Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214279 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1455 -: Април 02, 2020, 09:11:10 am »
Разбрах ви и двете, ама много деликатни метафори от дами :) 
Явно няма специална тема за тези неща, жалко... снощи четох по темата в някакви английски форуми, но практиката казва, че не винаги всичко е точно така. :)
А кое да гледам, за да видя показва щедрост в леглото, или предпочитания към тантра или друго... хм Марс в дева някой каза, че правел всичко, за да задоволи партньорката си, много хубаво, но ако няма в дева  ??? 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1456 -: Април 02, 2020, 10:18:43 am »
Разбрах ви и двете, ама много деликатни метафори от дами :) 
Явно няма специална тема за тези неща, жалко... снощи четох по темата в някакви английски форуми, но практиката казва, че не винаги всичко е точно така. :)
А кое да гледам, за да видя показва щедрост в леглото, или предпочитания към тантра или друго... хм Марс в дева някой каза, че правел всичко, за да задоволи партньорката си, много хубаво, но ако няма в дева  ???

Ами що не си направиш тема, като толкова те интересува, вместо да плескаш тази

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1457 -: Април 02, 2020, 10:24:06 am »
Професията на жена? Някой иска ли да се включи :)
Имоти, застраховки, архитектура?
Дали сте отговор.
Подобна карта има моя съученичка, която завърши медицина, но се занимава с продажба на лекарства-търговец.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 10:27:42 am от Uran »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1458 -: Април 02, 2020, 10:50:48 am »
Тагетес, за какво простолюдие говориш🤭, ма нещо си се объркал.... Да не би да си се вторачил в заточеното ми Слънце у4. Селски ми е произходът и аз се гордея с това. Дядо е дошъл в София някога, купил земя и построил къща. Родителите ми са селски хорица. Прости люде. Аз също. Споко.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1459 -: Април 02, 2020, 11:12:34 am »
Знам, че ще оспамя, ама за смях  ;D-имам дядо ,прадядо де/Слънце в риби 4ти /, на който му потънали гемиите до един бряг и останал там  :D В буквалният смисъл, имал гемии ..е на него му е било трагично сигурно, ама  ::)
« Последна редакция: Април 02, 2020, 01:40:01 pm от Ребека »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1460 -: Април 02, 2020, 01:37:21 pm »
Картата е на мъж. Каква е професията?
Професията на моя човек е артист оркестрант.Свири на почти всички големи концерти,които се представят/организират.Всъщност той работи в голямо представителство на автомобили,търговец/консултант,а за концертите е на повикване.Оркестрите към бъл.нац.радио са големи,състоят се от много хора.Той свири на виола,завършил е музикална академия.Участва в изявите на почти всички известни бъл.и чуждестранни артисти,които ангажират големи оркестри.
Замислих се върху вашите тълкувания за юрист/адвокат,та е възможно в някакъв момент от животът му да се насочи и към това.Знае ли човек!
Много интересно!
Не си спомням точния поток на мисълта си, но вероятно съм тръгнала от у10 - Плутон в 9д при Сатурн, у9 - Венера в 7д Рак. Тук си помислих бракоразводен адвокат, но не ми пасваше, исках да е такъв, който събира двойки, може би човек, който... официализира(?) сватби:Д

Луната (у7) с този съвпад с Юпитер/Уран и опозицията Слънце/Марс върху 11-5 ми беше голяма чуденка. Нещо с/за хора на обществени места. Сега като го гледам, ама не, мога да видя и парти диджей, но това не ми покрива многото 9д/юпитер, но ако беше парти диджей в църкви - защо не?:Д

Не съм учила история на музиката, но сега попрочетох малко за произхода, за да си обясня Юпитер/9д при това момче. В крайна сметка - класическата музика тръгва от църквата и нейните потребности. Бенедиктински монах измисля първия вариант на петолинието. Спирам:Д
Искам да разгледам още карти на професионални класически музиканти. У2 тук е Нептун в 12д (музика или нек'ви схеми:Д ахахах, може и опела:Д), секстил с У10/у1 в 9д, които аз продължавам да виждам като църква, но явно тук са класическа музика.

Иначе, за търговия - да, що не, има си и лъжовно, и чаровно. Слънцето му е на асцендента ми, ще ми покажеш ли снимка?:Д

едит: видях го, прилича на попче, доволна съм:Д))
« Последна редакция: Април 02, 2020, 01:50:42 pm от art7ess »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1461 -: Април 02, 2020, 02:11:06 pm »
Art, възможно е момчето да не е стигнало още до 9 дом и темите.... Картата да не активирана до пълния си потенциал. Но прилича на попче, да😉без брада. Интересува се от езотерика, философия, астрология, следи фазите на Луната.... Все по 9 дом неща. 11 също е интересен, има там една особеност, свързана и с 9 дом като знания/познания, но не се говори на тази тема тук😉🍏

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1462 -: Април 02, 2020, 02:32:31 pm »
Професията на моя човек е артист оркестрант.Свири на почти всички големи концерти,които се представят/организират.Всъщност той работи в голямо представителство на автомобили,търговец/консултант,а за концертите е на повикване.Оркестрите към бъл.нац.радио са големи,състоят се от много хора.Той свири на виола,завършил е музикална академия.Участва в изявите на почти всички известни бъл.и чуждестранни артисти,които ангажират големи оркестри.
Замислих се върху вашите тълкувания за юрист/адвокат,та е възможно в някакъв момент от животът му да се насочи и към това.Знае ли човек!
И двете му работи имат общо с Меркурий У5, У6 в Телец, в секстил с Венера, която е у-л на знака, в който е Меркурий, а също и на знака, в който е Сатурн. Това представителство за автомобили предполагам е на чужда фирма/марка коли, затова и Сатурн е в 9д с у-ля на МС.
Интересна карта, с толкова планети в гокленови зони, Нептун също е гокленов в секстил с гокленови Сатурн У1/Плутон У10 във Везни.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1463 -: Април 02, 2020, 02:33:52 pm »
Всъщност не е гуша, а е врат, не е врат, а е шия.
Има си го проявения Стрелец, но излезе през иглени уши  :o
Предполагам е в авто къщата само  заради хубавата заплата и/или има връзки и е уреден сладко там и някой много го харесва да е там.
Свиренето по  Нептун е аспектирано със Сатурн - Плутон.  В 11 дом е Стрелец, Нептун 12 ти - ето го колектива, групата 11, по 12 пеене - рехабилитационна музика, траурна и др.
Стелиум в Стрелец и важни Везни. Много ясно. .
Дори Сатурн във Везни, У е Венера в Рак - момчето е патриот, 'Атакист' ;D
У Рак Луна е в Стрелец. Там е що му е даденост, предразположение и страст.

'Не се говори тук...' в 9 дом е Сатурн(кариера) - Плутон(смъртта) комбина.
Ходи като свидетел на аутопсии. Или е вещо лице в Съда и ходи на катастрофи за експертизи.
Тююююх, голяма тайна.
 :-X ::)
« Последна редакция: Април 02, 2020, 02:40:14 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1464 -: Април 02, 2020, 02:44:05 pm »
Картата на 'Сафо' - толкова слаба!

Еврика! И тук взаимна рецепция, 4 и 7 дом, Венера-Меркурий.
Ти на това слаба карта ли викаш? Господарят на хороскопа Сатурн в екзалтация, пълно с планети в гокленови зони, които се вземат под внимание за професия/основно занимание.

Еврика за кое? Венера и Меркурий по какво са във взаимна рецепция- управление, падение, заточение? Взаимна рецепция нямат!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1465 -: Април 02, 2020, 04:24:41 pm »
Art, възможно е момчето да не е стигнало още до 9 дом и темите.... Картата да не активирана до пълния си потенциал. Но прилича на попче, да😉без брада. Интересува се от езотерика, философия, астрология, следи фазите на Луната.... Все по 9 дом неща. 11 също е интересен, има там една особеност, свързана и с 9 дом като знания/познания, но не се говори на тази тема тук😉🍏
Дам, но не мисля, че не е стигнал, ЮЛВ му е в Стрелец, на върха на 12д. Добре се е ориентирал, той реално трябва да си върви към близнаците и 6д, да служи. Обществен защитник (има ли такова нещо у нас?:Д), за последен път казвам "попче":Д. Сатурн затова е в 9д явно, за да се смири арогантността и всезнаенето, но ще е процес; а и това е позиция за липса на учители, неспособност за идолопоклонничество, неприемане на каквито и да е авторитети, не мисля, че харесва религии, насочени към подчинението на 1 бог. Не знам, ще видим, след време да кажеш;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1466 -: Април 02, 2020, 06:25:05 pm »
Венера е в Рак, не е в Близнаци.
Да, няма рецепция.''akruks' хубава редакция за новаците в сайта.
 :)
Слаба е откъм аспекти - извади ми тригон измежду планетите до Плутон?
Аз тия Гьоклениви зони, много не ги признавам.

Силната част - Стрелец, Везни, 9 и 11 дом, Уран и Юпитер.
Венера може да не е в Близнаци, а в Дева, и пак ще има рецепция с Меркурий в Телец или Везни, по управление.
А защо си мислиш, че тригоните правят една карта силна, като квадрати, Тау квадратури, изграждат силни и успели личности, тригоните са мързеливи. Но щом искаш тригон- има такъв на Сатурн с Раху в Близнаци, а северният възел също е указател относно професията.  Мишел Гоклен не го пренебрегвай, голям труд е хвърлил да проучва хиляди карти.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1467 -: Април 04, 2020, 11:49:38 pm »
С какво се занимава този човек?

Рейтинг - А.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1468 -: Април 05, 2020, 10:20:28 am »
С какво се занимавам аз.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1469 -: Април 05, 2020, 01:13:37 pm »
С какво се занимава този човек?

Рейтинг - А.
ох, тази карта страшно ме обърква:Д
първо исках да кажа медицински персонал/лелка в детската.
на мен тази карта ми е интересна с повтарящата се опозиция Везни-Овен (СЛВ е в 7д, но 7д е Овен; Слънцето също е там, у4). Трябва да е живот, посветен на убиване на егото, живот за другите, същевременно воден от егото, захранващ го.
Виждам музикалните способности, искам да кажа работа с глас - радио, дублаж...
Някъде там (преди гласа) си мислех за някакъв тип салон за красота - да речем грим.

//знам, във всички посоки съм:Д