Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207445 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #855 -: Февруари 21, 2016, 12:03:13 am »
Поколението с Плутон в Лъв, се (пре)раждат с усещането, че имат силата да властват над другите режисирайки или осмивайки ги доста пристрастно; художници, артисти, певци, въобще хората на изкуство по това много често са се чувствали непризнати, неоценени, неразбрани, обвинявали са света за техния неуспех или липсата на звезден фурор. Тук Плутон е в аспект към стелиума Телец , намиращ се в дома на потенциала, откъм 6-ти на уменията/ангажименти, като участник в йода с Луна и Нептун и всичките в силни за Венера знаци. Марс в Скорпион, 8-ми  е в опозиция с управителите на главните оси-Марс опозиция Юпитер е изхвърляне  до небесата, може и да тенденция за силна мотивация, може и на силна излагация, но сякаш Уран го държи винаги възбуден. Това че, същия е ретрограден, може по-скоро да  е бил защитник, зад кадър, втори глас, не така налагащ се типаж, но  заедно с  комбинацията Венера /Плутон/Уран, изразяването на конфликта в тази карта, най-лесно се изразява на сцена. Този човек е излъчвал секс, привличане, мистичност и някакъв белег. Луна в Риби   с Уран , 5-ти дом, секстил Венера, връх на йод с Плутон и Нептун -може да е бил/а за времето приживе легенда, даже и в малко населено място, но сякаш имало жертви и в буквален смисъл, за да се изрази своя потенциал. МЦ в Стрелец в съвпад с 4/7 е едно добро начало като тенденция за успех, тук е Юпитер е в секстил с Уран в Рак, където има достойнства ,а Сатурн  като у11,12-ти е добре подставен в 7-ми, за да бъде харесан, популярен с мечтите си. Слънце в тао с Плутон -нодална ос -3/6/12 и у4/7  във връзка с Марс/8-ми по оста Телец/Скорпион може да не е така "чиста" професията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #856 -: Февруари 21, 2016, 12:13:04 am »
Благодаря, ако няма някой закъснял-да ви кажа вече?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #857 -: Февруари 21, 2016, 12:21:02 am »
Казвай, Папи. Вече нямам търпение.  :cheer:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #858 -: Февруари 21, 2016, 12:38:02 am »
Папи, запретявам да си легнеш и да ни оставиш без отговор.  :012: Тъкмо ще ми оправиш кръвното, ако го сториш, че ще счупя кръвномера с ниски стойности тази вечер.  :012:
И на мен ми е любопитно много.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #859 -: Февруари 21, 2016, 12:42:30 am »
Хайде, че наистина ще взема да пропуша и Витцхето ще се окаже права.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #860 -: Февруари 21, 2016, 12:43:42 am »
Ема, наливай вода поне

ей го, известен кънтри певец, дъщеря и син, дъщерята умира в катастрофа на 14г

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #861 -: Февруари 21, 2016, 12:45:07 am »
Ехее, аз бях най-далеч. Лекар го изкарах  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #862 -: Февруари 21, 2016, 12:51:34 am »
А сега кажи с какво те впечатли и да пуснем дружно негова песен.

https://www.youtube.com/watch?v=wK34jEe58yo

Брей, той ще вземе да ми хареса. Има хубав глас.

https://www.youtube.com/watch?v=_6PmdUE9HCw


Аз съм си нискокръвна по натура, Папи. Но днес нинам що така съвсем паднало, то може да си е така, проверих от любопитство, че не съм го гледала дълго време. И се втрещих леко. Добре съм си, не ми е зле. Пия чай, вода.

Луната в картата му - уф... И Уран на к5. Явно много го е преживял това с детенцето. Аз го усетих като да живее за дете, да му е скрита болка, заради куинконсите и Луна в Риби в 1 дом. Чувствена натура.

А от кое идва кънтрито?

Няма точно дрезгав глас, но много дълбок. Огледах отново картата и си мисля, че наистина ретро Марс в 8 дом и знаковото каре на телешките планети с Плутон имат отношение към този дълбок глас. Заради Телец казвам и някак мек, венерин. Слушам втората песен. И я слушам... харесва ми и по един странен начин все едно ме обгръща, потапя ме в себе си, в дълбокото. Интересна карта.
« Последна редакция: Февруари 21, 2016, 01:08:48 am от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #863 -: Февруари 21, 2016, 08:48:04 am »
Аз се колебаех между юрист и писател, оставих за сутринта, пък вие по бързата
и се чудя дали не е писал текстове за песните си,

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #864 -: Февруари 21, 2016, 11:30:37 am »
И аз предполагах писател или изпълнител на сцена, но актьор. За певец нещо не се сетих. Браво на Ема!
Известен ли е? В своите среди (кънтри средите, Нешвил и т.н.), но световно известен? Не е Доли Партън, Тейлър Суифт или Тим Макгроу.

Светилата в женски знаци, само едното е ъглово, но поне е водещото. Триплицитните управители на Луната (Марс и Венера) са тронови, но кадентни от АС. От Парс Фортуна обаче са ъглови. Парс Фортуна е в един знак с управителя си - тронова Венера.
Луната няма дорифорий. Слънцето има - Юпитер, Меркурий, Венера (Юпитер повече му подхожда по секта, но Венера е есенциално по-силна и по-близо до Слънцето).

Картата "крещи" Венера, но Венера не е ъглова. Добра е картата, но може и по-добре.

Папи, искаш да споделиш с нас какво ти прави най-силно впечатление в картата?

Намерих интересно четиво за показателите за слава в картата на друг певец, Брайън Джоунс
http://classicalastrologer.me/2015/01/24/brian-jones-eminence-alienation/.

Доли Партън ли казах? Трябва да внимавам какво говоря (пиша). Щото пък в нейната карта има много показатели за слава (не ми се търси Парс Фортуна)

http://www.astro.com/astro-databank/Parton,_Dolly.

Обаче винаги съм я виждала като Водолей, а тя се оказва със земни светила (да, за пръв път й гледам картата). Явно съм я виждала през въздушния Уран на МС.
« Последна редакция: Февруари 21, 2016, 12:22:03 pm от Mirabella »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #865 -: Февруари 21, 2016, 01:45:47 pm »
Благодаря, ако няма някой закъснял-да ви кажа вече?
Късно снощи си задала въпроса, а днес на обяд даваш отговора- трябва да сме денонощно във форума ли?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #866 -: Февруари 21, 2016, 04:55:22 pm »
Бъркаш нещо-още снощи дадох отговора
А за денонощния форум-ми не, ще има и други загадки, не се отчайвай :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #867 -: Февруари 21, 2016, 09:36:56 pm »
Четох за връзката м/у спирит и фортуна. В тази карта спирит е на 4* козирог, и двете точки са с много силни управители (нощна венера в телец и екзалтирал сатурн), венера е в екзалтация на асц, и макар фортуна да е в 3-ти, всички виждат асц, а спирит е в партилен тригон с юпитер. Та става ясно, че покритието между желания, възможности и реализация е пълно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #868 -: Януари 22, 2017, 09:01:07 am »
картата е на жена

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #869 -: Януари 22, 2017, 10:03:42 am »
Залагам на венера