Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207206 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1620 -: Май 18, 2020, 10:25:40 am »
Нещо, свързано с комуникации и общности- говорител, обществен деец, политик, издател.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1621 -: Май 18, 2020, 11:27:05 am »
Малко да съживим темата, една задачка за уикенда
карта на мъж
Картата не е на някой известен с професията си, работел е като служител на паркинг. Но е спечелил голяма сума от лотарията, месец, след като е обявил фалит
https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&tl=bg&u=https%3A%2F%2Fwww.astro.com%2Fastro-databank%2FRodriguez%2C_Juan

Оригиналната страница в астробанк https://www.astro.com/astro-databank/Rodriguez,_Juan

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1622 -: Май 18, 2020, 12:27:41 pm »
Нептун 1 дом на АС, У Венера в Скорпион, У Плутон в Лъв(една лотария е и театър, шоу проглама по Лъв), У Слънце в Стрелец, У Юпитер(разширение, увеличаване, натрупване) на 2 дом парите съвпад Уран(рязка промяна, обрат, внезапно събитие) У на 5 дом(хазарт) ;)
« Последна редакция: Май 19, 2020, 08:00:48 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1623 -: Май 18, 2020, 06:20:37 pm »
Малко да съживим темата, една задачка за уикенда
карта на мъж
Картата не е на някой известен с професията си, работел е като служител на паркинг. Но е спечелил голяма сума от лотарията, месец, след като е обявил фалит
https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&tl=bg&u=https%3A%2F%2Fwww.astro.com%2Fastro-databank%2FRodriguez%2C_Juan

Оригиналната страница в астробанк https://www.astro.com/astro-databank/Rodriguez,_Juan
Вероятно е роден малко по-късно с половин-един час:


Тогава активира наталния Юпитер, Плутон, Уран, Вулканус и Зевс - джакпот : ))
AP/CU=KR/PO/MC

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1624 -: Май 31, 2020, 03:52:41 pm »
Може да се поупражнявате и върху мен. Ще ми е интересно да видя кой ще познае какво образование имам, през какви професии съм минала и какво е моментното ми занимание.
Някакъв линк към тема за талантите, които разкрива наталната ни карта?
« Последна редакция: Май 31, 2020, 06:27:43 pm от guapa79 »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1625 -: Май 31, 2020, 06:08:41 pm »
Може да се поупражнявате и върху мен. Ще ми е интересно да видя кой ще познае какво образование имам, през какви професии съм минала и какво е моментното ми занимание.
Някакъв линк към тема за талантите, които разкрива наталната ни карта?

Нали вече писа, че работиш за сайт. В Уран в 6-ти дом и Водолей в 10-ти дом интернет работата е подходяща за теб. Всичко, свързано с нови технологии.

С Луна във Водолей чувствала ли си майка си емоционално дистанцирана или строга? Тя била ли е свободолюбива, сънувала ли е, че лети?

Със СЛВ в 5-ти дом трябва да се опиташ да си направиш едно дете. Може да стане бавно, заради Сатурн, но трябва да се опиташ. Някога забременявала ли си?

Можеш ли да кажеш, че трудно изразяваш гнева си? Срещаш ли мъже, които са манипулативни и проявяват агресия?

Можеш ли да кажеш, че един от родителите ти, вероятно майка ти, трудно е отстоявал себе си, не е бил самостоятелен и не е смеел да покаже агресия, да се заяви, да отстоява мнението си?

« Последна редакция: Май 31, 2020, 06:16:05 pm от Om »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1626 -: Май 31, 2020, 06:40:39 pm »
Нали вече писа, че работиш за сайт. В Уран в 6-ти дом и Водолей в 10-ти дом интернет работата е подходяща за теб. Всичко, свързано с нови технологии.
С Луна във Водолей чувствала ли си майка си емоционално дистанцирана или строга? Тя била ли е свободолюбива, сънувала ли е, че лети?
Със СЛВ в 5-ти дом трябва да се опиташ да си направиш едно дете. Може да стане бавно, заради Сатурн, но трябва да се опиташ. Някога забременявала ли си?
Можеш ли да кажеш, че трудно изразяваш гнева си? Срещаш ли мъже, които са манипулативни и проявяват агресия?
Можеш ли да кажеш, че един от родителите ти, вероятно майка ти, трудно е отстоявал себе си, не е бил самостоятелен и не е смеел да покаже агресия, да се заяви, да отстоява мнението си?

Да, работя в сайт, но в него има различни длъжности. Свързано е с интернет, но аз в никакъв случай не съм IT специалист примерно. Отделно въпреки Уран в 6-ти и водолей в 10-ти образованието ми е малко далеч от онова, което работя. Интересите ми са други и мечтите са били свързани с тях и с талантите, които казват, че имам.
За забременяването съм твърдо ЗА, даже ако може и 3 бих родила, ;D ама предвид понапредналата ми възраст едва ли ще се случи. Иначе мечтая да бъда мама  :)
Не бих казала, че трудно изразявам гнева си. Ако съм афектирана, реагирам на момента като огнен знак.
Агресивни мъже не съм срещала и не съм имала отношения с такива. С тях друго се е "чупело" заради Сатурн в 5-ти предполагам, той ми дава големи спънки по дома и откъм деца, и откъм любов, и откъм творческа изява.
Майка ми е лъвица също. Мнение отстоява и още как.  ;D Много грижовна и любяща, но строга, да, а и обича да контролира :D Тя е емоционална, ако има причина, избухва, не е, като да си замълчи. За самостоятелност какво да кажа. Биолог, който обаче цял живот е домакиня и си гледа къщата и децата. В този смисъл може би татко се е грижел финансово (за нас със сестра ни до един момент, в който започнахме да следваме и работим).  :)
« Последна редакция: Май 31, 2020, 06:48:17 pm от guapa79 »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1627 -: Май 31, 2020, 07:16:01 pm »
За самостоятелност какво да кажа. Биолог, който обаче цял живот е домакиня и си гледа къщата и децата. В този смисъл може би татко се е грижел финансово (за нас със сестра ни до един момент, в който започнахме да следваме и работим).  :)

Ти самостоятелна ли си, за разлика от майка си?

За висше образование, може да си завършила филология, за дипломат, философия, банкерство, медицина, биология, химия.


guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1628 -: Май 31, 2020, 07:35:36 pm »
Ти самостоятелна ли си, за разлика от майка си?
За висше образование, може да си завършила филология, за дипломат, философия, банкерство, медицина, биология, химия.

Да, сама се оправям финансово. Не съм много самостоятелна, защото не мога да се откъсна от родния дом примерно. Тя и картата ми го показва, предполагам. До ден днешен живея с родителите си, понеже самата мисъл да съм сама в някое жилище, ме смазва. Обичам да съм около обичани от мен хора и да не ми е самотно, харесва ми да има познати лица, гласове, усмивки...  В това отношение трудно късам пъпната връв. :)

Да, завършила съм българска и руска филология, но имам и още едно висше, което не е от изброените. Може някой друг да отгатне и него.  ;)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1629 -: Май 31, 2020, 07:38:31 pm »

Да, завършила съм българска и руска филология, но имам и още едно висше, което не е от изброените. Може някой друг да отгатне и него.  ;)

Туризъм?

Кино, фотография, изкуство, психология.
« Последна редакция: Май 31, 2020, 07:40:12 pm от Om »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1630 -: Май 31, 2020, 08:01:29 pm »
Туризъм?
Кино, фотография, изкуство, психология.
Цял живот работя на рецепциите в хотели, а в сайта пиша оферти за туризъм, така че отчасти съм свързана с него,  :) но образованието ми не е такова. Иначе имам афинитет към изкуствата и дарби разни, но към момента са само хобита за жалост и май няма изгледи да се изявя, понеже за някои от тях се изисква повече смелост и непукизъм, а аз съм прекалено притеснителна и неуверена, което е нетипично за лъв.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1631 -: Май 31, 2020, 08:58:47 pm »
Туризъм?
Кино, фотография, изкуство, психология.
Цял живот работя на рецепциите в хотели, а в сайта пиша оферти за туризъм, така че отчасти съм свързана с него,  :) но образованието ми не е такова. .

Аз малко съм се объркала като съм гледала за образованието. Сигурно си завършила администрация.


guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1632 -: Май 31, 2020, 09:00:39 pm »
Аз малко съм се объркала като съм гледала за образованието. Сигурно си завършила администрация.
Om, студено  ;D

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1633 -: Май 31, 2020, 09:06:55 pm »
Аз малко съм се объркала като съм гледала за образованието. Сигурно си завършила администрация.
Om, студено  ;D

Строителство, инженерство, селско стопанство, политология, дипломация.

Говорим за висше в университет, нали?
« Последна редакция: Май 31, 2020, 09:12:19 pm от Om »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1634 -: Май 31, 2020, 09:23:41 pm »
Строителство, инженерство, селско стопанство, политология, дипломация.
Говорим за висше в университет, нали?

Да, за университет. Иначе гимназията беше Руската, та и филологията беше стествено продължение на нея.
Нищо от горепосочените не е вписано във втората ми диплома обаче.  :)
« Последна редакция: Май 31, 2020, 09:55:44 pm от guapa79 »