Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214476 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1695 -: Юли 03, 2021, 12:59:07 pm »
Благодаря на всички, че се включихте с интерес. Сега ще видите кой е притежателят на картата.
Дадох пример с човек, който няма ъглов Уран, а вие преценете, дали е нестандартен, различен. :)
Това е картата на Калин Терзийски, по-известен с призванието на писател.
Заради Нептун се подхлъзнах към изкуството, а при него си е съвсем буквален - алкохол и психиатрия. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1696 -: Юли 03, 2021, 01:21:43 pm »
Уран, човекът твори, писател, поет!? Познала си.
Въпросът на Рени беше за външен вид.
Този човек не ме привлича по никакъв начин и нищо урановско не виждам в него.
« Последна редакция: Юли 03, 2021, 01:30:02 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1697 -: Юли 03, 2021, 01:46:58 pm »
Това е уран за мен
интересно.
//за мен това е огън (Лъв, Стрелец) и Плутон. да, татуировките са цветни и детски, там има Уран.

аз виждам Уран като износена скъсана тениска, а на човека в нея хич не му дреме, 'щото си я обича. к'во като е на откриване на изложба:Д

//ужасно силно не харесвам Калин Терзийски. още от тийнейджърските си години. бляк.

Нещо урановско вижда ли се в мен?
според мен, да - обувките (+-шалварите, десенът). но пак, може би съм склонна да разширявам до въздух изобщо.
« Последна редакция: Юли 03, 2021, 01:52:25 pm от art7ess »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1698 -: Юли 03, 2021, 01:53:06 pm »
Нещо урановско вижда ли се в мен?
Да, в комбинацията на кубинки с ефирен панталон. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1699 -: Юли 03, 2021, 01:59:16 pm »
Уран в 5ти дом, везни. Диспозитор на Слънце и Меркурий. В точен тригон с к10, водолей.
Значи като тип обличане съм по уран. В момента съм със сандали на висок ток за 200лв.и рокля от джъмбо за 10лв.
Но уран не е ъглов, защо го виждат? Само в облеклото обаче. И понеже планета от 5ти дом  не вижда АСЦ. - не ми се получава.  ;D
« Последна редакция: Юли 03, 2021, 02:14:17 pm от Сафо »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1700 -: Юли 03, 2021, 02:30:54 pm »
Нещо урановско вижда ли се в мен?
Да, в комбинацията на кубинки с ефирен панталон. :)
Външният вид се влияе и от транзитите през които преминава човек. Може по натал да няма нищо ексцентрично, но в определен период от живота да се отключи и за няколко години да стане хипи например.
What you know about rolling down in the deep?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1701 -: Юли 03, 2021, 02:43:13 pm »
Нещо урановско вижда ли се в мен?
Да, в комбинацията на кубинки с ефирен панталон. :)
Външният вид се влияе и от транзитите през които преминава човек. Може по натал да няма нищо ексцентрично, но в определен период от живота да се отключи и за няколко години да стане хипи например.
Да, съгласна съм. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1702 -: Юли 03, 2021, 02:56:02 pm »
Ау, Сафо , какъв съвпадък!😂
Вчера даже мислех да пиша в темата за транзитите.
Аз редовно правя умопомрачителни комбинации- чанта за 400-500 долара, бижута за 1000 , рокля за 25  и обувки за 20. Обаче е факт, че винаги получавам комплименти, защото съчетавам нещата по стил и да си подхождат, а не по цена.
Тези дни пак получих скъпи подаръци, самата аз не обичам да давам много пари за дрехи и вещи, само за пътувания.
Не знам кое в картата ми предполага това с подаръците- то е цял живот, защото аз съм стисла със Сатурн във 2.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1703 -: Юли 03, 2021, 03:18:41 pm »
Уран, човекът твори, писател, поет!? Познала си.
Въпросът на Рени беше за външен вид.
Този човек не ме привлича по никакъв начин и нищо урановско не виждам в него.

Сега разбра, какво имах предвид, с Уран или външна планета на ъгъл, които не определят нестандартното, но могат да го подсилят, ако е заложено. Кои темпераменти не се вписват в наложения образец, норма/тив/, критерий, по твои наблюдения ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1704 -: Юли 03, 2021, 03:20:45 pm »
Ето краката на един Уран  ;)

На човек с изразена Венера. Тук има баланс, стил.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1705 -: Юли 03, 2021, 03:23:18 pm »
Сафо, понеже снимките лъжат.  ;)
Не, не видях в теб Уран, но Меркурий-да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1706 -: Юли 03, 2021, 03:50:47 pm »
Сафо, понеже снимките лъжат.  ;)
Не, не видях в теб Уран, но Меркурий-да.
Рени, как ще видиш в мен Уран?! Той не е ъглов, нито в 1ви,нито в 10 дом. Това ми беше идеята, че в облеклото може човек да ураняса понякога.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1707 -: Юли 03, 2021, 03:53:07 pm »
Сега чак видях снимката ти- ми той Уран крещи- обиците, принта и цвета на панталона и съчетанието ми с кубинките. Прическата също , каква коса, завидях.
Аз не мога да си обясня по кой транзит в последната година се харесвам в черно и си купувам много черни дрехи. Никога не съм харесвала цвета върху себе си , лятото е било абсурд да го нося, обаче сега…
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1708 -: Юли 03, 2021, 07:20:31 pm »
Сафо, спомням си, когато за сефте те видях в инстаграм. Без да имаш ъглов Уран и на мен си ми много нестандартна, ама си водолей, та със слънце там няма как да си яко в клишето. Веднага ми направи впечатление, че си падаш по чорапи и понеже и аз ги любя силно, започнах по-осторожно да те гледам в крачетата ;D Обичаш много и гривни, но не от оня тип гривни на "Пандора" примерно, а кожени, с мъниста, някакви по-хипарски неща или по-етно. Шалварите, кубинките и леко неглиже стилът много ми допадат и вярно са ми по Уран с цялата еклектика, дето струи от снимките ти. Имаш си собствен стил и според мен е много трудно някой да те набута в коловоз, който не е твоят. Според мен не се влияеш от модни течения, а носиш това, което импонира на личния ти вкус. Обичаш да ти е удобно. Сигурно идва от това, че пътуваш много. Май не обичаш и неща като маникюр, дълги нокти, строго фиксирани прически... С кок не мога да си те представя примерно, даже се чудя как си с токчета в момента  ;D Тия изброените неща не те правят по-малко женствена, но със сигурност показват бунтарска страна, която не следва норми и наложени изкуствено чрез модни списания и телевизии визия за това как трябва да изглежда една дама.
Аз не мога да си обясня по кой транзит в последната година се харесвам в черно и си купувам много черни дрехи. Никога не съм харесвала цвета върху себе си , лятото е било абсурд да го нося, обаче сега…
Корея, да нямаш транзит на Сатурн през Асцендент? :)

Аз, като имам Уран на Десцендент, няма да ви се показвам с футболните ми чорапи,  ;D от които имам във всички възможни цветове. Хората често ме гледат странно по улиците, но на мен грам не ми дреме. Имам оправдание, че е ъглов. ;D Подобно на Корея не обичам черно, харесвам го само върху другите и никой транзит не може да ме накара да се облека от глава до пети в този цвят дори през зимата. И червено не обичам, ама Марс в нулев градус на рак си казва думата с една единствена червена рокля в гардероба. С Венера управител на Асцендента в лъв и слънце там обичам жълто, розово и тюркоаз, много от тях и разни шарении ;D с цветя, точки, райета... Цветно да ми е и голи рамене да има, и дълбоки деколтета, понеже телето ми го позволява :D И в хората ми харесва да има цвят и нещо щуро във визията, сиурно затова ми допада и Шакира със скъсаните й чорапогащници, напълно достойни за зодията й. Не й знам Асцендента, но и в нея всичко крещи:"Аз съм водолей"
« Последна редакция: Юли 03, 2021, 07:44:39 pm от guapa79 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1709 -: Юли 03, 2021, 07:20:49 pm »
Сафо, понеже снимките лъжат.  ;)
Не, не видях в теб Уран, но Меркурий-да.
Рени, как ще видиш в мен Уран?! Той не е ъглов, нито в 1ви,нито в 10 дом. Това ми беше идеята, че в облеклото може човек да ураняса понякога.

Сафо, и аз това казвам, че човек се вижда с ъгловите планети до Сатурн.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“