Автор Тема: Обидчива ли е Луната ;)  (Прочетена 13382 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #30 -: Септември 15, 2014, 10:55:47 pm »
Ей... какви  сте...

Кой е роден уморен,недоволен...

Хората се раждат при определени обстоятелства и каквото да правят няма голяма полза и вие вместо да обръщате гръб,както обърнахте гръб и на въпросните кучета - би трябвало да направите всичко по силите ви...,не знам може и да сте направили,но като ви чета изобщо не ви личи..
Ти освен да критикуваш и да имаш високи изисквания към хората /и несъвършените и предателите и...др./ какво направи в този форум?
Колко ов от живота имаш, съдиш своето несъвършенство в другите,скорпионе. Далеч си още от другите категории.нива на скорпиона, работи, развивай се, Служи по 6 дом, смири се -с твоя Бог, или -Демно-по-вероятно. Като бебе плачеш, ами умен си, дай силен характер-трансфоримирай. По-зле от девица си.
Всички са грешни-а ти къде си-дай факти.  На себе си, не на друг.
Философите/нежели критиците/ никога не са били силни характери. Силните правят, на словоблудстват.
Нищо лично.
« Последна редакция: Септември 16, 2014, 05:08:11 am от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #31 -: Септември 15, 2014, 11:07:07 pm »
Защо? Аз не го споделих астрологично...
Тъй де, сатурн не споделя. Аз-също. Но сатурн трябва да се обича, а той се дистанцира от разни неща и се прави, че няма нищо. Той ще се справи.спор няма-стоик е, ще се справи и ца много други хора. Но ще ги "пренесе" като агнета отвъд, няма да ги разбере и най-вече-те неговата мъдрост. Те чрез чувствата иде  тяхната мъдрост. Да се нуачат кое чувство е важно, категория-приятелството например-грижа за многото без чувство за лично притежание. Това на водолея не разбират обикновено и им е студено-техен е проблемът.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #32 -: Септември 15, 2014, 11:09:23 pm »
Да, така е, не споделям ничии болки, грижа се да изчезват
Но малко го разбират, щом не плача с тях
А мен може сърцето да ме боли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #33 -: Септември 15, 2014, 11:11:33 pm »
Да, така е, не споделям ничии болки, грижа се да изчезват
Но малко го разбират, щом не плача с тях
А мен може сърцето да ме боли

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #34 -: Септември 15, 2014, 11:12:08 pm »
Да, така е, не споделям ничии болки, грижа се да изчезват
Но малко го разбират, щом не плача с тях
А мен може сърцето да ме боли
Аз разбирам, Москва не верит слЕзьI
вярвам на факти
По делата ще ги познаете :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #35 -: Септември 15, 2014, 11:14:24 pm »
По делата ще ги познаете :)

На това вярвам и според тях действам последните години
И не мисля, че съм сбъркала драстично в нещо или някой

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #36 -: Септември 15, 2014, 11:15:58 pm »
Да, така е, не споделям ничии болки, грижа се да изчезват
Но малко го разбират, щом не плача с тях
А мен може сърцето да ме боли
Докато ме боли заради болката на някой,който не може да се реорганизира и да се изправя  мога да го хокам,да съм груба и те да ме намразят.Ходи обяснявай,че е от грижа за тях.Има хора,които са на такова ниво,че ги оправя само ударът с камшик,за да се изправят.Тъпото е че понякога и това не изправя някои.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #37 -: Септември 15, 2014, 11:16:16 pm »
Папи може само да се прави на лоша, ама от началото съм я изловила, че е ангелче  :29:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #38 -: Септември 15, 2014, 11:20:01 pm »
Папи може само да се прави на лоша, ама от началото съм я изловила, че е ангелче  :29:

Ами...то не става въпрос за ангел и дявол, всеки може да е и в двете роли, даже е със сигурност
Но мерси все пак за милите думи :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #39 -: Септември 15, 2014, 11:24:05 pm »
Аз разбирам, Москва не верит слЕзьI
вярвам на факти
По делата ще ги познаете :)

Не е от фактите , де факто е от разбирането за същите . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #40 -: Септември 15, 2014, 11:25:17 pm »
Е щом е ангелче... Аз обичам тез хора... Въпреки,че знам че водолеите са повече   от дяволи,след като се ядосат - без да слагам всички водолеи под общ знаменател.

Браво за поправената грешка :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #41 -: Септември 15, 2014, 11:26:12 pm »
Тук съм съгласна с Драконката,ама нали се сещаш, че няма да позволя някой да ми набива канчето, без да го знам къв е, да не кажа руга дума...Да, имам такива, две, приятелки, на които позволявам да ми бият шамари и се чувствам добре. Особено ми подейства, когато в семейството се случи тежък проблем от здравословно естество...Такъв шамар ми завъртяха и ме нахокаха, че хлъцнах....ама, Драконе, Ша ма извиняваш, няма ти позволя да ме хокаш ти, например, независимо дали е за добро... С това трябва да се съобразяваш, смятам....иначе, логично е, да ти скочат и да решат друго....Да не говорим как ще реагирам аз...няма имам баннн,ам ПапитУуууу, дректно Ша ма затриййй :012:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #42 -: Септември 15, 2014, 11:27:45 pm »
Ами...то не става въпрос за ангел и дявол, всеки може да е и в двете роли, даже е със сигурност
Но мерси все пак за милите думи :)

Да не те засрамвам, ще си мълча :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #43 -: Септември 16, 2014, 12:07:26 am »
kabala,говорех за живота.Има разни(извън семейството ми),за които по някакъв начин трябва "да се погрижа" и да им внуша,че трябва да се изправят-струва им се непосилно и не се сещат,че с рев нищо не става.Понякога такива,с психика на мърди  трябва да обучавам и да ги правя годни за работа.
 Добре,че понякога виждам и истински герои.Ще се изфукам-той е Скорпион със стелиум в 5Д.Беше затънал страшно в наркотиците.Буквално излезе от смъртта.Имаше големи кризи.Не искам да си преписвам заслугата,въпреки,че той твърди,че е моя.Чист е вече 2години и се стабилизира социално,ходи съвестно на работа и шефовете му са много доволни от него.Иска да работи в системата на МВР.Дори не пие алкохол вече.И той ме разплака,но плаках тайно  :012: -много се гордея с него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: кои теми ни раняват?!?!
« Отговор #44 -: Септември 16, 2014, 12:48:45 pm »
Хората от предишните поколения - нашите баби, дори на нашите родители не бяха  (не са) с толкова високо самомнение за себе си... Напротив, дори там преобладаваше скромността, непретенциозността - някога смятани за добродетел, днес за израз на смотанящина и неудачност...

Така е, баба ми ме учеше на скромност, толерантност, как на първо място трябва да се съобразя с ближния - навремето тове се ценеше и хора с такива качества не се смятаха за неудачници или безгръбначни.

Права си за нашата епоха - това е триумфът на Егото, но и всички свързани с това проблеми сега излизат на дневен ред. Психоаналитиците не остават гладни, особено в консуматорското западно общество.  ;D





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui