Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 210887 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #645 -: Октомври 14, 2014, 09:31:38 pm »
Стана ми интересно Сатурн У9 и Уран У10 са в (широк) съвпад :).Мисля,че беше редно това,което е учила и това,което работи да е едно и също...Но Марс съвпад с Луна и Юпитер  е У6 в Риби,което дали не работи в медицинско заведение,социални служби,грижа за соц слаби.Юпитер там е много милосърден,особено в съвпад с луна.Социален работник,а Марс дава енергията и амбицията за това?  :)
« Последна редакция: Октомври 14, 2014, 09:35:57 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #646 -: Октомври 14, 2014, 09:39:52 pm »
Дотук има един познал наполовина. Утре свалям картите  :clap: но добре се ориентирате, браво момичета!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #647 -: Октомври 14, 2014, 09:45:49 pm »
Отдел маркетинг, продажби или някакъв вид хуманитарна дейност, за друго не се сещам. Също така би могла да се интересува от нещо, свързано с разкрасяване, но не това е основният акцент в хороскопа.

Цитат
продажби на някакъв вид хуманитарна дейност

Ето това мисля, е най-близо до професията -коментара на Лили. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #648 -: Октомври 14, 2014, 09:51:58 pm »
Според мен успехът й ще е свързан с правилната кауза, но понякога е трудно да направиш правилния избор, особено ако човек се стреми да опита от всички налични и въображаеми възможности. Препоръчва се ангажираност с хора, групи, мисии и по-глобални цели - от консултантска до социална дейност, тук спектърът от възможни варианти е малко по-широк.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #649 -: Октомври 14, 2014, 10:55:57 pm »
 :13: до утре...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #650 -: Октомври 14, 2014, 10:59:18 pm »
:13: до утре...
ИИииииихххх! Стига де! :d030: :P :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #651 -: Октомври 14, 2014, 11:17:07 pm »
Отдел маркетинг, продажби или някакъв вид хуманитарна дейност, за друго не се сещам. Също така би могла да се интересува от нещо, свързано с разкрасяване, но не това е основният акцент в хороскопа.

Лили , исках да те попитам дали имаш някаква книга или нещо което да ми даде указания относно професиите? Ако си спомянаш преди време имах отново подобен въпрос. По професия ,както знаеш съм се занимавам с финанси , но моята луна в Дева винаги е искала инженерна дейност.... още повече че когато преди време с Вотей ми каза че след време ще се занимавам с нещо друго, объркан съм от това , което тя ми каза, а и като гледам след 4-5 години Сатурн ще ми мине през Уран управител 9 ти и Нептун управител 10 ти ,което вътрешно ме тревожи. Ще се радвам ако имаш някоя книжка от типа на Жан Спилър за  северния възел, но по отношение на професиите ни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #652 -: Октомври 15, 2014, 08:52:55 am »
Не, Грег, нямам специализирани книги за професията в хороскопа. Използвам някои основни правила и после правя кратък обобщаващ синтез на съответната тема от хороскопа. В горния случай би било от полза да се разгледа и дашамша (Д10) - тя отговаря за професията и статуса, но без рождени данни няма как да стане.

Например в горната карта по-изразена насоченост към материалния успех би имало, ако Луната и Марс бяха по-близо до СЛВ, в същата накшатра - Ревати. Тя не прави хората материалисти, просто им се дава. Но и те трябва да са готови и да умеят да дават, за да се поддържа балансът. Докато предходната накшатра - Уттара Бхадра - дава по-изразен идеализъм и отдаденост на някаква кауза, тук съветът е човек да бъде по-голям реалист и да не гради въздушни кули, а да се старае да реализира идеите си на практика, да търси начини и пътища за това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #653 -: Октомври 15, 2014, 10:00:33 am »
Здравословен проблем я насочва към нещо лечителско, а може и интуитивно да го е усетила. Предположенията ми са, че сега се занимава с нещо алтернативно, като фитотерапия (приготвя някакви козметични продукти), хомеопатия, билки. Нещо, което балансира - ума, душата и тялото. Работи с думите на хората. Отдало ѝ се е възможност чрез това си занимание да се изследва и да се запознае с различни хора, чужденци. Мисля, че постепенно овладява ума си и го повдига над материалното :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #654 -: Октомври 15, 2014, 11:14:44 am »
Втори познал  :clap:
Да казвам ли?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #655 -: Октомври 15, 2014, 11:31:48 am »
с три планети в 6-ти и луна съвпад марс в 11, според мен, или е медицинско лице, или се занимава с алтернативни начини на лечение - заради упр. на 6ти плутон и намиращ се в 6-ти, както и упр. на 10 - уран.
 вероятно оставя впечатление у другите за странен човек.
« Последна редакция: Октомври 15, 2014, 11:33:28 am от nerealna »

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #656 -: Октомври 15, 2014, 11:37:15 am »
ЯЯ, как й се отразява транзита на Уран върху СЛВ?

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #657 -: Октомври 15, 2014, 11:38:26 am »
Втори познал  :clap:
Да казвам ли?

давай :) - общата насока е ясна вече.

На мен повече ми допада лечителството с думи - има повече от един показатели за това.
« Последна редакция: Октомври 15, 2014, 11:41:07 am от Happy58 »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #658 -: Октомври 15, 2014, 11:52:25 am »
Според мен висше за учител по чужди езици,техникум за мед.сестра.може би гинекология и работи това в момента .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #659 -: Октомври 15, 2014, 11:54:06 am »
Завършила английска филология, работила в офис престижна и добре платена работа, но се отказала и заминала за ашрам преди няколко години. В момента е инструктор по йога, храни се с растителни храни (не съм сигурна дали е пълен веган), което показва и транзитът на Сатурн в 6д. Трудно й е, но има идея и цел. В момента я е хванала депресията, защото има и хубави и не дотам хубави промени в животъ й, но средствата не й достигат и се чуди какво да прави.

Акрукс и Романтика бяха най-близо, но в общи линии всички напипаха посоката. Не, че съм ви пробвала, но пуснах картата за занимавка, да се тренирате за който иска :38:

Я, и Опозит е чукнал звънчето, докато поствах коментара. Браво на вас, не съм се и съмнявала!!!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински