Автор Тема: Ленорман  (Прочетена 119540 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ленорман
« Отговор #150 -: Юни 02, 2016, 08:31:02 pm »
Благодаря Стар  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #151 -: Юни 03, 2016, 07:16:40 pm »

Исках да видя картите какво ще кажат, накъде вървим, какво е в основата на отношенията ни, дали ще подкрепят намеренията ми, какъв съвет ще ми дадат.


в такъв случай питаш точно по зададения по-горе алгоритъм, кратко, точно и ясно, не просто - отношения


Какво е Змията в Ленорман?

Какво носят тези взаимоотношения - какво е Дърво и Щъркел?

змията има доста вариации:
- библейската символика;
- предупреждение за опасност;
- заобиколни пътища (за постигане/достигане);
- мъдра (по-възрастна) жена;
- другата;
- до мъжкия сигнификатор обичайно намеква за обвързан мъж;

дървото, освен традиционното тълкуване, много често се отнася до вътрешния ни свят, нашето съкровено аз, неприкосновено, даващо сигурност. понякога означава застой, особено поддържан в името на сигурността
и понеже по ред първо е то, а после носителят на промяна (17), предполага желание за промяна или просто резервен вариант...(другото значение на щъркел)
сам по себе си щъркелът не носи промяна, трябва му силна, активна подкрепяща карта за целта

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ленорман
« Отговор #152 -: Юни 06, 2016, 09:58:31 am »
Делфин, получаваш/ла ли си подкрепа от влиятелен за теб мъж, по отношение на работа, който се намира на разстояние и си общувате дистанционно - писмено ? Има ли важно значение писмената кореспонденция за периода ? Прекъснала ли си комуникацията си с някого, който ти се е сторил неблагонадежден ?

Да, Стар, получавала съм помощ от такъв мъж и той в момента е далеч от мен. Кореспонденцията ни не е оживена, само по някакъв случай пишем.
Прекъснала съм комуникация с човек, който определих точно като неблагонадежден.
В 10-та си  :72:  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ленорман
« Отговор #153 -: Юни 18, 2016, 11:17:07 am »
Някой иска ли да ми изтегли карти и на мен  :)

Какви са намеренията на Н. към мен и до къде ще се стигне във взаимоотношенията :)
/по принцип знам отговора, все е до задънена улица, щото хем го сърби, хем го боли, ама все пак да питам /

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #154 -: Юни 19, 2016, 10:17:27 pm »
понеже въпросите са два


Какви са намеренията на Н. към мен







до къде ще се стигне във взаимоотношенията :)



утре ще пиша

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ленорман
« Отговор #155 -: Юни 20, 2016, 08:28:15 am »
понеже въпросите са два






утре ще пиша

не виждам кой знае какви намерения, по-скоро ще остави ти да движиш нещата. има привличане. възможно е приятелството да премине в сексуални отношения.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #156 -: Юни 20, 2016, 08:49:09 pm »
няма лоши намерения
но е объркан, иска му се да преодолее отдавна затлачена болка и вътрешна самота и понеже сексът е най-лесно смилаемият източник на енергия, особено чрез изкусителна жена, го прави почти инстинктивно

За по-нататъшно развитие скоро ще разбиреш - прекрасно ново начало, особено лятото, по заобиколен път постигната (сиреч колкото на него му се иска, толкова и на теб), после всеки по пътя си

има нещо неизживяно тук (36) и докато не се, все ще е тъй
ако сте свободни и на двамата е добре да задълбаете докрай, с цел освобождаване

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ленорман
« Отговор #157 -: Юни 20, 2016, 10:54:23 pm »
Благодаря ви!  :-*

Това е оня близнак, от който така и не мога да се откажа категорично, и вече почти 7 години една и съща песен.
Стар, права си, че го е страх, щото знае какво го очаква  :) Нищо, че ми е най-голямата слабост на света, не му спестявам гнева ми. Мисля, че не съм влюбена вече в него, просто изпитвам обич към него, такава чиста и искрена, но много силна и просто не мога да го залича от живота ми, колко опита правих и не става.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ленорман
« Отговор #158 -: Юни 22, 2016, 04:05:12 pm »
Ако има желаещ, ми се иска и на мен едно гледане за взаимоотношения, защото вече не знам какво да мисля от полярни сигнали и реакции.
« Последна редакция: Юни 22, 2016, 04:08:11 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ленорман
« Отговор #159 -: Юни 22, 2016, 09:37:10 pm »
Аз моля за карти за другата седмица - как ще мине командировката? Благодаря отново.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #160 -: Юни 23, 2016, 08:34:01 pm »
abroad, ще може ли Ленорман като общи тенденции за период от един месец ?

за месец напред



Колебаеш се, мечтаеш, емоциите не са особено стабилни.
Търсиш промяна, но се усещаш като в ступор. Пасивна ти е реакцията. В същото време си объркана, а имаш нужда от решение. Последното може да дойде внезапно и неочаквано или да е импулсивно. Имаш нужда от ново начало, но трудно ще се случи в зададения период, може би някакви първоначални стъпки в тая посока. Интелигентен господин от миналото те вълнува, има някаква пречка в комуникацията, а може да е на разстояние. По отношение взаимоотношения може да успееш да вземеш решение.
Притеснение около здраве на близък, без основание.
За астрологичните ти занимания това ще е ползотворен месец.
Емоционален подарък. Повтаряне на ситуация
« Последна редакция: Юни 24, 2016, 02:30:32 pm от abroad »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ленорман
« Отговор #161 -: Юни 24, 2016, 03:39:07 pm »
Може ли и аз да помоля за подредба Ленорман в деня на магьосничките и феите ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Ленорман
« Отговор #162 -: Юли 10, 2016, 08:43:21 pm »
Здравейте, моя приятелка гадае на карти Ленорман, и тъй като наближава рожденият и ден искам да я зарадвам с една хубава колода от тези карти. Претърсих навсякъде , но освен тази широко разпространена колода с книжката , която имаше в Хеликон, не мога да открия нищо друго. Има ли някъде тук на нашия пазар интересни колоди и от къде могат да се зкупят
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ленорман
« Отговор #163 -: Юли 10, 2016, 09:56:36 pm »
Провери ето тук :)

http://dariastyle.com
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ленорман
« Отговор #164 -: Юли 11, 2016, 08:07:19 am »
Здравейте, моя приятелка гадае на карти Ленорман, и тъй като наближава рожденият и ден искам да я зарадвам с една хубава колода от тези карти. Претърсих навсякъде , но освен тази широко разпространена колода с книжката , която имаше в Хеликон, не мога да открия нищо друго. Има ли някъде тук на нашия пазар интересни колоди и от къде могат да се зкупят

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/1572817550/ref=tmm_other_meta_binding_new_olp_sr?ie=UTF8&condition=new&qid=1468213522&sr=8-1

тази е следващата в списъка ми. доставката до бг адрес е 4 паунда, пристига за 10-14 дни.