Астрология. Езотерика > Алтернативна медицина. Традиционни и нетрадиционни учения

Полът на КОЛЕКТИВА

(1/7) > >>

Rahu:
;)

enigma:

--- Цитат на: Rahu в Декември 14, 2013, 12:06:24 pm ---Къде да го търсим??
...грам не съм "размишлявал"

...всеки е уникален, НО на някои даваме предимство!? - Защо???
Защо е нормално, за някои мъже, да подържат приятелство Само със жени....
...и Защо е нормално, за някои момичета, да подържат приятелсво със същите...

--- Край на цитат ---
Повече мъжки планети в женски хороскоп-добре се вписва в мъжка компания, чувства се комфортно. Дори само мъжко слънце за жена /овен, близнаци.../, нежели и марс  я правят леко "мъжко момиче".
При мъжете, по мои наблюдения, тези с добро съобщаване на венера и луна, имат приятелства, много контакти с жени, без да са непременно обещание за връзка. Жените-колежки, приятелки ги приемат с доверие, без да има сексуално напрежение.

Lilla:
Винаги съм се разбирала повече с мъжете - предпочитам мъже-приятелки, мъже-колеги и мъже-душеприказчици.  ;D

Мисля, че при мен в картата мъжкото и женското са в относителен баланс - Слънце, Меркурий, Венера в Овен в съчетание с Луна в Рак и Марс в Риби. Но при работа в колектив като че ли проявявам повече "мъжки" качества и "мъжки тип" мислене. Може да се дължи на овнешките Слънце/Меркурий в тригон със Сатурн. Емоционален и чувствителен човек съм, но в службата хич не обичам всичко да "плува" в емоции и работната атмосфера да се разводнява с "женски приказки", идва ми твърде натоварващо понякога.

Рени:
Акцент върху стихия,планети с изразен мъжки или съответно женски принцип,Слънце/Луна /АСЦ повтарящи предходните,съвпади,кой /какво стои в 1/5/9 -ти домове ,Венера и планети в знаците на Венера ,защото без последните няма как да се свържем "УНИКАЛНО" и не на последно място -4-ти дом.

enigma:

--- Цитат на: Satin в Декември 14, 2013, 01:13:07 pm ---Повечето ми приятели са от мъжки пол  :)
С жените отношенията са ми по-тегави. Една от причините е че ни понасям женската лигавщина и префърцунено поведение. С тези, които се сприятелявам са по-скоро силни и малко по-мъжки момичета.
Жените, като цяло са по-егоистични, завистливи, некоректни в отношенията си с другите и склонни да поставят себе си в центъра на вселената. В което през последните месеци се убедих напълно-за първи път в живота си имах нужда от помощ и подкрепа, а една най-добрата ми приятелка, с която сме израснали заедно и която винаги съм поставяла преди себе си (както и всички останали, но вече няма да повтарям тази грешка) ми заяви, че в момента е щастлива и няма желание да се занимава с мен, а малко преди това докато тя имаше проблеми ревеше в нас през вечер и прекарвах цялото си свободно време за да се опитвам да я разсейвам, да я зарадвам по-някакъв начин и да и помагам с каквото мога. Като се има в предвид, че хленча само на вас във форума, особено на Папи  :-*, но пред хора гледам да се държа нормално, за да не ги натоварвам с присъствието си.
Но съм щастлива съм, че имам и приятелки, които са пълна противоположност на това, което описах.
Другата причина е че често жените изпитват някаква злоба и завист към мен, без никаква провокация от моя страна. Рядко влизат в конфликт с мен, но си личи в неприятните погледи. Изключително некомфортно се чувствам в големи женски компании, които не са ми близки.
Работила съм в колективи с много жени, повечето не ме харесваха, но бях заслужила уважението дори и на най-големите змии. Вероятно, защото винаги се застъпвах за всеки, който имаше нужда, дори да сме в напрегнати отношения по между си.

Мъжете са по-отговорни,верни по-отношение на приятелите си, по-рядко са склонни към предателства и рядко се изпаряват, когато имаш нужда от тях. Там има неписани правила, които не се нарушават.

--- Край на цитат ---
Работя в мъжки колектив, и там има завист, интриги-не се полъгвай, но и аз не харесвам използването на "есенциални" женски преимущества.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия