Автор Тема: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа  (Прочетена 3410 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #15 -: Декември 22, 2013, 08:38:18 am »
ехх, винаги съм си мечтала за такава съседка :)
щото не живееш до мен, щеше да ми показваш кутрето да видим колко сме те охранили :08:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #16 -: Декември 23, 2013, 08:58:18 pm »
Усещам как меркурий влиза в козата, днес ми е спечен акъла.  :012:  Мерка в козирог може да отговори по един начин на темата : гадни  :ecomcity: :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #17 -: Декември 24, 2013, 09:34:12 am »
Усещам как меркурий влиза в козата, днес ми е спечен акъла.  :012:  Мерка в козирог може да отговори по един начин на темата : гадни  :ecomcity: :D
мен по рождение ми е влязъл в коза,пък нищо не ми спечено,пу-пу :93:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #18 -: Декември 24, 2013, 09:52:40 am »
Кой ни праща "съобщения"

Да се опитам да поразмишлявам от една друга гледна точка по въпроса. Как става "изпращането" и "получаването" ?
Според мен всичко е енергия в т.число и мисловна. И ако ни изникне спонтанно мисъл за някой човек, то е вероятно неговата мисловна енергия да е насочена в този момент към нас. На същия принцип е и телепатията, но за да се осъществи е необходима сходна вибрация и канала да е отворен и от двете страни.

По "Канал  3 " се материализира тази енергия. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #19 -: Декември 24, 2013, 12:18:58 pm »
Какво става по Канал 3 ?! Там е кораба майка ли ?  :D
Ако иде реч за шарлатаните магове по телевизиите си е съвсем отделен въпрос, който няма нищо общо с мисловната енергия и обмен между двама човека.

К3/9 ,Меркурий-Юпитер и всичко ,под някаква форма ,свързано със същите -това имах в предвид,просто използвах лека закачка по..."Меркурий"  ;)

За да се получи преноса на този вид енергия е ,необходимо и при двамата да са активирани едни и същи "канали" и да повтарят натални такива ,както и синастрични да са активирани от транзитни/прогресивни в този момент,насочени в тази посока.
За да не ти звуча просто философски-практика:тези дни има достатъчно Меркурий/Юпитер ,така локализирани ,за да ми активират "отвореният " канал ,свързвайки се с подобен такъв на друг и...обмен се случи -среща,разстоянието е към 3000 км.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #20 -: Декември 24, 2013, 04:36:48 pm »
Аз пък имам чувството и то не от вчера, че съм без обхват - сигнала или е слаб или се губи и липсва, та в такъв случай как да стане връзката ?  ;D

Пробвай със "спонтанно" -ти го каза  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #21 -: Декември 25, 2013, 11:15:21 am »
Какви вести Ви остави Меркурий под елхата  навлизайки в Козирог или Слънце -то все още не му дава картбланш за такива  ;)
Предложения,оферти,запознанства,срещи...какво уловихте като информация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Какви вести ни носи Меркурий на Коледа
« Отговор #22 -: Декември 26, 2013, 12:35:09 pm »
Искам си мерка в стрелец  ???  или във водолей ако може да влиза по-бързо. В козирог изобщо не ми понася, беше ми в опозе на луната ( нерви), сега е върху нептун ( депресивни настроения), като стъпи върху марса ще има словестни схватки явно, очаквам към края и недобро предствяне да има от квадрата му със слънцето. Като цяло изведнъж се появи тенденция за затваряне, в стрелец бях много общителна ( то по принцип съм си , с мерк на МЦ), но тоя козирожки реализъм ми убива явно рибешката фантазия на моя.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name