Автор Тема: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз  (Прочетена 26270 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #105 -: Декември 30, 2022, 10:47:36 pm »
И аз винаги съм била ,като катедрала,но с възрастта преминах от катедрален храм през цял храмов комплекс..Сега се чувствам монолитна и величествена ,тежаща на мястото си ,едновремено ,като Саграда Фамилия на Червения площад или Нотр дам насред Мачу Пикчу. ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1175
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #106 -: Декември 31, 2022, 03:26:33 am »
Темата ми е много интересна и я ползвам като референция сега, когато съм обратно на работа и в дежавю виждам много лица за пръв път от юпитеров квадрат.
Ще ви кажа с какво на мен ми се отрази скорострелно връщането- ароматите. Потискане на обонянието в някаква форма и желание/необходимост да нося по-интензивни парфюми. Нещо, което през този прозорец от време беше коренно противоположно, а за 2 дни дори взех да съжалявам, че съм се  разделила с доста парфюми, които сега биха намерили приложение и ме влече към заместването им, запълване.
За сведение обаче мястото и дейността са по Нептун и въздухът е наситен с изобилие, затова не е чак толкова странно, но за първи път за 13 години имам тази реакция.
Но пък ми приляга на асцендента.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #107 -: Януари 01, 2023, 10:00:52 am »
Бях чела някъде,че планетата,която управлява асц ,е много кофти,ако е изгорена.Имате ли наблюдения?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1175
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #108 -: Януари 01, 2023, 10:44:22 am »
Тоест съвпад със Слънцето ли?
Хм. Мога да се сетя за няколко топ попадения на съвпад на Слънце с планета, традиционните Марс, Юпитер, че и Плутон, кой не иска да ги има!? Поне аз доста им симпатизирам и малко завиждам. А ако са и у асц, това не е ли допълнителен бонус!? На мен добре ми звучи, но да кажат специалистките.
Сега... Ако "изгореният" е някой асц Сатурн, вече не знам на кой колко му е кофти  ;D Но пък може да е много моРивиращо, успешно и целенасочващо, защо не?
Сетих се! Значи, ако имаш една Луна в Козирог, у асц, съвпад Слънце в Козирог, бих изпъшкала само: "Майко мила, майчице добра...".
« Последна редакция: Януари 01, 2023, 10:58:04 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #109 -: Януари 01, 2023, 02:13:39 pm »
Люба,не точен съвпад със Слънце,защото тогава е друго-в сърцето на Слънцето,нативът е подпомогнат.Имам предвид изгорена-в лъчите на Слънцето ,върви към съвпад.Чела съм,че тогава нативът е поразен.
Имам позната ,Венера е упр.на асц и е в 12 дом натално(телец) ,на около 4*от Слънце,но преди него,тоест -източна.В телец ,Слънцето е перегрин,а Венера е на трон.Слънцето е упр.на 5ти дом.Има нещо при натива,нестандартно,нетипично,не във външния вид,а в начина на живот,но то не е видимо за всеки.Хубавото в случая според мен е,че Венера е силна и се измъква от лъчите на Слънцето,а не върви към съвпад с него.
« Последна редакция: Януари 01, 2023, 02:24:15 pm от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1175
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #110 -: Януари 01, 2023, 03:52:40 pm »
Не знам, не знам. То трябва да имаме карти с час, за да проверим теорията, защото само съвпад е друго.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Асцендентът-отправната точка на нашето Аз
« Отговор #111 -: Януари 03, 2023, 06:06:31 am »
Не знам, не знам. То трябва да имаме карти с час, за да проверим теорията, защото само съвпад е друго.
Да,за съжаление,нямам разрешение да прикача картата,която ме интересува,така че -до тук. :-X