Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214450 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1680 -: Юли 02, 2021, 03:28:53 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?
Секси :)

 ;) Тук работи синастрията.
 Според теб, били изпъкнал в тълпата с нещото нетипично, различно, нестандартно или няма да ти направи впечатление, ако върви сред хората ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1681 -: Юли 02, 2021, 06:12:30 pm »
Според теб, били изпъкнал в тълпата с нещото нетипично, различно, нестандартно или няма да ти направи впечатление, ако върви сред хората ?
не виждам нещо нетипично на пръв поглед, ако върви сред хората може да ме впечатли, ако ходи на 4 крака /ръце, но с този Нептун в 4д е типичен битов алкохолик  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1682 -: Юли 02, 2021, 06:13:55 pm »
Синът ми е с Уран на иц и ако трябва да тълкувам само този аспект за крехката му възраст самостоятелно, то определено е нестандартната майка, която съм. Категорично не се вписвам в масовката като философия, възгледи и начин на отглеждане на бебе. Нямам нищо общо с образа на майката от детската площадка до дома Ви.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1683 -: Юли 02, 2021, 06:16:07 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?

С този Асц,Слънце - този човек е красив огнен лъчезарен тип,а Луната му придава - Скромност,свитост,откъдето се получава един баланс. Няма го типичното изявяване на Лъвското,Овенското Его - Външността я има,физиката да,но душевността е друга.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1684 -: Юли 02, 2021, 07:37:04 pm »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

Искат да имат нещо по-нестандартно, искат да бъдат нестандартни-така да, но не съм съгласна, че непременно им се получава. Всяка външна планета го прави, защото е непонятна.


Къде е Уран на "тези крака " ? ;)съвпад с нептун,или юпитер в 10 д.,
[/color]

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1685 -: Юли 02, 2021, 07:38:18 pm »
Синът ми е с Уран на иц и ако трябва да тълкувам само този аспект за крехката му възраст самостоятелно, то определено е нестандартната майка, която съм. Категорично не се вписвам в масовката като философия, възгледи и начин на отглеждане на бебе. Нямам нищо общо с образа на майката от детската площадка до дома Ви.
и имаш интерес към астрологията ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1686 -: Юли 02, 2021, 07:40:27 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?
Рени,нали за ъглов Уран беше думата.....!?
ще разгледам
ЕДър,дебел,червендалест,с особеност в долната челюст,може да има къс врат,обратна захапка,мисля,че е тромав и има дефект в говора.
« Последна редакция: Юли 02, 2021, 07:46:59 pm от Сафо »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1687 -: Юли 02, 2021, 08:45:35 pm »
Рени,

Според мен е артистичен, нестандартен. Има запомнящо се лице. Светъл, леко плешив и не много висок - около 1,70.
.


Аз съм с Уран/У12 на МС - и освен, че правя резки завои в кариерен план и невъзможното - възможно друго няма. Ако по 10 дом е някой от родителите то те имат стандартна визия. Няма нещо необичайно - средно високи, слаби, светли, с ярко сини и сиви очи. Баба беше моделиер-шивач и майка винаги е била добре облечена.   

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1688 -: Юли 02, 2021, 10:17:15 pm »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

Искат да имат нещо по-нестандартно, искат да бъдат нестандартни-така да, но не съм съгласна, че непременно им се получава. Всяка външна планета го прави, защото е непонятна.


Къде е Уран на "тези крака " ? ;)съвпад с нептун,или юпитер в 10 д.,
[/color]

Ха, ха. Горе-долу така .. ;)
Но не е в 1-ви дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1689 -: Юли 02, 2021, 10:22:23 pm »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

Искат да имат нещо по-нестандартно, искат да бъдат нестандартни-така да, но не съм съгласна, че непременно им се получава. Всяка външна планета го прави, защото е непонятна.


Къде е Уран на "тези крака " ? ;)съвпад с нептун,или юпитер в 10 д.,
[/color]

Ха, ха. Горе-долу така .. ;)
Но не е в 1-ви дом.
Рени ,нали по риби са стъпалата,краката. ;)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1690 -: Юли 02, 2021, 10:33:06 pm »
Ето карта, как изглежда този човек ?
Пълничък, обича да си похапва, но е много приятна компания. Пуска шеги, забавен е.

« Последна редакция: Юли 02, 2021, 10:46:58 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1691 -: Юли 03, 2021, 09:33:11 am »
Ето карта, как изглежда този човек ?

Вчесан и приличен, по-скоро с коремче под изгладена, закопчана и прибрана в панталона ризка, карирана, с копче на джобчето. Неярък цвят. Склонност към напълняване, което контролира. Среден ръст, не създава впечатление за висок, напротив. Не държи да се набива излишно на око, нито с хубаво, нито с лошо. Съседите му или не биха се сетили за него, или биха казали, че е добро и скромно момче. Не е конфликтен, предпочита да мине с добро.
Светли цветове на физиката. По-пъргав и подвижен, отколкото изглежда.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1692 -: Юли 03, 2021, 09:50:29 am »
Ето краката на един Уран  ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1693 -: Юли 03, 2021, 11:52:30 am »
Ето карта, как изглежда този човек ?
Хм, имам интересна синастрия с този образ. :)
Сръчен, с внимание към детайла, с фокус към парите. Би могъл да печели от изкуство, арт изделия.
Бижутер?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1694 -: Юли 03, 2021, 12:24:30 pm »
Благодаря на всички, че се включихте с интерес. Сега ще видите кой е притежателят на картата.
Дадох пример с човек, който няма ъглов Уран, а вие преценете, дали е нестандартен, различен. :)
Това е картата на Калин Терзийски, по-известен с призванието на писател.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“