Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220230 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1155 -: Октомври 09, 2016, 03:36:15 pm »
Що са няма емоции я лг8? Аз в осма година срещнах голямата любов
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1156 -: Октомври 20, 2016, 03:38:28 pm »
Ще помоля за повече информация за лд 5? Има ли специални препоръки за този ден, за да е успешен?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1157 -: Ноември 14, 2016, 11:47:21 am »
Не бях гледала датите на Радев и Цачева, но сега погледнах неговата. Тъй като е постфактум, няма да описвам, само да оставя тук едно "предсказание", че както се "интересувам" от политика, със сигурност ще го забравя - всичко изглежда ОК, почти "бетон". Искам обаче да проследя, какво точно в работата му ще се промени през февруари-март - нещо, което се отнася до президентската позиция - не напускане от военните. Ще има някакво "местене на пластовете". Той е в период на достатъчно късмет и едва ли това ще го "бутне", но ще ми е интересно.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1158 -: Ноември 16, 2016, 04:13:50 pm »
Хепи, направи ми впечатление, че в предизборния дебат Цачева-Радев, генералът два пъти спомена думата духовност.  Живяла съм с хора, родени на 18-ти, наистина у тях сблъсъкът духовно-материално съществува. Ти забелязала ли си за него  друго такова по твоите изчисления?
По  квадрата на Питагор според Александров  Радев има от всички числа, което е рядкост.
« Последна редакция: Ноември 16, 2016, 04:17:17 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1159 -: Ноември 16, 2016, 08:28:09 pm »
Хепи, направи ми впечатление, че в предизборния дебат Цачева-Радев, генералът два пъти спомена думата духовност.  Живяла съм с хора, родени на 18-ти, наистина у тях сблъсъкът духовно-материално съществува. Ти забелязала ли си за него  друго такова по твоите изчисления?
По  квадрата на Питагор според Александров  Радев има от всички числа, което е рядкост.

Енигма, не разбирам какво точно разбираш под "сблъсък", но ще опитам да кажа някои неща и дано си отговориш.

Радев е с ЖП7, което знаеш какво е :). Вече е на възраст, при която ЖП напира и няма оттърване. Надявам се, че няма вместо милосърдие, грижа, помощ, няма да го прояви като прекалени и празни приказки, манипулиране. Но ЖП7 са много добри оратори, приказвачи :) - Бойко Борисов е с такъв :)

Иначе, за 18-ките и духовността ... ами зависи какво се разбира под духовност. Те много ценят и се стремят да уважават и спазват големите закони, законите на общността, на големия морал, някакси гледат нещата отгоре и може би затова създават такова впечатление. За сблъсъка - да, може наблюдавам нещо такова ....  1 напира, 8 иска финансова сигурност, а 9 казва "ее, я виж сега, това отговаря ли на висшите норми" ... нещо от този род. 18 носят едно много важно предизвикателство в живота си и ако не се справят, започват да се чудят, защо Съдбата така се отнася с тях по този начин (в моменти на трудности, финансови де). А заради комбинацията от цифри те често ги имат тези критични моменти.

Но ако няма нещо друго от рода на 5,7, и 11, за духовността като нещо, което подсказва друг поглед върху нещата от живота, не бих заложила. В смисъл, чуждо им е. За тях Бог/Аллах/Вселена/Универсум е Нещото, което подсигурява Реда във Вселената, което би се погрижило за всеки на тази земя, и защо не - предимно за тях :). Много, ама много уверени в себе си и действията си, стига да няма нещо наранено в картата.  1,8,9 са твърди вибрации, а 5,7,11 са леки, въздушни. Трудна е комбинацията, но не и невъзможна, ако те, 18-ките, решат.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1160 -: Ноември 16, 2016, 10:54:54 pm »
Благодаря ти за отговора, Хепи. Разбрах каквото ме интересуваше.
Точно, и аз не вдявам какво има предвид той под духовност, ще видим. Засега забелязвам, че търси различни решения, да не е под шапката на БСП в познатия им вид. Друго не знам, живея тук и се вълнувам, вече доста уморено наистина и трудно вярвам, какво ще се се случва с държавата, в България ме вълнува.
Близо до нас  имаше ВВС, познавам много хора и летци :012:, по стечение на обстоятелствата, живеем 20 години наблизо и общуваме, направо усещам духа там, на учения, при полет, все едно съм била . Та, коментирали сме, с близки, че висок професионализъм в редки професии винаги е свързан с развита личност на човека. Извинете за тавтологията.
Този е завършил с медал образование, повече не знам. Има честно излъчване, не е малко на фона на последните 27 години "демокрация". Абе, нещо детско в мен търси надеждата, това е. Знам, че в  в армията има и дисциплина и мъжество, не мога да споделям повече, става ми разголено. Та, така.
 :58:
Пък се надявам да е проработил марс плутон, респ. 9, предполагам и 8-цата, за да му е останала воля и енергия за ЖП 7 по смисъла на това, което визираш.  Догодина той е  в ЛГ 7.....
« Последна редакция: Ноември 16, 2016, 11:26:47 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1161 -: Ноември 22, 2016, 02:28:35 pm »
Исках да попитам дали ще изляза скоро на някакъв дейт ( среща ) ... това не се е случвало много време за съжаление , все ме режат :(

Грег, ти в момента си в ЛГ9 и в ЛМ2. 9 е тежка вибрация, няма как да подскачаш и да се наслаждаваш на любови и срещи. Но понеже месеца е 2, изпитваш нужда от някого до себе си. Ако ти е много тежко, гушни някое животинче, или пък слушай нежна музика. Всъщност, можеш да гушкаш и плюшена играчка - важно е тялото да усети топлина, мекота, за да се успокои. Не се шегуваш, истина е.
Междувременно можеш да си помислиш, има ли нещо, с което да приключиш, да изхвърлиш ..... вещи, отношения, навици ... каквото се сетиш. Ако има, направи го - то никога повече няма да се върне при теб. Използвай тази енергия по този начин. А февруари, жив и здрав, започваш нов цикъл - ЛГ1 ще бъдеш :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1162 -: Ноември 22, 2016, 02:31:50 pm »
Да първа година ми е от Февруари , според теб до рождения ми ден нищо няма да се случи :(

Хепи ,а този цикъл от 9 години с какво е свързан , предишния ми беше на тежки изпитания , успех , но с толкова много жертви , че не знам имало ли е смисъл , прекалена тежест :( Самота през целия този цикъл от 9 години ...

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1163 -: Ноември 22, 2016, 02:39:22 pm »
Да първа година ми е от Февруари , според теб до рождения ми ден нищо няма да се случи :(

Хепи ,а този цикъл от 9 години с какво е свързан , предишния ми беше на тежки изпитания , успех , но с толкова много жертви , че не знам имало ли е смисъл , прекалена тежест :( Самота през целия този цикъл от 9 години ...

Грег, ако сега се появи нещо, ти няма да бъдеш с този човек, защото искаш него, а защото ти е трудно сам. Има много голяма разлика. И второто не е подходяща причина, за да влизаш във връзка.

И не е хубаво така да се жалваш, млад човек си - гледай по-ведро и върви по пътя си. Защото душата ти сама го е избрала. Знам че не е лесно, но .... опитвай се по-често да се усмихваш :) и радваш на нещо .... Не забравяй, че най-най-най-важното е, да си здрав. Всичко друго си е част от живота.

С тази 7-ца ще изперкаш от мислене. Както казваше баба ми, ще те удари някоя буква по главата :). Като няма друг около теб, започни да си доставяш сам удоволствия - разходки, кафенце, обиколка но молове, знам ли ... или книжарници ... абе, каквото ти харесва ... та дори и да е лежане в леглото с дни :)

Не знам с какво ще е свързан новия цикъл .... ти сам ще разбереш, когато тръгне ЛГ1 :) ... и ще разказваш

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1164 -: Ноември 22, 2016, 02:44:58 pm »
Точно това си мислех наскоро , че след рака на майка долу горе съм преминал през всички трудности в живота - бедност , самота , болести , безработица и т.н. само акула не ме е хапала :) Та си казах , че да ми е гадно ми изпитал съм го ... така , че мисля , че е време за нещо положително защото ако винаги ти е трудно в живота е то ще стане пък прекалено скучно и така :)

надявам се новия цикъл да е по-положителен просто така за разнообразие :)

Благодаря много Хепи дано всичко добри ти се случва на теб и на мен :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1165 -: Ноември 22, 2016, 03:41:15 pm »
Точно това си мислех наскоро , че след рака на майка долу горе съм преминал през всички трудности в живота - бедност , самота , болести , безработица и т.н. само акула не ме е хапала :) Та си казах , че да ми е гадно ми изпитал съм го ... така , че мисля , че е време за нещо положително
И аз така мисля, но не винаги Вселената иска да ни дава по-добри моменти, освен ако сами не си ги създадем (или си измислим, че има).

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1166 -: Декември 18, 2016, 11:40:40 am »
Другата седмица ще участвам на един празничен концерт заедно с другите ученици от школата по пиано и почти съм се подготвил, даже и костюм и обувки си купих и стана така, че днес колежката ми се заключила отвън на обекта и цялата намръзнала и настинала и ми е звъняла на телефона (даже и шефовете са ме търсели), а не го носех, понеже бях цял ден на репетиция (днес ми беше почивен ден) и чак привечер, като се прибрах, видях, че са ме търсели и разбрах какво е станало. Колежката ми обаче ми казва, че се чувства зле и че ѝ се иска да напусне и че може и в понеделник да не дойде на работа. Въпросът ми е: ще успея ли да участвам на концерта? Толкова много време, нерви и пари хвърлих за него, че не ми се иска да се случва каквото и да е да ми попречи да свиря.  ???

Веско, твоя ЖП1 иска да се погрижиш за твоите си цели, желания, мечти. Прекрасно е това, което си започнал с пианото - много добре съчетаваш 23 и 1. Сега обаче трябва и да устоиш на изкушението на 23, което все иска да е в хармония с другите - да не ги нарани, да е внимателен, но и да запази свободата си. Ти нямаш проблем да поемеш смяната на колежка (2), за да се свърши работата (3), но 5 страда, защото му взимат свободата така. Когато си бил болен, 1 е искало да си починаеш, да помислиш за себе си, а ти си действал по 23. Крайно време е един път да направиш риск и да устоиш на това изкушение. Време е, колкото и да ти е трудно, да се изправиш и спокойно (доколкото ти е възможно) да кажеш - имам други планове, искам друго за себе си. Повярвай ми, нищо лошо няма да се случи. Знаеш, че и аз съм с ЖП1 и ти говоря от опит.
В конкретния случай можеш да кажеш на шефовете - добре, мога да поема част от смяната, но от ХХ часа до ХХ часа не мога да работя, защото имам друг ангажимент, който ми е важен и който е уговорен отдавна - не се изкушавай да даваш обяснения (23).

Надявам се, че ще събереш сили и ще опиташ. Защото ако не го направиш, то пак ще се върне, но може би в по-предизвикателна ситуация - ЖП ще го направи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1167 -: Декември 19, 2016, 06:28:29 pm »
Благодаря ти много, Happy!  :58: Едвам успях да уговоря колежката ми да не напуска и ѝ разказах как ме накараха да работя по 11 часа на ден, точно когато брат ми изчезна. Ще направя всичко, за да отида на концерта, дори и само заради това, че ще изляза за първи път пред публика и да преодолея страха си.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1168 -: Декември 19, 2016, 09:16:54 pm »
Веско, какво ще изпълняваш пред публика? Ако не е тайна.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1169 -: Декември 19, 2016, 11:25:04 pm »
Весо, желая ти успех!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.