Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207496 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #675 -: Октомври 16, 2014, 01:44:57 pm »
Рени, не знам защо ми се струва, че е детска учителка. Някакъв възпитател, но ми се струва, че не е добре платена или не печели, не се издържа от професията си - поне от това, което е учила.

Добавям - или медиатор?
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 02:05:13 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #676 -: Октомври 16, 2014, 01:54:45 pm »
Чудя се доколко съвпадът Марс/Сатурн в 10 дом играе роля, във ведическата карта двете планети минават в различни знаци и акцентът се измества. На прима виста ми се струва, че тук акцентът е в посока към Луна и Венера и съответните видове дейности. Не е изключено нещо успешно да "продава". И двете накшатри - тази на Асцендента и на Луната - по принцип предполагат по-мек характер, не дават изразена амбиция и хъс за постижения, а стремеж към лекота и комфорт в живота. Би могла да има успех в дейности, свързани с осигуряване на комфорт и хармонично обкръжение, също така нещо специфично творческо или свързано със забавления, с организация на свободното време. Има тенденция да не печели самостоятелно, а благодарение на други хора, на успешни партньорства, както и на артистичните си способности. Търговия, мода, бижута или нещо свързано с комфорт и удоволствия.

Да не е брачен консултант/семеен терапевт?  :012:

« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 01:58:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #677 -: Октомври 16, 2014, 02:11:38 pm »
Да, има висше образование, но не е финанси и в един от коментарите има пътеводна светлина към сферата, в която практикува. ;)
И, да работи в екип.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #678 -: Октомври 16, 2014, 02:36:30 pm »
Ти имаш само 1 коментар, в който пише, че едно е учила, а две, свързани с него работи...  :85:

Може да е лекар и да работи в сферата на лекарствения мениджмънт. Може да са доста неща.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #679 -: Октомври 16, 2014, 02:36:49 pm »
Цял живот е домакиня, почти никога не е работила.
 Сега има втори брак. Акрукс по-горе спомена за погребалния бизнес - вторият съпруг работи на частно, изработна надгробни плочи и с това издържа семейството. И във втория брак е домакиня - грижи се за мъжа и детето.
Благодаря, Лили, за интересната задачка-закачка!  :)
По картата на жената излиза написаното от Ръшман, че вторият съпруг го показва 11д.:
Меркурий У11 съвпад Слънце У1 в 4д на жената
Луната У2 за втория мъж в негов 10д, който е 8д на жената- парите му, професията му, свързани с темите на смъртта при нея, в риби- знак, свързан с безкрайното; Плутон У6 за него в негов 5д, съвпад с Венера У12 в 4д- работата му е творческа, свързана със смъртта, работи у дома нелегално.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #680 -: Октомври 16, 2014, 02:44:24 pm »
Първият беше шофьор и много кръшкаше. За втория съпруг тя е трети брак, той е занаятчия.

Интересно, при нея знакът на Слънцето и на двамата съпрузи има връзка със знака на Десцендента – първият беше Близнаци, вторият е Водолей.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #681 -: Октомври 16, 2014, 02:54:55 pm »
Тогава залагам  да е шивач-дизайнер,така се изразяват и двата управителя на 9Д,троновата Венера в телец-мода,изкуство и сръчността на троновия Меркурий в интерсептиран близнаци в 9Д и Луна в близнаци съвпад с МЦ .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #682 -: Октомври 16, 2014, 03:04:38 pm »
Ето и от мен карта на една дама-практикува две професии,но и двете имат общо начало. :)
Двоен знак на К6 показва двете работи...
Нептун У6 в 3д, Марс У3 съвпад Сатурн У4, У5 в 10д в естествения за 4д знак рак, на който диспозитор е Луната в близнаци в 9д на МЦ- преподавател в начално/средно училище, може да е от учителски род, професията да е свързана със семейството, като може също така да продава в семейния хранителен магазин или аптека, дрогерия
От друга страна Юпитер съУ6 в 8д, където са Венера У1 и Слънцето У11 в телец дава предпоставки за търговия с ценни книжа, скъпи предмети, като упражнява тази дейност в група и с чужди средства
Юпитер съУ6 е диспозитор на вмъкнат знак в 3д и е връх на Йод, и показва общото в двете работи, а именно дейност по 3д- търговия, преподаване, защото долните два върха на йода са Плутон У3 и Нептун съУ3
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 03:07:00 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #683 -: Октомври 16, 2014, 03:19:14 pm »
Ти имаш само 1 коментар, в който пише, че едно е учила, а две, свързани с него работи...  :85:

Може да е лекар и да работи в сферата на лекарствения мениджмънт. Може да са доста неща.

Yaya, изпуснала съм "Ви", в коментарите на един от Вас е посоката за сферата, в която работи.:)
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 03:22:09 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #684 -: Октомври 16, 2014, 03:19:46 pm »
Забавих се, с коментара по предходната карта... Сега да се опитам за последната публикувана :)

Мисля, че жената е начинаеща в едното си занимание. Работи и дистанционно. Имам усещане, че се занимава с нещо езотерично - като карти Таро, например. Има и добри психологически способности. Може и нещо творческо да изработва, което да предлага по интернет. Дистрибуция на козметика. Някакво хоби го превърнала и в начин за изкарване на допълнителен доход.
Другото - начален учител. Мисля, че един от родителите е имал същата професия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #685 -: Октомври 16, 2014, 03:25:04 pm »
Няма връзка с езотерика, преподаване, духовни практики, медицина, козметика.Да, един от родителите е учител. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #686 -: Октомври 16, 2014, 03:30:11 pm »
Да, един от родителите е учител. :)
  може да е от учителски род
:character0029:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #687 -: Октомври 16, 2014, 03:49:06 pm »
По картата на Рени - Рак на МЦ, Луна, Венера У1 в Телец - дали не работи в хранително- вкусовата промишленост? Собственик на ресторант / заведение за бързо хранене?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #688 -: Октомври 16, 2014, 05:01:06 pm »
В сферата на забавленията е едната професия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #689 -: Октомври 16, 2014, 07:48:24 pm »
Да вземе да направи брачна/сватбена агенция  ;D

Добре че пуснах индийската програма - оказа се, че Луната не е в Мригашира, а в Ардра, която има доста по-остър нрав, но е и по-интелектуална, има много по-широк спектър от възможности за професионална реализация.
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 08:15:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui