Автор Тема: Ленорман  (Прочетена 111993 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #195 -: Октомври 30, 2016, 10:42:26 am »
Как бихте интерпретирали, става въпрос за голямата подредба, когато Джентълменът се намира в дома на Облаците, Облаци в дома на Лилиите, като същевременно Облаци е огледална на Джентълмен, също и Змия. Кореспондираща карта на Джентълмен - Дете. В 28 попада Пръстен.
Моят сигнификатор е в 12. 12 попада в 19. Ъглови карти - 1.Ключ, 8. Куче, 25.Пътища, 32. Градина.
Дамата и Джентълменът имат връзка по хода на коня.

така малко като по слухове на очевидци, ама  - обвързан мъж от миналото, който да напомни за себе си
за дамата - тревожни двупосочни мисли, самота, обърканост
какво стои в нейния дом

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #196 -: Октомври 30, 2016, 09:29:16 pm »
двойката често е нереализирани очаквания, общо взето хлъзгава карта, освен ако не е подкрепена от силни положителни обиколни
първо гледаш обграждащите я (важи за всяка карта, която те интересува), после диагоналните, хода на коня е последното, което следва да отчетеш

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ленорман
« Отговор #197 -: Ноември 02, 2016, 03:53:16 pm »
Желаещи да ми изтеглят карти  за предстоящия изпит на 4.11?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #198 -: Ноември 03, 2016, 11:49:52 am »

Като цяло се чувствам енергийно изчерпана. През годините назад много безпредметна енергия имам вложена. Липсва енергиен баланс. Хората, с които ни се засичат пътищата, рядко умеят да ценят енергията, която давам от себе си. Случва се обаче да я стъпчат като стадо слонове.

да де, ама за да не се чувствам и аз така по отношение на твоя пост, що не вземеш да публикуваш снимка на подредбата

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #199 -: Ноември 05, 2016, 07:14:13 pm »
ей тук може да се подреждат карти онлайн, ако нямаме снимка на подредбата или ни мързи да ползваме свои карти

http://www.lenormand.mysteria.cz/


abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #200 -: Ноември 05, 2016, 07:29:29 pm »
Нямам, на текстови файл е. Ето скрийншот

решения, избори, силно желание-мечта за промяна, на която не и е дошло времето и с много неизвестни
рестарт на приятелство, на което се разчита
като сам да си слагаш прът в краката се получава - когато не ни изнася на сърцето, режем от раз - може да е време за обиколни пътища и промяна в манталитет/стратегия
самотни сме си дълбоко вътре, защото така сме избрали, а не - друг или съдбата

ама така не ми е кеф, обичам числата и ги предпочитам, но при голяма си трябват картинки и ред
а съвсем нямам време да ги подредя наместо някой друг

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #201 -: Ноември 05, 2016, 09:34:13 pm »
Abroad, може ли тълкуване за тази подредба:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #202 -: Ноември 07, 2016, 09:12:09 pm »
Abroad, може ли тълкуване за тази подредба:

липсва карта от тестето
подреди си ги в онзи линк отгоре или снимай

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #203 -: Ноември 07, 2016, 09:42:59 pm »
липсва карта от тестето
подреди си ги в онзи линк отгоре или снимай

Хм, как така, нали картите са 36? :017: Тук на файла съм качила 36 карти. Греша ли нещо? :017:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #204 -: Ноември 07, 2016, 10:04:19 pm »
явно при отваряне на файла, понеже е текстови съм изтрила някоя
всъщност не някоя, а девятката
работна ми изглежда подредбата на първи поглед
това ли те вълнува?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #205 -: Ноември 07, 2016, 10:37:18 pm »
явно при отваряне на файла, понеже е текстови съм изтрила някоя
всъщност не някоя, а девятката
работна ми изглежда подредбата на първи поглед
това ли те вълнува?

Вълнува ме нова работа действително, но също и лични отношения, както и смяна на мястото, където живея.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #206 -: Ноември 11, 2016, 07:16:01 pm »
Вълнува ме нова работа действително, но също и лични отношения, както и смяна на мястото, където живея.

много двойственост има в това раздаване, не съм сигурна дали само по лична тема или и работната е засегната
налага се да вземеш решение, а ти се плъзгаш по линията на най-малкото съпротивление, нещо като не те виждам, защото си затварям очите, следователно не съществуваш
незряло поведение на мъж, но ти си склонна да толерираш и този път
важни са ти повтарящите ситуации, за да се чувстваш сигурна, дори и да не са чак толкова добър избор
любовта и интимността изглеждат гарантирани през зададения период, не знам доколко удовлетворителни, защото е възможно да се чувстваш притисната
предложение/промяна работна се бави, тук сякаш трябват обиколни пътища и мъдър, обмислен подход за достигане на мечтаното - колега/приятел/роднина може и да не помогне
има неща, които не знаеш, тепърва предстои да се разкрият, не ги мисли, едва ли можеш пряко да влияеш на този етап, в този смисъл нервите са излишни
ако мъжът е обвързан няма да ти е лесно или ако ти настояваш за по-сериозно обвързване и клетви за вярност

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #207 -: Ноември 11, 2016, 08:20:06 pm »
много двойственост има в това раздаване, не съм сигурна дали само по лична тема или и работната е засегната
налага се да вземеш решение, а ти се плъзгаш по линията на най-малкото съпротивление, нещо като не те виждам, защото си затварям очите, следователно не съществуваш
незряло поведение на мъж, но ти си склонна да толерираш и този път
важни са ти повтарящите ситуации, за да се чувстваш сигурна, дори и да не са чак толкова добър избор
любовта и интимността изглеждат гарантирани през зададения период, не знам доколко удовлетворителни, защото е възможно да се чувстваш притисната
предложение/промяна работна се бави, тук сякаш трябват обиколни пътища и мъдър, обмислен подход за достигане на мечтаното - колега/приятел/роднина може и да не помогне
има неща, които не знаеш, тепърва предстои да се разкрият, не ги мисли, едва ли можеш пряко да влияеш на този етап, в този смисъл нервите са излишни
ако мъжът е обвързан няма да ти е лесно или ако ти настояваш за по-сериозно обвързване и клетви за вярност

Много ти благодаря за тълкуването, Аброуд! :58: Удебелих нещата, които разпознавам в моята ситуация.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #208 -: Декември 19, 2016, 03:15:33 pm »
Пръстен - Звезди - Коса

За изясняване на ситуация. Тук косата освен внезапното изясняване, има ли и негативен смисъл?

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #209 -: Декември 19, 2016, 09:30:08 pm »
на косата единственото положително събитие е страстен секс или повечко излишна енергия
тук не виждам нито едното, нито другото
но и картите не стигат като за изясняване, като бройка изтеглени
картата на цепене има значение, особено при неяясни други

тези изглеждат като поредния повтарящ се конфликт, заради завишени очаквания или просто блянове