гъз ,голям бут, голям ужас. Това е потресаващо, не е нужно да го развява и натрапва по бански и ужасни хипопотамски пози .Отблъсква ме тази демонстрация, това не е непукизъм ,борец с кауза или прочие безсмислици-това е отвратително. Като я погледна и не искам да чуя как пее. Сатурна в мен е безпощаден  ;) ако ти е голям гъза -отслабни или го скрий с дискретност и носи със сдържано  достойнство.Да те забележат може всякак..  Монсерат Кабайе или много оперни прими са наднормени, но за бога -държат се с тежест и достойнство,  на висотата на всичките си сто+ кг,а не с пеперудената лекотата на хипопотам с бодиарт .
8)Подкрепям те напълно,незнайно защо. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1413 -: Април 01, 2020, 03:40:44 pm »
Дали това,че Луната  в 1 ви е хармоничен аспект с Меркурий у1 дава известност?А той е в 10д.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1414 -: Април 01, 2020, 03:42:31 pm »
'art7ess' е пък бива ме! 8)
Гласът бил по Луна в 1 фом знак Дева.
 :D
Да не би да пее с корема и червата си?!?

Имаше запитване да се види картата на Брус Дикинсън.
Там обясних гласът е  по знак Телец.

'radost' девизът на 'akruks' е: ' Всеки вижда толкова, колкото знае' - толкова виждате, толкова знаете.
Какво ви учудва - 6 в 5 и 5 в 5 У-ли.
Да сте го написали вие преди мен.  :-*

« Последна редакция: Април 01, 2020, 04:28:01 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1415 -: Април 01, 2020, 03:48:15 pm »
Малко да оспамя ,какво дава съвпадът Марс/Юпитер в дева,женска карта.Като телесно разширение?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1416 -: Април 01, 2020, 04:04:57 pm »
Тагетес добър си,няма спор. ;)
Трябва и на мен да кажеш към какво професионално поприще да се ориентирам,че одъртех,а нямам стаж за пенсия ...... :-[

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1417 -: Април 01, 2020, 04:09:54 pm »
'art7ess' е пък бива ме! 8)
Гласът бил по Луна в 1 фом знак Дева.
 :D
Да не би да пее с корема и червата си?!?

Имаше запитване да се види картата на Брус Дикинсън.
Там обясних гласът е  по знак Телец.

'radost' девизът на 'akruks' е: ' Всеки вижда толкова, колкото знае' - толкова виждате, толкова знаете.
Какво ви учудва - 6 в 5 и 5 в 5 У-ли.
Да сте го казали вие преди мен, като сте 'чокотворени'  :-*
Нищо не ме учудва мен, по принцип и нямам проблем да не знам и да не виждам. Към теб беше само първото ми изречение, че У5 е в 9ти, а не в 5ти, както си написал.
« Последна редакция: Април 01, 2020, 04:15:06 pm от Radost »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1418 -: Април 01, 2020, 04:13:06 pm »
Тагетес добър си,няма спор. ;)
Трябва и на мен да кажеш към какво професионално поприще да се ориентирам,че одъртех,а нямам стаж за пенсия ...... :-[
Купи си биткойни за 100лв. и чакай 3-5 години цената им да скочи х1000.
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1419 -: Април 01, 2020, 04:40:32 pm »
Тагетес добър си,няма спор. ;)
Трябва и на мен да кажеш към какво професионално поприще да се ориентирам,че одъртех,а нямам стаж за пенсия ...... :-[
Купи си биткойни за 100лв. и чакай 3-5 години цената им да скочи х1000.
Купила съм си за 1000лв преди 2 години,ама падат ..... ;)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1420 -: Април 01, 2020, 04:56:43 pm »
Не съм видял!!
'radost' да, права си - 5 ти дом започва на 29° и нещо в Стрелец, Юпитер е в 9 ти. :o
Аз си мислех, че Сатурн в 5 ти.

Като видях домовата система се отказах. Къде е Асц. с просто око?
Подсигуряване - Сатурн е сигнификатор кариера, в 5 ти.
Гледахме много карти с Нептун в 5 ти - Тимбърлейк - певец, актьор; Себастиян Льоб рали пилот и много други.
Извода и преди сме го направили.
Сега потвърждение на правилото - Нептун в 5 ти, нещо по 5 ти  ще е много, много  вероятно.

У 6 ти пряка работа в 5 ти, отвсякъде - било Сатурн, било Уран. Сатурн повишава шансовете Нептун да е по-изявен в 5 ти.

Някой писа глупост 'Къде била взаимната рецепция Венера - Меркурий с влияние върху гласа?'
Елементарно. Венера Упр. Везни, 3 дом съзнание.
Значи съзнанието, което е и Меркурий(3 дом е на Близнаци, Меркурий) са сдвоени, рецепция, взаимосвързани и е замесен и знак Телец - гърлото.
Кое е най-важното за един певец?

Тогава защо е всичкото острене към мен?
Аха, поглеждам ефемеридите.
Вие защо не видяхте и да се бяхте обосновали, така както умея аз сега?
Била дипломат, гуру, компютърен спец пък. не знам си каква. Чужденци 9 дом.
Виждате, че домове почти не споменавам - аспекти и коя планета за какво е.
Но дори и там не може да го напишете - 6 в 5 ти.
И Ок, 5 ти в 9 ти да е(не моята стЪкмистика дето правите рекламация, че я използвам), но пък 9 ти дом У-тел е в 6 ти Марс.
Къде е на 6 ти У-ля?
Ядрото Сатурн, Уран, Нептун.
В 5 ти.




« Последна редакция: Април 01, 2020, 05:40:05 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1421 -: Април 01, 2020, 06:08:20 pm »
Картите, кото пускате аконе са с рейтинг АА, или А, означава че не е точен часа на раждане.
Последната карта е с рейтинг С, което показва че източника не  е удостоверение за раждане, или ненадежден час.
Иначе няма лошо да се упражнявате. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1422 -: Април 01, 2020, 06:16:13 pm »
Картата е на мъж. Каква е професията?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1423 -: Април 01, 2020, 06:24:30 pm »
юрист:Д

едит:
интуитивно искам да напиша и попче:Д
« Последна редакция: Април 01, 2020, 06:26:43 pm от art7ess »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1424 -: Април 01, 2020, 06:59:33 pm »
'art7ess' е пък бива ме! 8)
Гласът бил по Луна в 1 фом знак Дева.
 :D
Да не би да пее с корема и червата си?!?

Имаше запитване да се види картата на Брус Дикинсън.
Там обясних гласът е  по знак Телец.
Изобщо не съм казала това, дори не съм казвала, че има (голям, забележителен, различим) глас.
Казах, че музикалните таланти за мен са от Нептун, а не от Венера. Всеки, който може да говори, има глас, това значи ли, че има приятен/музикален/etc. глас? Значи ли, че има контрол на гласа си, че може да артикулира емоции, да докосва?
Музиката е нематериална в същността си, тя е с божествена природа (Нептун/12д), в хората се случва в ума (Меркурий/Юпитер/Луна - по Птолемей). В материалната си форма музиката е математика и език (Меркурий), т.е. връзка между Меркурий и Нептун/12д/Риби дава способността да мислиш (не задължително съзнателно!) и изразяваш невидимото навън. Свиренето на инструмент е форма на изразяване.
//По Венера аз виждам по-скоро занаяти. Това, че си се научил да свириш на инструмент, не значи, че можеш да се изразяваш чрез него. Може просто да свириш чужди пиеси/парчета, да четеш ноти, etc. Можеш да нямаш никаква музикалност и да свириш на инструмент, колкото и странно да звучи това. Броене и мускулна памет. Можеш и да пишеш красиво и в рими с Венера, но без Нептун просто нямаш поезия.
 
и да, пее се с корем и гръден кош; //а (певческият) глас е по Луна, защото емотира;

Луна в Телец дава приятен глас, ужасно приятен глас, да; Вкусен дори.
Не отричам влиянието на Венера в(ъв влечението към) изкуствата, в частност - в музиката, напротив, просто Нептун (ми) е по-високо;
Иначе дълго можем да си обсъждаме какви точно показатели дават глас, талант за инструмент, за композиция, етц. Комплексно е и варира, защото има различни жанрове, начини на звукоизвличане, музикални форми и езици, инструменти, etc.
« Последна редакция: Април 01, 2020, 07:11:52 pm от art7ess »