Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207506 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #390 -: Януари 29, 2014, 11:24:24 am »
хм, ама тя тая жена можеше да работи и съвсем друго- с добри организаторски умения и езици - можеше да е пр на някоий политик например и какво ли не, искам да кажа - няма специфика

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #391 -: Януари 29, 2014, 11:27:16 am »
Да, определено има харизма, умее да въздейства – чрез присъствие, маниери, дори е леко манипулативна. Представителна, убедителна и експанзивна, умее да отстоява интереси, да се наложи. Двата езика владее на работно ниво – говоримо и писмена комуникация с клиенти и контрагенти, не на ниво филолог/лингвист.

А "туризъм" е доста масова професия, в туризма тук може да работи сульо и пульо. Не се искат специални способности, нито кой знае какъв интелект.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #392 -: Януари 29, 2014, 11:38:31 am »
Ха-ха-ха, нямало да излети самолетът. :57: Уби ме от смях. Благодаря зазагадката и отговора. :clap:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #393 -: Януари 29, 2014, 12:03:09 pm »
Между другото, с туризма и хотелиерството се свързва и Венера. В доста карти с Венера в 6 дом съм наблюдавала афинитет към обслужващата сфера, там се насочват. Това не е по повод горния пример – тя има Марс, дебилитирана Венера и Раху в 4 дом във ведическата карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #394 -: Януари 29, 2014, 12:06:30 pm »
Марс управлява 6-тия дом и аспектира 10-тия дом, т.е. пак може да се навърже с обслужващата сфера. Венера управлява 12-ти. Заедно с Раху могат да се свържат с чужденците. Аз съм след дъжд качулка, както обикновено. :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #395 -: Януари 29, 2014, 12:14:25 pm »
И моята първа специалност е такава, имам изкарани няколко сезона в туристическия бранш. Силен 6 дом, екзалтирала Венера там, Сатурн в 10 дом - слугинаж.  ;D Но като типичен представител на Ардра за мен има по-широк диапазон от професии (Луната управлява 10 дом) - всички те обаче имат меркуриев привкус (първата специалност, втората и сегашната професия). А и в Д10 имам АС Близнаци и Марс там - честа смяна на поприща и професии, преориентация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #396 -: Януари 29, 2014, 07:29:43 pm »
Може и да има скрити артистични способности, за които аз да не знам. А иначе много обичаше да изнася евтин театър в офиса, това го умее наистина.
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 07:33:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #397 -: Април 01, 2014, 11:12:05 am »
Професия свързана с творчество и то по-скоро с гласа си мисля ;сцена ,но и нотка на еротика и скандал около тази жена ,много добре се е "продавала".

Веско,тази жена била ли е известна с начина си на изява,поведение в обществото ?!?   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #398 -: Април 01, 2014, 11:50:39 am »
И аз мисля, че е свързано с пети дом, бляскава, красива, известна, печели добре. Писателка, актриса, певица?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #399 -: Април 01, 2014, 11:55:00 am »
Каква е професията на тази жена?
Картата е много лесна и показателна.
Признавам, пускам този въпрос повече от скука.  :012:
Публична личност, действа в група, колектив, работи добре с чужди пари, работата ѝ може също да е свързана с деца, изкуство, сценична дейност
С  Нептун в 3д- изразява се поетично, може и да пее, аз имам Нептун в 3д и като ученичка пеех в младежкия северняшки ансамбъл, а сега пиша стихове :)
« Последна редакция: Април 01, 2014, 12:26:08 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #400 -: Април 01, 2014, 12:12:56 pm »
Управителка на публичен дом,писателка на чувствени/еротични писания.Да не излезе майка Тереза,че ще трябва да си изпепеля устата. ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #401 -: Април 01, 2014, 12:17:15 pm »
И аз съм съгласна с дотук написаното - артистична, творческа професия. Хм, Меркурий и Венера в съвпад с Кету - това ще да е някакъв талант, намерил публична изява и чрез който е станала известна. Да, никак не е изключино да има елемент на еротика, съблазън, умее добре да обслужва човешките фантазии, с гласа и вербалните умения също би могла да стане известна, да си изкарва прехраната. И фотомодел може да е или най-малкото образът й да се е появявал в медиите, върху кориците на някое популярно списание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #402 -: Април 01, 2014, 12:20:15 pm »
Ами като знаем как си падаш по тулумбички и торти,може да е сладкарки гуру,примерно откривателка на течния шоколад или бита сметана :017:министърка на земеделието :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #403 -: Април 01, 2014, 12:23:37 pm »
Не съм чувал да е мамила с пари и/или документи. Работата и не е свързана с пари.
хаха, поправих се, Веско, сетих се, че и аз имам Нептун в 3д, а все мен ме лъжат  :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #404 -: Април 01, 2014, 12:26:03 pm »
Ами като знаем как си падаш по тулумбички и торти,може да е сладкарки гуру,примерно откривателка на течния шоколад или бита сметана :017:министърка на земеделието :012:

Ти на майтап го каза, обаче ми мина през ума да не е известна кулинарка, която да участва в тв предавания? Но нали казват, че най-добрите готвачи са мъже, м? То не остана поприще, на което да не ни конкурират. :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui