Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 215830 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1800 -: Юни 13, 2022, 02:01:03 pm »
Да, "п" като пазач :)
Ъглов Сатурн, силен Меркурий (асц.), сетих се и Люба какво беше коментирала по проявяваните архетипи наскоро за друг политик от миналия век - явно тези качества са универсални за политиците.
Изобщо не е смешно, но първото архивнонещо, което ми хрумна след коментара на Рени, беше стари пушки от бившия лагер....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1801 -: Юни 13, 2022, 02:49:48 pm »
О, да... Сатурн като Триплицитетен упр. на Асц и МС е съвпад Регул. Асц е съвпад Капела. Съвпади с неподвижни звезди на главни оси и управителите им, носят известност.
По сидерал обаче, асц е съвпад Плеяди.
« Последна редакция: Юни 13, 2022, 02:52:02 pm от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1802 -: Юни 13, 2022, 05:18:43 pm »
Ха! Аз съм пускала картата на Зеленский във форума и не се сетих за него сега  ;D Нищо, де, важното е, че пак ме впечатли нещо в него.  ;D

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1803 -: Юни 13, 2022, 09:56:39 pm »
Сафо, как стигна до този извод за смесения етнически произход, религията? Това по 9 или 4 дом ли е? Жените по аспектите на луната ли имаш предвид?
-
Люба, изчетох цялата тема, но явно и аз съм я пропуснала :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1804 -: Юни 14, 2022, 09:36:50 am »
terrarossa, за жените явно греша, но да, Луна и Венера имах предвид +Юпитер като упр. на 7ми дом.
За произхода и религиозната ориентация, 4ти и 9ти домове и отново Юпитер, сигнификатор на религия, философия, чужденци, етноси. Ъглов, в знак на заточение и във връзка с ъглов заточен Сатурн, упр. на 9ти дом.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1805 -: Юни 14, 2022, 11:15:33 am »
Терароса, пускала съм Зеленский не тук, а в някоя от темите за астрология и политика или подобни, не помня, след началото на войната. За мен е куражлия. И да, хубавият Меркурий е негов голям жокер цял живот, нищо че е у асц в 8 дом. Или именно заради това.
Ама аз и на Путин симпатизирам и на много руски неща. Кефят ме силните мъже  ;D
Само родните мъже ме разочароват постоянно  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1806 -: Юни 16, 2022, 10:57:36 am »
Сафо, Рени, Люба благодаря ви, че се включихте - ето картата в astrobank.
Има впечатляващо точни попадения - публика, микрофони, глас, танци,  бизнес хммм - Рени, Сатурн в жанра на комедията как се реализира или тук е по-различно?
Сафо, след като проверих по-подробно се оказва, че права си за всичко, вкл. за етническия произход, цвята на косата (освен за ръста), за отличителната черта може би също не съм обръщала просто специално внимание досега.

https://www.astro.com/astro-databank/Zelenskyy,_Volodymyr
Хороскопът на Зеленски , интерпретация на Джейми Партридж https://astrologyking.com/volodymyr-zelenskyy-horoscope/
Има и на Путин интерпретация на същата страница https://astrologyking.com/vladimir-putin-horoscope/

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1807 -: Юни 23, 2022, 03:20:56 pm »
Да, акрукс, точно тях четох преди да пусна картата - търсех интерпретации за собствената си карта и ето какво открих - имаше какво да науча и от двете публикации....

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1808 -: Юли 23, 2022, 06:39:29 pm »
Здравейте, пускам една карта също на много любопитна личност - не е тукашен :)
Темата е за професията, но има доста любопитен личен живот също.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1809 -: Юли 23, 2022, 08:50:15 pm »
Картата е нощна.Асц/Дсц на оста на икон/финансови кризи.Меркурий е упр.на асц и е в 5ти дом,скорпион.По 5ти дом-любов,забавления,хазарт,деца,творчество,спорт.Най-точният аспект на Меркурий е квадратът със Сатурн в 3ти дом.Писане ,криминални романи,или на сексуална тематика.Интересен е съвпадът Луна/Плутон в 12д.Луната са жените в живота на човек,тайни с жени,смърт на жена при катастрофа,или заболяване на белите дробове-майка,съпруга.
Сатурн на к3 е особен-може би ограничава братя/сестри.Катастрофа.Но все пак упр.на 10 д.в лъв -3ти дом-писател,художник,актьор....творческа дейност.Сакат творец.Марс и Венера са ъглови планети .В нощна карта не добре поставени,под хоризонта.И паднала Венера упр.12 дом,съупр.на 5ти.Тайни любови,предозиране с медикаменти,отрови.Нептун е на плеядите.Организации са му вияли по някакъв начин.
« Последна редакция: Юли 23, 2022, 08:59:33 pm от Сафо »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1810 -: Юли 24, 2022, 11:28:36 am »
Сафо, както винаги много точни попадения - творческа професия (а Слънце съвпад Уран?); жизнена връзка с майката до дълбока старост, множество тайни авантюри, заигравания с властта и с организации....

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1811 -: Юли 25, 2022, 10:38:58 am »
Отговорът: Шарл Едуар Жанре-Гри, познат като Льо Корбюзие  - архитект без академично образование, който на практика формулира съвременната архитектурна среда (навлизане на стом.+бетон) <и като цяло съвременното битие>, вдъхновен от пътуването си по нашите географски ширини ("пътуване в Ориента/на изток/"), флиртува умело с властта за да наложи своята концепция -  фашисти, комунисти, църквата, има проучваня за връзките му с тайните общества;  множество авантюри преди и по време на брака, съпругата му е алкохоличка (след кремацията й запазва неин овъглен прешлен сред ежедневните си вещи); до края на живота й води почти ежедневна кореспонденция с майка си (1860-1960) , загива при <редовно> плуване край Ница. "How nice it would be to die swimming toward the sun".

https://www.astro.com/astro-databank/Le_Corbusier

п.п. Толкова много свършена работа и влияние в световен мащаб при само  ъглова Венера + Марс, и почти всичко под хоризонта. Венера в Дева > модернизъм, минимализъм?
Сафо, Асц/Дсц на оста на икон/финансови кризи - това по градус ли е или общо за Стрелец/ Близнаци?

"криминални романи или на сексуална тематика" - рисува "нецензурни" модерни /пуристични/ графити във вилата на Е. Грей, разбира се гол.
« Последна редакция: Юли 25, 2022, 10:55:44 am от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1812 -: Юли 25, 2022, 11:19:51 am »
О, зная го човека... Интересен тип.
Оста на финансовите кризи, заради неподвижни звезди в 26/27градус по оста близнаци/стрелец.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1813 -: Юли 25, 2022, 01:25:18 pm »
Сафо,
+1  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1814 -: Юли 25, 2022, 02:01:35 pm »
Сафо, спори се дали е починал от сърдечен удар или удавяне - това за дробовете, което си споменала във връзка с луната, може ли да се приеме за указание, че е било удавяне (в следствие на лек удар). Този инцидент има ли го според вас заложен в натала, защото не виждам податки? Не зная евентуално дали майка му или съпругата му са имали проблем с дробовете. <има една друга тема тук във форума, не съм я разглеждала досега>.
« Последна редакция: Юли 25, 2022, 02:24:46 pm от terrarossa »