Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214548 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1530 -: Април 28, 2020, 12:17:56 am »
Нещо много голям проблем ви се оказа тази карта, че няма точен час.

То сигурно всички останали карти, които са публикувани в тази тема и останалите са с точен, и коректен час...

Или пък вашите лични карти са с абсолютно точен час, щото ви се е дало инфо от кораба майка, Акаша или Бог ви е ректифицирал картата.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1531 -: Април 28, 2020, 10:31:56 am »
'Ректификация' не се отказах. На мнение съм, че е Асц. Лъв и толкова. Които иска да продължи.

Да, преди време съм чувал, че хора със знаен час и Асц, са питали мастити астролози и те са назовавали друг.

И преди съм го писал. При акт за смърт често се случва да се пише следващата дата. Обратното, дори в астробанката карти АА как може да им вярвате напълно? Може да има разминаване +-6
часа на раждане. Често в архивите инфото е неясна, защото носителя е зацапан, изтрит, откъснат и др.
« Последна редакция: Април 28, 2020, 10:35:05 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1532 -: Април 28, 2020, 02:13:46 pm »
Или пък вашите лични карти са с абсолютно точен час, щото ви се е дало инфо от кораба майка, Акаша или Бог ви е ректифицирал картата.
Що за глупости пишеш? Като съм записала точното време когато съм родила децата си, което време съвпада със записаното от акушерките в медицинския картон, а оттам с подадения документ в архива на общината, не е ли точен часът?
По същия начин и моят е записан, на другите ми близки. На зетя от Холандия баща му ни донесе снимани страници от албума, като новородено бебе и майка му е написала името на болницата, града и 8ч 11мин, че го е родила. На внука ми на картончето от бебешкия панер е записан от акушерката часа. Още като го е родила дъщерята го беше снимала и се вижда на картончето колко тежи, ръст, размер на глава и гръдна обиколка и точен час и минути на раждане. Какъв кораб-майка те гони?
За да познаеш професията е нужно да се знае точен час, за да се определи АС и МС, както и останалите домове- едно е Слънце в 5д, друго е в 6д, за останалите планети важи същото.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1533 -: Април 28, 2020, 02:25:03 pm »
Зетя от Холандия, да, но от Холандия и е роден сигурно след 80 година.

За хора родени преди 70 те? Има им записан часа  :D

Там е на спомени. "Беше към...около....като, че ли....нощно време"+-"

Някой път се случва човек да е сирак, архиви преместени, неподдържани, загубено, повредено.

Да не говорим за родени преди 1950(там сигурно с 50 пикселова цифрова  камера са запечатвали всичко ;D). За по-миналия век , кото видите статус AA ще се доверите ли?

Аз знам моя час, защото като съм се родил, баща ми направил запис на аудиокасета за събитието и часът на раждането(слушал съм го поне 100 пъти). На него трябва да съм благодарен. После след 25-30 г и отгоре присетя ли се Общини, Болници, Архиви - върви го търси. Пиша за трети път поне. В Болницата където са архивите от ражданията ме изпъдиха, изгониха като ги попитах какво търся!

Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1534 -: Април 28, 2020, 02:43:24 pm »
Зетя от Холандия, да, но от Холандия и е роден сигурно след 80 година.

За хора родени преди 70 те? Има им записан часа  :D

 После след 25-30 г и отгоре присетя ли се Общини, Болници, Архиви - върви го търси. Пиша за трети път поне. В Болницата където са архивите от ражданията ме изпъдиха, изгониха като ги попитах какво търся!
70-та година е роден зетя  :)
А аз съм 63-та и имам записан час в родилното и в общината, сестра ми 55-та също има.
Навремето като са раждали жените по къщите си, попа на селото е записвал в книгата на енориаршията- на коя дата, по кое време от какъв пол дете се е родило и записано с името. Може да не са били точни минутите, но едно е приблизително време, на базата, на което да се направи ректификация, друго е да му търсиш АСЦ с кристално махало.
Може да продължавате да си чешете езиците колкото искате и да се издигате в собствените си очи колко сте големи познавачи, а пък ние- искащите повече коректност при предоставяне на карти за познаване, нека сме прости. Реално съм проста, щом си губя времето да ви се обяснявам тук, вместо да си свърша моя работа и комуникирам с хора, с които има какво да си кажем на общ език.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1535 -: Април 28, 2020, 02:52:33 pm »
вместо да си свърша моя работа и комуникирам с хора, с които има какво да си кажем на общ език. Да, всеки да си знае курника, а пардон- гьола на омагьосаните принцове  ;D Аз с кучетата, ама ти Акрукс ,май най -добре се разбираш с огледалото по занник Слънце, на Пълнолудие  :D

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1536 -: Април 28, 2020, 02:52:56 pm »
Попа едно време 1933 година да е писал и часа на раждане  :-\
Тук не можеш да ме убедиш с нищо.
Имам предвид масови, общи случаи касаещи национални измерения. Ако е имало частен пример от католическа община като Раковски примерно, татарско село в Плевенско, гагузко в Добричко, банатския Бърдарски Геран и т.н. не значи, че с една лястовица идва пролетта.
« Последна редакция: Април 28, 2020, 02:58:19 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1537 -: Април 28, 2020, 02:55:51 pm »
Били са бедни хората ,да не са имали ръчно картие или дървен Ролекс ;D Ориентирали са се по Слънцето ,родени са били на куково Лято по Черешово време и прочие ..

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1538 -: Април 28, 2020, 03:21:42 pm »
Именно, Македония, Югославия.
Нещо друго.
Тези часове кому са нужни? 50-60 те години кой ти е чувал за ЗЕТ 9, астро.ком, другите 101 далматинци(астро сайтове). От 8 млн в България сигурно с натални, дирекционни, прогресивни, транзитни лични карти, да се работи с час на раждане да са го правили сигурно не повече от 5 човека. В комунизма и астрология :D Да, попаднах на списания от 80 те годин, още т.н. комунизъм, на тема астрология ,но там са общи приказки за слънчевите знаци. Не изчисляване на натални карти.

Ако часът на раждане е важен и решаващ за нещо щеше да го пише на удостоверенията за раждане.
Някой да ми отговори дали има час за раждане упоменат в удостоверението си за раждане? ::)

Нещо, което може да го има, може да го няма, може да е така, може да не е.

"akruks",  а отметка момента на раждане във вида - преди обед, следобед, късно вечер, рано сутрин, обедно време, изгрев слънце - съгласен съм. При условие, че не е била задължителна навсякъде и не е напълно достоверна.

Пример, 1927 година. детето се ражда от селската акушерка, която идва на посещение в дома. Моментът е 23:25 ч. на 26 април. Бебето си остава вкъщи, на другия ден се отива за формалността да се изготви документ. Може дори да го напишат родено на 28 април. Ако ще уточняват момент, може да е рано сутрин.
Хайде докажи кое е вярното?

Родено бебето в Болница, след 2000 година, мога да вярвам, но на 1962,1957, 1932 години и надолу, още по-голямо Тото е да вярваме на "някой написал".
« Последна редакция: Април 28, 2020, 03:26:27 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1539 -: Април 28, 2020, 03:38:08 pm »

Ако часът на раждане е важен и решаващ за нещо щеше да го пише на удостоверенията за раждане.
Някой да ми отговори дали има час за раждане упоменат в удостоверението си за раждане? ::)

  Записвали са часа и минутите заради архива в болницата, където всичко се описва. В новите свидетелства за раждане пишат часа на раждане, моя приятелка си извади ново преди 16г и го бяха написали, без да го е искала, родена е 62-ра и се смееше, че е на розова хартия, като за момиченце.
Само едно не разбирам от всичкото ти писане- какво и на кого искаш да докажеш с всичко това? Гледай си карти без час, тълкувай си ги както ти харесва и остави другите да си изкажат мнението, ако може.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1540 -: Април 28, 2020, 03:52:54 pm »
Ето едно розовко:

Някой вижда ли поле "час на раждане"? ::)

Всеки случай е конкретен.
За мен си знам. Дължа знанието за часа на раждане ми на аудиокасета. Дори и да не го знаех, 6 планети във въздушни знаци, У Водолей Уран в Стрелец и на Везни в Козирог взаимна рецепция помежду си не е ли достатъчно?
Честно, тези домове като си гледам дори и моята карта само ме дразнят.
« Последна редакция: Април 28, 2020, 04:04:37 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1541 -: Април 28, 2020, 04:07:12 pm »
Че как да не е важен часът?
Тук нови астролози се извъдиха...
Моята Луна, която ми е най- най, само за двадесет минути по- ранен час минава в друг дом, не е хайз и изобщо си губи силата.
Да не говорим, че професията ми е баш по домификацията на хороскопа, иначе щях да мина за пророк като онзи бразилец. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1542 -: Април 28, 2020, 04:40:13 pm »
tagetes, заповядай карта без час, да видим дали ще познаеш. Картата е на жена.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1543 -: Април 28, 2020, 04:46:33 pm »
Твори, прави нещо с ръцете си... Грънчарство като хоби, или живопис задължително🎨Огнени Светила... Луната връх на Тао квадрат. Може и по Луна в лъв да е изявата. Грижи за деца, педиатър, акушерка.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1544 -: Април 28, 2020, 04:51:01 pm »
Много як Телец :-\
Луна в Лъв. Обича да е на показ, да е на ниво, театрална, силни емоции.
Банкерка?
Съдийка? Уран(там където се правят промените, реформите, висшия Меркурий) е във Везни, У Венера в Телец съвпад комуникациите Меркурий на Венерина територия - сиреч, Темида, Везни.
Спортистка?Бягане, дълъг скок, овчарски скок, спортна стрелба, скиорка?
« Последна редакция: Април 28, 2020, 04:58:50 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно