Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214590 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1665 -: Юли 01, 2021, 01:54:44 pm »
да, и е от откупила фамилията на баща си за непризнатата си сестра.
изобщо, намерих си неща, които да й харесам:Д
//Рени е видяла белега/порязването бтв, важно е да се отбележи;

иде ми да кажа и ще го кажа - впечатлена съм от вас, жени! от вас съм се учила на астрология и съм ви безкрайно благодарна! :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1666 -: Юли 01, 2021, 08:21:22 pm »
Сафо, попита с какво е популярна тази жена, а не какво работи.
София Лорен с какво е популярна ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1667 -: Юли 01, 2021, 08:38:40 pm »
С очната си линия. Но и аз усещам сухотата на Девата.
Мисля, че е една идея нарочена за велика. Вероятно заради красотата си на каменна катедрала. По-скоро оцеляла от ретро периода, европейска актриса ала холивудски тип. Останалите европейски не живяха толкова.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1668 -: Юли 02, 2021, 08:51:54 am »
Картата е на София Лорен.
Как всички познахте за лошото детство и лишенията?
по Уран на Иц- нестабилен бащин дом.

Извинявам се, че се намесвам в темата, попринцип само ви чета, интересно ми е. Но от вчера само го мисля този Уран на ИЦ - синът ми ( на 5 год.) също има такъв. Какво друго, освен нестабилен бащин дом може да посочва Уран? Може ли да презентира тпва, че синът ми има много силен срах ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1669 -: Юли 02, 2021, 11:48:25 am »
sss_sss, разглежда се други показатели за "нестабилен баща" и "страх". Иц на сина е в Овен, значи се разглеждат Слънце и Марс, планети в 4-ти. 4-ти дом в мъжка карта показва майката, а 10-ти , бащата. Значи включваме  Венера и Сатурн. МНого хора нямат Уран на Иц , но имат нестабилен бащин дом. Уран е външна планета, не може да отговаря за лични неща, освен ако синът ви не е роден принц, крал, син на президент, министър председател или друга обществена фигура. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1670 -: Юли 02, 2021, 01:08:27 pm »
Много ви благодаря за изчерпателния отговор, Рени!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1671 -: Юли 02, 2021, 01:18:46 pm »
Извинявам се, че се намесвам в темата, попринцип само ви чета, интересно ми е. Но от вчера само го мисля този Уран на ИЦ - синът ми ( на 5 год.) също има такъв. Какво друго, освен нестабилен бащин дом може да посочва Уран? Може ли да презентира тпва, че синът ми има много силен срах ?
Може би не се изразих правилно с думата "бащин дом", имах предвид родния дом

За Уран на ИЦ в общи линии е това тълкуването–  Необикновена, непрекъснато променяща се среда на домашния живот. Родителите или домашните отношения са малко странни. Те често са принудени да сменят местоживеенето си. Къщата е обзаведена по модерен начин, с много домакински уреди или редки произведения на изкуството. Домът често е място за срещи на хоби. С негативни аспекти - неочаквани разногласия и разрив в семейството, отчуждение на родителите. С добри аспекти- приятелски отношения в семейството, общи интереси с родителите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1672 -: Юли 02, 2021, 01:41:19 pm »
Мъжът ми е с Уран в 10дом,съвпад Слънце/Луна. Родителите са разведени, нестабилен бащин дом е дори меко казано, защото баща му продаде наследствената си къща и лиши децата си от наследство. Отношенията в семейството му винаги са били странни за мен. Няколко премествания имат родителите му в различни жилища. Комуникация почти липсва.
Общо взето - не са били задружно и сплотено семейство никога.
По 10 дом са и първите му братовчеди, там нещата са подобни.
Статусът е по този дом, така че, като очаквания занапред, вероятно ще има резки промени и обрати.
Ако обърнем картата, негов 10ти е мой 4ти дом. Моите родители също се разведоха, когато бях на 18г.След бурни сцени,побойщта и пиянски истории. Няколко години живях с мама и брат ми по квартири, след което дядо ни преписа къщата и лиши сина си (моя баща). Преди около 3/4 години, майка отново подписа /бракосъчета се с баща ми. Той е инвалид и тя го гледа. И това ако не е странен бащин дом и родителски отношения, здраве му кажи.
Когато има планета на ъгъл, дори да не е лична, Тя показва/посочва/указва нещо. Уран не е бенефик, но ако има хубави аспекти, може да показва изненадващи наследства, стопанства и предприятия, разработвани с тех. машини, печатница у дома, астролог у дома и др. подобни...
« Последна редакция: Юли 02, 2021, 01:59:14 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1673 -: Юли 02, 2021, 02:13:42 pm »
Сафо, само за днес, можеш ли да пресметнеш колко деца ще се родят с ИЦ в 13-14 * на Телец ? Всички ли ще имат съдбата, която им отредихте по Уран съвпад ИЦ ? ;)
Външните планети не могат да бъдат нито малефици, нито бенефици, защото все още не са изяснени качествата на които симпатизират. Бенефиците носят ползи, преимущество, защото са с умерена природа, респективно, малефиците са крайни. Някой знае ли Уран, Нептун, Плутон, вече и Ерида, дали са влажни, горещи, сухи, топли, студени по природа - не.
Всяка планета на ъгъл, до Сатурн, акцентира върху характера, темперамента на натива, с тях те виждат най-вече. Външните планети могат да усилят това влияние или при други равни условия, да забъркат натива с обществените промени, да е част от голямото, извън него.
Всички ли родени с Уран в 10 или 1 дом, към АСЦ, Светилата са гении ?! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1674 -: Юли 02, 2021, 02:29:18 pm »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1675 -: Юли 02, 2021, 02:34:42 pm »
Всички ли родени с Уран в 10 или 1 дом, към АСЦ, Светилата са гении ?!
А-а, недей тъй, че ще обидиш доста астролози, на които Уран е кацнал на МС или е в 10-ти дом :D

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1676 -: Юли 02, 2021, 02:45:15 pm »
няма да влизам в този вечен спор на дребно, само ще кажа, че наталът за мен е като ДНК-то. много неща са ти зададени, имаш предиспозиция да ти се случат/развият, etc. става въпрос за множество фактори. колкото повече предпоставки - толкова по-голям е шансът да се развие дадена картина. така го виждам и в натала - ако една и съща тема се повтаря в повече от 1 аспект/положение, шансът се увеличава. има pattern, моят ум така борави с астрологията.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1677 -: Юли 02, 2021, 02:59:39 pm »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

Искат да имат нещо по-нестандартно, искат да бъдат нестандартни-така да, но не съм съгласна, че непременно им се получава. Всяка външна планета го прави, защото е непонятна.


Къде е Уран на "тези крака " ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1678 -: Юли 02, 2021, 03:08:58 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1679 -: Юли 02, 2021, 03:19:21 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?
Секси :)