Автор Тема: Новолуние в знак дева на 15.09.23г.  (Прочетена 6734 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Новолуние в знак дева на 15.09.23г.
« Отговор #15 -: Септември 23, 2023, 02:41:34 pm »
При мен ,лунацията попада в 5ти дом,квадрат Луна.В солара е на к7 соларно,или 10 дом на ММ.Споделих в някоя от темите,че в текущият ми солар ,сол асц е на к4 на мъжа ми,а неговият сол.асц е на мое к4 натални.Факт е ,че се занимаваме с имоти/жилища/ремонти,но и родителите ни са в постоянна комуникация с нас(майките),явно ги вълува нашето битие/житие покрай жилищните въпроси.
Градусът ,който задейства лунацията е мн.подчертан и в натали и солари,предполагам каквото ще се случва,дошло е времето.Меркурий спира на к5 натално.
Синът ми постъпва в болница в понеделник,ще му правя изследвания с ЯМР и др.
Имаше резервация за море от днес.
Уу,какво става,дано всичко е наред!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние в знак дева на 15.09.23г.
« Отговор #16 -: Септември 23, 2023, 02:44:33 pm »
Тук заточения Марс ,упр.на 9ти дом,на к3-как да свържем църквата с Овен?!Юпитер в 10-руската църква в София "затвори",отзоваха я.......това да не е бар?
Сафо, виж 12дом,У Слънце и Луна5, Венера У 10, диспозитор на Юпитер е в 12дом ,каре с него-Юпитер.Слънцето и Луната в 3ти, обвиняват ги в шпионаж и скрита дейност.
Да,ясно е,че всеки шпионира всеки.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние в знак дева на 15.09.23г.
« Отговор #17 -: Септември 23, 2023, 02:46:28 pm »
Ребека,дано е наред,не се знае какво се случва,някаква свръхактивност предават нервите на мускулите.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Новолуние в знак дева на 15.09.23г.
« Отговор #18 -: Септември 23, 2023, 04:58:11 pm »
При мен беше в 4- ти дом, в тригон с нат Венера У5.
Писах за новата работа, реално я почнах от 14- ти. Добре се сработихме с децата и родителите, но има и много неща, които не ми допадат. Иначе баш на 15- ти се прибрах с букети, саксии, подаръци и приятни емоции.
Пропадна един уикенд с партньора, ядоса ме и се отказах. Напоследък съм много заета и уморена, стресов ми е периода на свикване с новото и не съм добра компания.
Покрай напускането си и ситуацията, която се случи, спечелих много симпатии и подкрепа. Толкова телефонни разговори скоро не помня да съм имала.
Вчера водих майка ми на лекар, за операция е за перде на окото.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...