Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214448 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1155 -: Май 06, 2019, 04:05:38 am »
Интерсептирани Риби, трудно изразяване съвпада Луна-Венера вътре. Диспозитора Нептун е лошо разположен в Овен, неприятен аспект с Плутон, той пък от своя страна Сатурн. Аз-а му е трудно се изразява, в 1-дом е и северния лунен възел....да кажем някой кулинар действащ с много труд и упорство(с някакъв недъг, лишения,действащ от скрита, потайна позиция, служещ на някаква пропаганда, течение, философия) - Сатурн на трон в Козирог, дава на околните от постиженията си, силен психолог, съвпада Сатурн-Меркурий го прави точен, ясен, прецизен, без излишни формалности, може да е проповедник на вегетарианство, веганство, докачлив за вярванията си и не толкова убеден в тях, прави го за себе доказване и някакъв авторитет, продуктово позициониране, ПР...може и примерно карикатурист, неразбран и с неприятни последствия от работата му - като карикатурите преди време с пророка  Мохамед   :017:
« Последна редакция: Май 06, 2019, 04:11:13 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1156 -: Май 06, 2019, 09:16:14 am »
Актьорът, който зададох е:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1157 -: Май 06, 2019, 09:28:18 am »
моето предложение за предположения  :)

•   У 10 в 7- дава популярност,публична кариера,юпитер в лъв-творчество,изкуство,в опозе на диспозитора си слънцеу7-марс у2,човека заработва чрез лични качества
•   Вз марс-уран,у1 на к2- е показател за добри доходи,чрез нещо свои уникални способности откривател,изобретател,творец,техника ,в полза на обществото или кауза
•   Уран тригон МС- нещо иновационно за времето си ,роден е малко преди 2-ра световна
•   Сатурн др.у1 в 12 –секстил венера/луна- склуптор или художник

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1158 -: Май 06, 2019, 03:18:37 pm »
Актьорът, който зададох е:
сега ме заинтригува да го търся с гугъл  :)

ооо, това бил Ред Бътлър в "Отнесени от вихъра"  :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1159 -: Май 07, 2019, 07:49:54 pm »
•   У 10 в 7- дава популярност,публична кариера,юпитер в лъв-творчество,изкуство,в опозе на диспозитора си слънцеу7-марс у2,човека заработва чрез лични качества
•   Вз марс-уран,у1 на к2- е показател за добри доходи,чрез нещо свои уникални способности откривател,изобретател,творец,техника ,в полза на обществото или кауза
•   Уран тригон МС- нещо иновационно за времето си ,роден е малко преди 2-ра световна
•   Сатурн др.у1 в 12 –секстил венера/луна- склуптор или художник

Картата е на художника Герхард Рихтер, за когото гледах филма в неделя и ме заинтригува да му потърся натала  :)
Ето го и самият филм, в превод от оригиналното заглавие на немски "Работа без автор"
http://muvibg.com/filmi/42005-never-look-away-ne-otvrschay-pogled-2018.html

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1160 -: Май 07, 2019, 09:47:35 pm »
Този пък?   ;)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1161 -: Май 08, 2019, 01:32:50 am »
Линка  ми го отвори и пише, че съм блокиран.
Май е абстрактен живопис - това бях сигурен, каквото и да му е, не така точно, прецизно, формулирано и уверено. 12-му дом малко навява за някои неща - може и да си ги има, в биографията като не е упоменато не означава, че не съществува.   :29:
не е само абстрактен живопис, първата му изложба е на портрети по снимки, а филмът е игрален и много хубав, с оригинално заглавие Werk ohne autor или Never Lооk Awey на английски, както е в сайта movibg.com
през Mozilla блокира, отвори с хромата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1162 -: Май 08, 2019, 02:19:21 am »
Този пък?   
този пък ми е набор и е гей
изявите му са свързани с 5д- музика, танци

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1163 -: Май 08, 2019, 10:10:58 am »
Картата е на художника Герхард Рихтер, за когото гледах филма в неделя и ме заинтригува да му потърся натала  :)
Ето го и самият филм, в превод от оригиналното заглавие на немски "Работа без автор"
http://muvibg.com/filmi/42005-never-look-away-ne-otvrschay-pogled-2018.html
Благодаря,ще го гледам

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1164 -: Май 08, 2019, 11:47:14 am »
akruks, защо мислиш че той е Гей(хомосексуалист)? Видя по ефемеридите кой е или има нещо което виждаш в картата?   :cheer:
Твоят художник го разкрих по табличките за няколко минути, но почнах да се обосновавам какво се вижда от камбанарийката ми. Можеше и аз като strelichka да изстрелям - художник... :72:
« Последна редакция: Май 08, 2019, 01:00:16 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1165 -: Май 08, 2019, 01:56:38 pm »
В нета пише,че е един от най-скъпите живи художници,44 милиона за една картина

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1166 -: Май 08, 2019, 03:43:44 pm »
strelichka, според един футболен сайт, френският нападател Kylian Mbappe струва 200 Mil. Euro, но както има едни лаф "В интернет може и да попаднете на информация, че Луната е направена от крема сирене"   :P
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1167 -: Май 08, 2019, 03:50:58 pm »
Да, наистина разправят, че бил гей   :012:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1168 -: Май 08, 2019, 04:31:01 pm »
 :През 1971 става професор в дюселдорфската художествена академия
Автор на витраж в Кьолската катедрала
Пропорции в абстрактното изкуство ,силен сатурн тронове,в дом на своята радост/12/
« Последна редакция: Май 08, 2019, 04:33:05 pm от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1169 -: Май 08, 2019, 05:04:22 pm »
akruks, защо мислиш че той е Гей(хомосексуалист)? Видя по ефемеридите кой е или има нещо което виждаш в картата?   :cheer:
Твоят художник го разкрих по табличките за няколко минути, но почнах да се обосновавам какво се вижда от камбанарийката ми. Можеше и аз като strelichka да изстрелям - художник... :72:
не го мисля, а съм го видяла, и не по еферемиди да издирвам кой е (ти така ли правиш?), а по някои планетни разположения и съвпада им с определени фиксирани звезди
И не е хубаво да се заяждаш със strelichka, че е изстреляла отговора- да си стрелял и ти, щом си го "разкрил"
целта на тази тема не е да се разкриват, а да се предположат професиите според даденостите в натала