Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207473 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #660 -: Октомври 15, 2014, 01:47:53 pm »
  В момента я е хванала депресията, защото има и хубави и не дотам хубави промени в живота ѝ, но средствата не й достигат и се чуди какво да прави.
Обърната нодална ос не е лек период, при нея се случва заедно с тр Уран на СЛВ, другото което е- тр Плутон ѝ гази Слънцето и Меркурий У1 в 8д- няма как да се размине без трансформациите, които налага Плутон при този аспект, но е за нейно добро.

ПП Сатурн У9 в стрелец- ето откъде е дошло висшето образование по чужд език, но парите си от работа ще изкарва с преподаване на йога- Луната У2, У3 съвпад с Марс У6 в 11д, знак риби + Хирон на АСЦ- Хирон в близнаци материализира менталния информационен поток- мислите се реализират. При проработка този аспект дава възможност да общува директно с егрегора непосредствено чрез думите.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #661 -: Октомври 15, 2014, 01:52:53 pm »
Обърната нодална ос не е лек период, при нея се случва заедно с тр Уран на СЛВ, другото което е- тр Плутон ѝ гази Слънцето и Меркурий У1 в 8д- няма как да се размине без трансформациите, които налага Плутон при този аспект, но е за нейно добро.


Това и аз й го казах. Погледнах й също така и прогресиите. До 2г ще има по-ясна представа за трансформациите. Сатурн нека да излезе от 6д, а и обърнатата нодална ос тепърва престои. От опит знам, че се бави резултата и идва след аспекта.

Но определено това, което прави, я прави щастлива. Нека сега със Сатурн в 6д ад си положи основите на работата, за да си бере плодовете после  :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #662 -: Октомври 15, 2014, 08:06:30 pm »
Една задачка-закачка от мен  :)

С какво се занимава тази жена, в каква професия би могла да има успех?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #663 -: Октомври 15, 2014, 09:11:24 pm »
Би могла да има успех, продавайки красотата,сексапила си и спекулативните си умения, гласът й е продаваем.На друго място, по друго време би била една много добра лейди Моргана. :)

Не знам каква й е професията .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #664 -: Октомври 16, 2014, 02:24:17 am »
Една задачка-закачка от мен  :)

С какво се занимава тази жена, в каква професия би могла да има успех?
може да печели от търговия с недвижими имоти или погребално бюро, работа вкъщи, като тя е шефът у дома  :)
занимания,  свързани с езотерика, нелегална работа

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #665 -: Октомври 16, 2014, 08:20:47 am »
Посредническа дейност в различни варианти, пр, може и търговия, но не по високите места
Но и аз мисля, че можело да бъде друго- в широки граници актриса

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #666 -: Октомври 16, 2014, 10:42:36 am »
Аз пък се чудя дали изобщо работи.
Или нещо скрито, невидимо за останалите, да си стои вкъщи и да бере някакви плодове... може да е наем?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #667 -: Октомври 16, 2014, 11:21:49 am »
Кажете кога да казвам отговора  :)

От самото начало има толкова точни попадения  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #668 -: Октомври 16, 2014, 11:28:21 am »
Най-много точки има за даване под наем на семейно недвижимо имушество,евентуално комбинация с брокерство .Интересен е МЦ като елемент от фигура,,бумеранг,където Меркурий е основен фактор .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #669 -: Октомври 16, 2014, 11:35:35 am »
Ми казвай, най-вероятно е или шеф на малка агенция за недвижими имоти, или е рентиер и си стои вкъщи. При всички случаи, с този АЦ Лъв е добре  :85: И У10 във 2д, съвпад У4... Казвай :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #670 -: Октомври 16, 2014, 12:03:06 pm »
Цял живот е домакиня, почти никога не е работила.

Завършила е средно общо образование, след това изкара платен курс по основи на счетоводството - още в началото на 90те. Не беше с изразени математически способности, нито подходяща за икономическа или финансова професия. Просто времената бяха такива, а и вероятно тя самата не е била наясно с по-нататъшната си професионална реализация.

По време на първия си брак беше домакиня. После, след като се раздели със съпруга, работи за кратко като сервитьорка в някакво заведение за хранене. Сега има втори брак. Акрукс по-горе спомена за погребалния бизнес - вторият съпруг работи на частно, изработна надгробни плочи и с това издържа семейството. И във втория брак е домакиня - грижи се за мъжа и детето. А и в тяхното градче и ройон като цяло няма кой знае какви възможности за работа, особено за жена (живее в Донбас - регион на Украйна, където се развива предимно промишлено производство).

Има всички данни за модел, манекенка - красиво лице, изразителни черти, слаба, с идеални пропорции и висока (175). Определено притежава сексапил, навремето се ползваше с голям успех сред мъжете. Актриса в емоционален план - не знам дали е склонна да преиграва, но има много силна и дълбока емоционалност. В брака е лоялна и грижовна съпруга, но във връзките преди брака минаваше за "мъжемелачка".  :)

Затова написах "задачка-закачка" - това е пример за жена без професионална реализация. Просто майка и съпруга.

Да добавя, че ако искаше, можеше да направи и спортна кариера - още от дете беше невероятно силна и издръжлива, много добра в леката атлетика.




« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 12:16:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #671 -: Октомври 16, 2014, 12:57:35 pm »
Аз бях останал с впечатление,че въпросът е каква би била оптималната професия и изразяване по МЦ .Според Каръл Ръшман нодалната ос в 4/10 дом е най-добрто положение за успех в кариерата,когато ЮЛВ /с ефект на Сатурн/е в 10 дом това дава забавяне,така,че много е вероятно това,което говорихме да бъде постигнато на по-късен етап,УМЦ на трон,съвпад с Плутон дава трансформация,което подкрепя тази теза .Може би трябва да се изчака СЛВ да ,,узрее,, на 48 години ли ставаше това :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #672 -: Октомври 16, 2014, 01:12:09 pm »
Тя по принцип не е много професионално ориентирана, а и там няма условия за такова развитие. Но поставена в други условия, вероятно би избрала нещо от това, което сте изброили като възможности.

А и човек, когато не е на зор и не е много амбициозен, не се стреми да постига кариерни върхове.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #673 -: Октомври 16, 2014, 01:22:07 pm »
Lilla,Каръл Ръшел дава пример при същото домово разположение при адвокат,как нямал никакво желание за кариера,занимавал се със семейството,докато не дошул момента и всичко се обърнало/Изкуството на предсказателната астрология стр.84/това имам предвид .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #674 -: Октомври 16, 2014, 01:42:56 pm »
Рени.в този случай съм сигурен висшето образование е финанси,а се занимава с недвижимости ,само се чудя как се изразява Сатурн в крайните градуси на рак,което предрича големи успехи в строеж на недвижимости,но пък Сатурн там е дебилитиран :017:
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 01:46:11 pm от Oposit »