Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 210778 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1875 -: Май 16, 2023, 09:11:18 pm »
Много благодаря на всички, които дадохте мнение по моя въпрос :-*

Няма да репликирам, за да не разводнявам повече темата. Надявам се някой ден да дам положителна обратна връзка!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1876 -: Май 17, 2023, 04:20:53 am »
ААА, къде без мен!? Аз съм модел по учебник.
Като притежателка на Венера в 12 мога да кажа, че включи ли се тригонът със Сатурн, нещата са добре и съзидателни. Но ако го няма, известните покварени и излишни проявления на това разположение са налице. Още повече при мен Водолейска. Няма нужда повече да казвам.
Почти постоянно в линията на живота присъства и платоничната любов или каквото и да е там форма на неовеществено сърдечно трептене със смяна на ролите, в което някакви мъже ме искат, аз искам други, после образите се сменят и така - в крайна сметка никой не е с никого. Дори не й обръщам внимание на тази схема и тя някакси просто си води паралелно абстрактно съществуване. Бидейки фиксирана обаче, това идеализирано любене може да продължава по цял Сатурнов аспект. После идеалът потъва във вечна забрава. Може и да не се появи нов, но в който и момент да ме питаш, все мога да се напъна да се сетя за някой мъж, който теоретично искам да ми е пред очите. Имам си и примерно едни 5 броя, които в последните 20 години все ще си намерят повод да ми се хилят малоумно насреща.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1877 -: Януари 19, 2024, 08:33:24 am »
Картата е на жена.С какво е популярна тя?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1878 -: Януари 19, 2024, 12:10:38 pm »
Картата е на жена.С какво е популярна тя?
Ух, тези диаграми винаги са ми били трудни за гледане – Слънцето сега в кой дом е – в 5 ли? Плутон по транзит здраво я мачка последните година-две, настоящата година също, трансформация в творческите изяви, при деца/дете, в любовта...  Уран У6 на МС - нейната работа представлява необичаен вид творчество, нестандартни прояви, с които е известна, новаторски подход в творчеството, а с Меркурий У1 , У10 в 4д. е известна повече в нейната страна, изявите са свързани с традициите, ако е музикант или пише музика, това има връзка с родния фолколор, а тя със сигурност е музикална, фотогенична и атрактивна личност с Нептун в 1д Везни и с Уран на МС в Близнаци

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1879 -: Януари 19, 2024, 01:54:22 pm »
Акрукс,да,точна си.Уникална е.Доли Партън.Днес има рожден ден. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1880 -: Януари 19, 2024, 07:55:21 pm »
Акрукс,да,точна си.Уникална е.Доли Партън.Днес има рожден ден. :)
   :o ако знаех, че ми е толкова силна интуицията тази сутрин, щеше да пусна някое тото, честно!  :)
Много я харесвам, никога не съм знаела и подозирала, че е Козирог, попада в моя 5д. и е логично да я харесвам, голяма сладурана ми е с тези трапчинки, наистина е уникална. А познавам доста с Уран на МС, които са си внушили, че им е заложено да са видни астроложки и някои се изживяват като такива  :) "Самовнушението може всичко" - имах такава книжка навремето, от руски автор, в пъти по-хубава (и по-евтина) от тази на Кехоа, за която броих 15лв , че била имала холограмен знак, голямата реклама по тв за няма нищо.